Spróbować możesz, nie zawsze robią spektakularne zmiany w kodzie by mod z poprzedniej wersji psuł sprawy, ale jest taka możliwość.
Wersja 6.9.8 będzie prawdopodobnie jutro, mam kolejkę 60gb danych do pobrania i utworzenia kopii zapasowej, a, że Internet nie grzeszy prędkością to prawdopodobnie zostawię to jeszcze na noc, dopiero potem będę mógł wziąć się za pobieranie romów.