-
Postów
8 724 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
74
Treść opublikowana przez ZduneX25
-
Motyw z możliwościa zmiany koloru kart sim
ZduneX25 odpowiedział(a) na popersmariusz temat w Modyfikacje wizualne
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Chyba żadne redmi nie ma NFC.
-
Prócz SU, ADB i init.d nie różni się od naszych, bo my też poprawiamy. SU każdy może sobie dograć, ADB jest na to apka w play store, init.d to już nie te czasy i nie te telefony by się tym bawić.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Ja zmieniłem tylko częstotliwość na 1600, ale widać i opóźnienie się skręciło (mimo, że jest i było na auto):
-
Szyny maja osobną zakładkę.
-
To jak zjechałem z częstotliwości to jest sens próbować kręcić z cl10 na cl9?
-
Ta, jak zwolniłem do 1600 i czyta całość, to zrobiłem zakupy, nie dość, że z cl9 na cl10 to jeszcze muszę je zwalniać by korzystać.
-
Zaoszczędziłem trochę na ramie, bo i tak już mi kasy poszło na nowe bebechy, miałem cl9 fakt, ale 1333, także cl10 1866 i tak je przebija. Jakbym brał to samo (kingstony) w cl9 to by wyszło 100 drożej. Każda szyna z osobna działa, w parach na dualu też, czyli wszystkie szyny są ok. Procek AMD FX8350.
-
Ja je brałem nawet w tym samym sklepie, w Komputroniku. Musiałyby być wadliwe by nie być takie same, bo to jeden model wszystkie.
-
GOODRAM był cl9, ale szedł do żyda, więc pomyślałem ryzyk fizyk, zadziała lub nie, ale działało tylko windows pokazywał ram 16, dostępne 8. No i bios na auto czytał wszystkie 4 jako 1333, jak pozbyłem się GOODRAMów, zrobiłem load uefi defaults i bez problemu wczytało obie kostki na 1866. Potem tylko chciałem dołożyć jeszcze 2 kostki i zaczęło się od bipania na dzień dobry. Dwie nowe i dwie też nowe (tydzień starsze) parami chodzą, ale w czteropaku już nie. Tylko jedno mnie ciekawi, jak robię mix jedna nowa druga starsza to też nie rusza, a to dokładnie te same modele. Bios świeży.
-
Jak każdą piątkową aktualizację.
-
No właśnie nie, przy jednej czy dwóch kościach ładnie czyta w podsumowaniu w biosie 4098 - 1866, a w konfiguracji samych pamięci mam na auto dane. Jak dam 4 razem to jest czarny ekran i nawet bios nie startuje.
-
Nie ma już nowszego biosu
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Mam płytę ASRock 990FX Extreme 3 i miałem na niej dwie kości GOODRAM po 4gb. GOODRAMy dzialały w slotach A1 i A2, Wymieniłem na kingston hyperx fury 1866 cl10, 1.5V, które od początku nie chciały działać w singlu, ok spoko sprawdziłem w dualu i działają zarówno na A1 + B1 oraz A2 + B2, dobra dokupiłem jeszcze 2 kości takie same kingston hyperx fury 1866 cl10, 1.5V. Wkładam 4 i komp nie startuje, na każdej z osobna działa, działają też same 2 nowe w dualu. Jak to ogarnąć? Przywracałem już bios, bo po włożeniu wszystkich 4ech to nawet na dwóch już nie działał, ale to nie pomogło dalej mam max 2x4 w dualu.
-
Dziwny czerwony "piorun" obok ikonki baterii
ZduneX25 odpowiedział(a) na Deriss temat w Problemy techniczne
Stany dobre także jak już to kabel albo motyw taki. -
Dziwny czerwony "piorun" obok ikonki baterii
ZduneX25 odpowiedział(a) na Deriss temat w Problemy techniczne
Wejdź w Ustawienia - Informacje o telefonie i kliknij 5 razy na pozycji Pamięć wew. Potem wybierz Informacje o baterii i wrzuć screen. -
Dziwny czerwony "piorun" obok ikonki baterii
ZduneX25 odpowiedział(a) na Deriss temat w Problemy techniczne
Screen? -
Przecież jak 90% grafik ma inne nazwy teraz to nawet się nic nie podmieni. Ja wgrywałem z v6 na v8 to mało się zastosowało.
-
W takim razie musisz czekać do piątku na nową wersję.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/forum/topic/17610-bootloop-po-flashu-supersu-update-co-teraz/
-
Będziesz miał szczęście jak w ogóle ten motyw Ci się wczyta. Prawdopodobnie zadziała i tak tylko na zegarki, launcher i to by było na tyle.
-
Fix jest od wersji .29, a nie .22, miałeś wgrać najnowszy.
