Aranruth

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Aranruth

 • Rank
  Nowy
 1. Podobno 24 września ten telefon będzie miał swoją premierę w Szanghaju. Ile średnio czasu zajmuje wyjście telefonu u nas po premierze w chinach?
 2. http://accessories4you.pl/pl_PL/p/Xiaomi-Mi-Band-2-Ekran-OLED/205?nstr
 3. Opaska mi band 2 zakupiona, mi band tools też więc teraz zobaczę przez najbliższe dni czy opaska daje radę.
 4. To akurat ważna sprawa z tymi wibracjami bo czasami śpię jak kamień. Czy do używania tej opaski muszę mieć zawsze telefon ze sobą? Przykładowo jeśli idę biegać to czy opaska sama podliczy przebyte kilometry a gdy wrócę do domu to po sparowaniu z telefonem wyświetli na nim zaktualizowane informacje o przebytej trasie?
 5. Witam, chcę zakupić jedną z wybranych opasek w celu monitorowania snu oraz używania jej jako budzika. Od pewnego czasu zmieniam mój grafik spania co jest trudne gdyż nie śpię sam i czasami głupio mi budzić drugą osobe budzikiem w telefonie zwłaszcza, że wstaję o dziwnych porach. Nie mam jakiegoś mocnego snu ale zastanawiam się czy takie zwykłe wibracje są wystarczające i czy warto dopłacać do droższej opaski. Czy miband 2 ma jakieś dodatkowe opcje których nie ma jego poprzednik związanych ze snem czy płacimy tylko więcej za wyświetlacz?