Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. W takim razie usuń główną nazwę (bądź przenieś ją do sekcji firma/stanowisko) , a numerem nadaj niestandardowe nazwy, wtedy będzie. Ja mam tak zrobione i powiedzmy pokazuje mi się przykładowo dużym drukiem Ania i potem małym Lewiatan i jeszcze niżej numer telefonu.
  2. Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  3. Wstaw opis w firma czy stanowisko to wtedy będzie widoczne wszędzie.
  4. Dokładnie, to zostaje mi zapytać czy uwieńczyłeś zmianę opcji restartem?
  5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. Mi działa na MiPadzie i Mi4, TV z serii H.
  7. ZduneX25

    Wersje romów

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: dubel.
  8. Pokaż screena jak masz to wybrane, bo tylko ta opcja ma takie działanie.
  9. Oprogramowanie instalowane przez sklepy/sprzedawców w 90% przypadków jest do wymiany.
  10. Wyłączyć nie, ale możliwe, że zniknie od nowej wersji.
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. W opcjach zasilania (baterii) włącz pokazywanie wszystkich animacji.
  13. Kontakty > Dana Osoba > Historia połączeń i masz wszystkie połączenia z danym numerem.
  14. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  15. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
  16. Takie okienko jest we wszystkich aplikacjach, czas zaktualizować oprogramowanie.
  17. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  18. Możesz w opcjach deweloperskich dać skalę animacji na 0, ale to działa globalnie. Inaczej nie zrobisz.
  19. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  20. Nie wiem jak działa sp flash tool, więc się nie będę na ten temat wypowiadał, ale pierwsze zachowania po instalacji wygląda jak podręcznikowy przykład downgrade bez full wipe, prawdopodobnie na tamten moment wystarczyło przywrócić ustawienia fabryczne i byłoby po sprawie.
  21. A #31# przed numerem? Też chwila roboty jak się wprawisz, bo trzymasz dłużej na osobie i klikasz edytuj numer przed połączeniem.
  22. Tak samo jak zwykła aktualizacja tylko, że z full wipe.
  23. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  24. Może być wina samego recovery, możesz zrobić wipe z poziomu telefonu. Na koniec(informacyjnie) taki błąd przy instalacji nie będzie miał negatywnego wpływu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...