Jump to content

Arturo.sz

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Arturo.sz

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 5

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. Witam Mój problem polega na tym, że na moment się łączy, pokazuje się czasem nawet coś na ekranie w samochodzie i rozłącza. To co zauważyłem, że nawet jak w opcjach programistycznych przełączę złącze USB na przesył danych, to przy próbie połączenia z samochodem USB przełącza się automatycznie w tryb ładowania i rozłącza. Gdzie tkwi problem?
 2. Na różnych routerach spróbowałem no i na internecie "komórkowym" również. Gdzie się czyści pamięć podręczną poczty? Czyszczenie telefonu z pozycji panelu sterowania robię regularnie. Czy dobrze rozumiem, że po wyczyszczeniu pamięci podręcznej poczty trzeba będzie wykonać ponowną konfigurację konta? A co z mailami, które sobie zostawiłem , też się wykasują?
 3. Działało poprawnie. W komputerze nic nie zmieniałem i działa bez zarzutów.
 4. Witam Od aktualizacji jakieś 2 miesiące temu jak i również przy aktualizacji 7.7.20 pojawił mi się problem z działaniem aplikacji pocztowej. Poczta wysyłana jest prawidłowo i dochodzi do adresata, ale przy próbie pobrania poczty lub synchronizacji poczty wyskakuje mi komunikat "nie można połączyć z siecią". Tak działa zarówno na Wi-Fi i na lte. W tym samym czasie wysyła pocztę poprawnie. Internet działa, przeglądarka działa, inne aplikacje wymagające dostępu również działają poprawnie. Ustawienia poczty nie były zmieniane i wyglądają poprawnie. O co chodzi? Pozdrawiam
 5. Witam Mam problem z odblokowaniem Mi5. Niby wszystko robię jak w poradniku, ale wciąż wypisuje mi, że nie może zweryfikować urządzenia. Prośbę wysłałem, zgodę smsem dostałem dość szybko. Myśląc, że coś nie tak jest z przyznanym uprawnieniem, zapytałem się też na [email protected], ale mi tylko wysłali instrukcję. Próbowałem już na różnych komputerach i to samo. Plis help, co robię nie tak?
 6. Witam wszystkich. Dostałem smsem zgodę na odblokowanie bootloadera w moim mi5. Jednakże podczas próby wyrzuca mi komunikat, że nie może zweryfikować urządzenia. Nie będę się rozpisywał, ale całą procedurę: logowanie, pobieranie, wyłączenie antyvira, itd, robię zgodnie z opisem z poradnika miuipolska jak też tym wysłanym z "Europe E-Mail Support" Odpowiedź ze strony servisu była dość lakoniczna, czyli wysłali mi instrukcję jak to zrobić. Co może być przyczyną? Może win10?
 7. Witam wszystkich. Na oficjalnej liście cyanogenmod nie znalazłem wsparcia dla Remi1. Czy istnieje możliwość/sposób zainstalowania go w tym telefonie? Nie używam, jest sprawny i chciałem zobaczyć jak to cudo działa. Pozdrawiam
 8. Tak bym też kombinował, ale nie wisi... W zakładce: https://miuipolska.pl/download/ po wybraniu "serwer główny" przy " RedMI 1 HM2013023", przerzuca na jakąś dziwną stronę z komunikatem: "Unfortunately the page you were looking for could not be found" Natomiast przy "Alternatywny" są jakieś romy z różną wielkością od 411 do 700 MB i nie wiem, który jest dla mnie odpowiedni, czym one się różnią, nie wiem co każdy zawiera, a wolałbym jednak od MiuiPolska. Ten z MiuiPolska ma 396MB, czyli zdecydowanie mniej niż alternatywne.
 9. Witam Wszystkich Proszę o info skąd mogę pobrać ostatnią stabilną aktualizację do Redmi1 od MiuiPolska - jakiś link... Aktualnie mam: Miui7 od MiuiPolska 6.1.28, Android 4.4.2 HM2013023. Wsparcie jest już zakończone, a telefon wciąż działa, bateria wciąż trzyma, aż żal się go pozbyć. Jedynie zaczął się przycinać ostatnio, czasem włączy muzykę przy rozmowie, i takie tam... Dzięki za pomoc, pozdrawiam Wszystkich.
 10. Dzięki, już nie męczę... Pozdrawiam
 11. Dzięki za info. Jeszcze ostatnie pytanko, tak,żeby się upwewnić: Do recovery wchodzę poprzez przyciśnięcie vol- i pow. podczas uruchamiania. Tam jest zakładka full wipe. Jeśli zrobię wipa, to czy po restarcie będę mógł wejść ponownie do recovery i od razu instalować aktualizację miui, czy najpierw muszę instalować update.zip ? Kopia zapasowa z pozycji: Ustawienia - urządzenie - kopia i kasowanie danych - kopia zapasowa systemu MIUI - rozumiem, że jak zrobię kopię z tej pozycji to będę mógł przywrócić wszystkie dane, ustawienia książkę telefoniczną? Sorki za banalne pytania, ale jak to
 12. ROM w wersji 5.6.4 jest najnowszym romem z miuipolska, na Red Rice, więc pewny. Już mi udało się go zainstalować, ale problem z wysyłaniem smsów z systemowej aplikacji do smsów jest nadal. Po zainstalowaniu jakiejkolwiek apki z gogle play smsy można wysyłać, jak też automatycznie powysyłał mi wszystkie "oczekujące" z systemowej aplikacji. Jak się wróci do aplikacji systemowej nadal nie wysyła. Jest możliwość ponownego zainstalowania samej aplikacji do obsługi sms?
 13. Witam wszystkich i proszę o pomoc. Jakiś czas temu zainstalowałem do mojego Ryża MIUI 5.5.15, problem polega na tym, że ta wersja jest u mnie dość niestabilna, sam włącza sobie tryb nocny, albo samolotowy, czasem wibracje, a ostatnio próba wysłania smsów kończy sie w oczekujących. Znalazłem MIUI 5.6.4 do mojego telefonu, ale po próbie instalacji wywala mi: "signature veryfication failed" Proszę o info co z tym zrobić. Jest to moja już ok. 5-6 aktualizacja telefonu, zatem nie jest to problem braku umiejętności. Może jakiś link do wersji stabilnej? Nie chciał bym wymazywać wszystkiego. P
×
×
 • Create New...