Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  2. Z ciekawości, gdzie zamówiłeś?
  3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Możliwe, że masz na tyle stary rom, że mifit był jeszcze na system co eliminowało możliwość instalacji innych wersji (poza naszą), najlepiej zaktualizuj system.
  5. Już tej opcji nie ma, jest na stałe włączona, a reszta jest do konfiguracji osobno dla każdej aplikacji.
  6. ZduneX25

    Pisanie głosowe

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Tak są głosowe przypomnienia, ale widoczne są właśnie tylko w google now pod pogoda, dokładnie w dzień, na który zostały zapisane.
  8. Mod dla 6.9.15 gotowy.
  9. Ale bug to coś co znajdujesz w gotowym romie, a nie coś spowodowane wgraniem czegoś
  10. I tak nie mają polskich znaków także nie ma co żałować [emoji14]
  11. Przecież linki co podałeś to właśnie mtz..
  12. Daj linki z zhuti.
  13. ZduneX25

    Naprawa wolnego pobierania

    Do 800kb/s. Autor niech wyszczególni w pierwszym poście na jakich telefonach ludzie maja problemy.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. To nie bug to świadome działanie zakończone takim, a nie innym wynikiem, wgraj system od nowa.
  16. ZduneX25

    Nc+go

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Za czasów jedynki nie zdarzało mi się poruszać bez telefonu w kieszeni, a dwójka liczyła kroki/dystans kiedy wychodziłem, a telefon ładował się w domu. Aha, tylko jak idziesz biegać to dane z opaski nie pokażą Ci miejsca na mapie, bez telefonu i apki do biegania będziesz miał tylko większą liczbę kroków.
  18. Wyłącz zabezpieczenie przy odblokowaniu.
  19. Przecież informacja o tym jest w każdym wpisie o nowej wersji od kiedy powiększona partycja jest wymagana
  20. Ogólnie to zasada działania jest identyczna. Miband 2 ma zdecydowanie mocniejsze wibracje, ale jedynka też budziła mnie bez problemu, a wstaję po 3ciej rano.
  21. Prawdopodobnie nie możesz, ja jak usuwałem linijkę w xml to cała belka miała FC, a jak zmieniałem jej rozmiar na 0x0 to dalej była w normalnym rozmiarze.
  22. https://miuipolska.pl/forum/topic/15587-zmiana-dźwięku-blokady/#comment-221871
  23. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...