Jump to content

mondeoklub

Użytkownicy
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About mondeoklub

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie chciałem zainstalować soft z linku i psikus. Error. Screen poniżej. Zamiast nazwy kodowej "willow" pokazuje, że mam "ginkgo" Co jest tego przyczyną i czy wiecie gdzie znajdę odpowiedni soft do swojego modelu? Edit: Czy ten link (REDMI NOTE 8 - a ja mam 8T ) będzie dobry? Wg opisu jest to "ginkgo" : https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.12.9/xiaomi.eu_multi_HMNote8_20.12.9_v12-10.zip/download
 2. Witam. Mam RN8 T z Miui 12, Android 10. Chciałem wgrać rom Xiaomi.eu. Robiłem to już na innych telefonach więc technicznie raczej ogarnę. Pytanie dotyczy tego, czy mając już zainstalowane MIUI 12 wgrywam Xiaomi.eu tak jak dawniej mając MIUI 11? Znalazłem tylko instrukcję instalacji z MIUI 11.
 3. Tez wczoraj odkryłem, że z edycją działa normalnie.
 4. Dzięki za odpowiedź Panowie:)
 5. Mi9 SE nie da się zapisać kontaktu w formacie imię (odstęp) nazwisko. Nie da się zrobić odstępu. Wciskam spację i tylko literki na klawiaturze na chwilę zmieniają się na większe.
 6. Używam gcam, jednak dziś robiłem fotki stockową apką. Mam wrażenie, że jakość zdjęć poszła baaardzo w górę, jednak przy szybkim "namierzaniu" obiektu aparat łapał lagi... Na gcam tego problemu nie ma.
 7. W sumie nie pamiętam jak było wcześniej - może ktoś sprawdzi u siebie...Na rozwijanym pasku powiadomień jest info o nadchodzącym budziku. Jak się klika w to powiadomienie to nic się nie dzieje, a powienien włączać się budzik jak na mój gust. Ale jak pisałem-nie zwróciłem uwagi jak było wcześniej. Edit: Zrobiłem restart i już działa
 8. Dzięki To było to. Zmieniłem i działa
 9. Tak i jako i jest to jedyna aplikacja, która nie chce wysylac MMS. "Sieć nie jest gotowa, spróbuj ponownie" - taki mam komunikat.
 10. U mnie elegancko wszystko.
 11. Nie wiesz jaki może być powód, że nie mogę wysyłać mmsów w Wiadomosciach od googla? W każdej innej apce mi się wysyłają...
 12. A czy do kafelka w centrum funkcji z informacją np.o czasie przed ekranem da się przywrócić usunięte info? Np.z aplikacji zdrowie?
 13. Na Mi9 SE nie zauważyłem póki co błędów. Bateria nadal bdb, płynność także:)
 14. Uratowałeś mnie Kocham w Miui pincet tych samych ustawień w różnych miejscach.
 15. Tryb asystenta? Bo mam to wyłączone.
×
×
 • Create New...