Za czasów jedynki nie zdarzało mi się poruszać bez telefonu w kieszeni, a dwójka liczyła kroki/dystans kiedy wychodziłem, a telefon ładował się w domu.
Aha, tylko jak idziesz biegać to dane z opaski nie pokażą Ci miejsca na mapie, bez telefonu i apki do biegania będziesz miał tylko większą liczbę kroków.