mondeoklub

Użytkownicy
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About mondeoklub

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tez wczoraj odkryłem, że z edycją działa normalnie.
 2. Dzięki za odpowiedź Panowie:)
 3. Mi9 SE nie da się zapisać kontaktu w formacie imię (odstęp) nazwisko. Nie da się zrobić odstępu. Wciskam spację i tylko literki na klawiaturze na chwilę zmieniają się na większe.
 4. Używam gcam, jednak dziś robiłem fotki stockową apką. Mam wrażenie, że jakość zdjęć poszła baaardzo w górę, jednak przy szybkim "namierzaniu" obiektu aparat łapał lagi... Na gcam tego problemu nie ma.
 5. W sumie nie pamiętam jak było wcześniej - może ktoś sprawdzi u siebie...Na rozwijanym pasku powiadomień jest info o nadchodzącym budziku. Jak się klika w to powiadomienie to nic się nie dzieje, a powienien włączać się budzik jak na mój gust. Ale jak pisałem-nie zwróciłem uwagi jak było wcześniej. Edit: Zrobiłem restart i już działa
 6. Dzięki To było to. Zmieniłem i działa
 7. Tak i jako i jest to jedyna aplikacja, która nie chce wysylac MMS. "Sieć nie jest gotowa, spróbuj ponownie" - taki mam komunikat.
 8. U mnie elegancko wszystko.
 9. Nie wiesz jaki może być powód, że nie mogę wysyłać mmsów w Wiadomosciach od googla? W każdej innej apce mi się wysyłają...
 10. A czy do kafelka w centrum funkcji z informacją np.o czasie przed ekranem da się przywrócić usunięte info? Np.z aplikacji zdrowie?
 11. Na Mi9 SE nie zauważyłem póki co błędów. Bateria nadal bdb, płynność także:)
 12. Uratowałeś mnie Kocham w Miui pincet tych samych ustawień w różnych miejscach.
 13. Tryb asystenta? Bo mam to wyłączone.
 14. Hej. Odkryłem dziś, że dodała mi się jakaś wyszukiwarka dziwna (ma funkcje www jak i szuka rzeczy w systemie) podczas przeciągnięcia palcem od dołu do góry ekranu. Miałem wszystkie gesty,skróty wyłączone. Wie ktoś jak to wyłączyć?
 15. Standardowy. Tapeta jest ta zielona z RN8 tylko dodana