Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  2. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
  3. Klikasz Odmów i potem fatygujesz się do panelu sterowania > uprawnienia > menadżer uprawnień, szukasz kontentego uprawnienia > potem apki i tam zezwalasz.
  4. Możesz włączyc synchro po 3g dla wszystkich i potem w monitor danych odznaczać wszystko co ma nie korzystać z 3g?
  5. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/forum/topic/17305-problem-z-połączeniem-xiaomi-mi-band-1s/
  7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  8. Znaczy, że jest wszystko po angielsku tylko nie jest to typowy angielski, a wizja angielskiego tłumaczona przez chińczyka.
  9. Angielsko-Chiński, Chiński i język używany w Tajwanie. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/forum/topic/17288-problem-ze-zmianą-rodzaju-czcionki-brak-opcji-miui-8/
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Nope, nic z tym nie zrobisz. Znaczy możesz edytować dane EXIF i tam zmieniać daty, ale to więcej roboty niż pożytku.
  14. Czyli znowu problem roota, nie podaje komend do recovery, więc nic się nie dzieje.
  15. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  16. A jak wejdziesz w Zaawansowane i Zapisz log (w recovery) to co tam w nim siedzi?
  17. Mod na serwerze, także prośba do wszystkich (mających problemy z normalną instalacją), który jeszcze tego nie robili, mianowicie o użycie opcji Zainstaluj w TWRP https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.unicode
  18. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. Musisz mieć smart tv, a w telefonie masz opcje wifi display od tego.
  20. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  21. Tak samo jak nasz tylko z full wipe.
  22. Ustawienia > Zainstalowane > Domyślne > SMS
  23. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...