Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. A jaki dokładnie system wgrałeś, możesz na początek walnąć fullwipe?
  2. ZduneX25

    Aktualizacja

    Kolega wyżej dobrze mówi, ja tylko podpowie, że nie masz wgranego TWRP. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. ZduneX25

    Aktualizacja

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
  6. Bo nie tak się importuje motywy Wrzucasz bezpośrednio na pamieć telefonu, otwierasz apkę Motywy> zakładka Offline i na samym dole jest przycisk Wczytaj motyw (tu pokazujesz lokalizację pliku mtz).
  7. Zobacz przez Activity Launcher czy znajdzie taką pozycje, a jak znajdzie to dodasz jako ikonę na pulpit.
  8. To instalacja przez fastboot z pełnym czyszczeniem?
  9. Nie doczytałem, może szyfrowanie?
  10. Ona chyba się pojawia jak z niej korzystasz albo jak działa w tle, bo ogólnie ikonka nie wyświetla się cały czas.
  11. https://dl.twrp.me/cancro/twrp-3.0.2-0-cancro.img.md5
  12. Tak na romach innych niż nasz, custom recovery zawsze się nadpisze przy bootowaniu, tak jest zaprojektowane MIUI, my zrobiliśmy obejście i dodaliśmy TWRP.
  13. Ikona od klonowanych aplikacji.
  14. Zrób wipe z poziomu recovery.
  15. A czemu nie możesz normalnie zastosować zegarka w aplikacji Motywy?
  16. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  17. A md5 pliku się zgadza? Może źle pobrany.
  18. To teraz każdy model dowolnej marki, który kiedyś wybuchł już nie nadaje się do użytku?
  19. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  20. Wgraj nasz rom i zrób full wipe przy okazji.
  21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  22. Ahh sorry 2160x1920
  23. Właśnie taki jest idealny.
  24. Paczka jest do instalacji w recovery
  25. Systemowa opcja podświetlania ekranu przy powiadomieniach działa jeżeli w telefonie masz blokadę na hasło/pin bądź wzór.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...