pyth

Użytkownicy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About pyth

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday June 26

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sandomierz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

785 profile views
 1. @GiPSem Troszkę ciężko stwierdzić po zdjęciach, szkło w wersji MAX kradnie powierzchnię ekranu jak 3mk czy jest to w pewnym stopniu naprawione?
 2. Ja przedwczoraj napisałem do konsultantki na czacie w Orange (Abo), dostałem informację, że usługa zostanie włączona bla bla bla. Po resecie była ikonka VoLTE, działało to pięknie. Bardzo szybkie łączenie podczas dzwonienia, odbieranie to samo, czasem nie nadążałem przyłożyć telefonu do ucha a ktoś już nawijał po co dzwoni Nacieszyłem się tym jeden dzień, po jakiejś rozmowie znów podczas rozmowy przeskoczyło na H+ podczas dzwonienia, znaczek też zniknął i tyle było po VoLTE. Szkoda, naprawdę, bo taka usługa robi robotę a skoro działa przez ten dzień, to mogliby dać sobie spokój i po prostu włączyć obsługę każdemu kto to wspiera hardware'owo. Na myśl nasunął mi się jeszcze pomysł edytowania build.prop w celu zmienienia identyfikacji modelu i zmiany na Mi 9 SE i zobaczyć czy wtedy by to działało poprawnie.
 3. pyth

  MIUI 20.5.7

  Hejka, znalazłem buga. Gdy wejdziemy w Ustawienia -> Dźwięk i wibracje -> Wyciszenie -> Wycisz o czasie -> wybierzemy regułę, w polu "Kiedy" odnoszącą się do dni, klikając: W dni robocze otrzymujemy dni: pon, wt, śr, czw, niedz zamiast pon, wt, śr, czw, pt. W weekend otrzymujemy dni: pt, sob zamiast sob, niedz. Dodatkowo wariant "Własne" nie działa w ogóle. Błąd na Mi 9T, u was tak samo?
 4. Redmi K20 / Mi9T ROM bardzo przyjemny aczkolwiek jest kilka mankamentów, który było by miło jakby dostały fix'a. • Ścinki animacji systemowych, najczęściej przy wracaniu do głównego pulpitu bądź ściąganiu belki. Ale to zauważyłem, że na wielu urządzeniach się tak dzieje. • Miło by było jakby wymuszanie ciemnego trybu w aplikacjach domyślnie było wyłączone, a użytkownik mógłby dopiero w poszczególnych aplikacjach go włączyć. Często bardzo psuje wygląd całej aplikacji (odwrócone kolory czcionek, dziwne tła). • Mam wrażenie, że powiadomienia z belki wyciąganej z lewej strony, mają dziwnie skonstruowaną formę powiadomienia, chodzi, że ikona jest albo za duża, albo jakoś tak to się gryzie. • Czy w przyszłości bądź już teraz będzie można zamienić miejscami cztery główne kafelki w centrum funkcji? • Często niepoprawnie kolorowany status bar, zdarza się przy tapetach (jasnych/ciemnych), czcionka jest niewidoczna. • Nigdy mi się to nie zdarzało, ale co raz częściej przy udzielaniu pozwoleń albo potwierdzaniu systemowych okien spotykam się z czymś takim. Yanosik ani Messenger nie ma uprawnień o wyświetlaniu się nad aplikacjami ani nic. To samo było z Google Pay przy dodawaniu karty. • Guziki w powiadomieniach również są źle dopasowane (być może przez zmianę DPI)
 5. Zgłaszam się do działu Redmi Note 5. Nie ma dnia żebym się nie zainteresował sprawami związanymi z tym telefonem przykładowo na XDA, wiedzę po angielsku dobrze jest przekładać na polski tutaj. ; )
 6. Hejka. Chciałbym zapytać o parę nurtujących mnie rzeczy. Za parę dni stanę się użytkownikiem Redmi Note 5. Obecnie używam Redmi Note 3 Pro. Zauważyłem, że jest jednak coś się pozmieniało, a nawet wprowadzono parę nowych rzeczy. Odnosząc się do antirollback, jak to jest z systemem miui a innymi custom rom'ami. Jakie MIUI 10 pozwala na używanie go, a potem w razie potrzeby instalacji custom'a? Czy zgoda na odblokowanie bootloadera w poprzednim telefonie przechodzi na inny nowy? Jakieś rady odnośnie używania tego sprzętu? Czegoś nie robić? Coś obowiązkowo? Z góry bardzo dziękuję za udzielone odpowiedzi. Pozdrawiam!
 7. Witam, czy bezpieczne jest instalowanie polskiego firmware? Słyszałem, że zegarek potrafi się zbrickować kiedy zaktualizujemy do polskiego a potem się samo zaktualizuje. Obecnie jestem na standardowym 1.0.1.00 eng.
 8. pyth

  MIUI 7.6.8

  Witam, chciałbym zapytać czy aktualizacje dla Redmi Note 3 Pro zostały zawieszone włącznie z całym sierpniem? Czy wszystko ruszy w tym też miesięcu na ten telefon? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 9. Jeśli chodzi o baterię mi RR trzyma w granicy 7h SOT w 1 dzień. Około 4/5h przy 2 dniach. Za każdym razem mimo iż wyłączałem chmurę od xiaomi, za każdym razem synchronizowała mi zdjęcia które nie chciałem, jakieś dziwne wakelocki z lokalizacji urządzenia (usługi xiaomi). Przyznam, że jest to denerwujące. Miui jest bardzo ładne, chyba jedna z najładniejszych nakładek, ale niektóre funkcje są jak dla mnie zbędne, albo fajnie by było gdyby można było wybrać czy instalować usługi miui czy tylko system z nakładką. GPS nie zbyt często używam, działać, działa. Aparat również porównywalnie do miui. Jakość rozmów raczej bardzo podobna. Wg. mnie w customie łatwiej jest co kolwiek dodać, zajmuje się tym człowiek bądź grupa ludzi która słucha ludu i w dosyć szybkim czasie potrafi coś zaimplementować. Dodatkowo będąc na czystym androidzie odczuwam jakby lekkość interfejsu... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 10. Hej, Chciałbym zapytać, jak obecnie korzysta się z MIUI? Kiedyś fan tejże nakładki, jednak obecnie przesiaduję na RR N (7.1.1), wcześniej denerwowało mnie brak deepsleep, bateria gubiła procenty w oczach stąd przejście na coś o otwartym kodzie. MIUI bardzo mi się podobało, jednak denerwowała mnie też ilość usług oferowanych przez Xiaomi (lokalizacje, synchronizacje z chmurą, itp.), naprawdę czułem się trochę prześladowany i podirytowany nakładem niepotrzebnych funkcji. Co myślicie o MIUI vs CustomROM'y?
 11. W dowolnym miejscu, choć najlepiej na końcu aby mieć do tego bezproblemowy dostęp. Popatrz sobie wartości 420 i 400. Im niżej tym więcej elementów na ekranie i wszystko mniejsze. Jedni lubią, jedni wolą większe.
 12. Aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow raczej pozwala na coś takiego, jest też jej darmowa(ogarniczona) wersja.
 13. A próbowałeś rootcloak razem z xposed? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 14. Chodzi o Snapchat'a? Jeśli tak to jest możliwość używania i snapa i Xposed. Tak jak poprzednicy, w (darmowym) XMiui 0.1.6 Alpha jest takowa możliwość.
 15. Jeśli tak bardzo Ci na tym zależy, zainstaluj Xposed i zainteresuj się modułem XMiui, wersja darmowa pozwala utrzymać efekt aż do resetu, chyba że zakupisz pełna wersję. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka