Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie raczej jako ciekawostka 😊

Nie mam pojęcia co potrzebnego na smartfonie zajęło by mi 138gb.

Chyba musiałbym nie kasować starych backupów 😁

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Kilka filmów full HD na zabicie nudy w pracy

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie mi ze wystarczy robic duzo zdjec i zapelnisz taka karte w ciagu roku.

Ale co do formatowania - w TWRP to zrobilem, dalem tylko change file format albo cos takiego, juz nie pamietam ale dziala :)

 

A że karte dostalem w prezencie to czemu by jej nie wykorzystac :)

Edytowane przez fullrespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też po aktualizacji macie inny font w belce powiadomień? No i zmiana kolorów ikonek na niej działa z pewnym opóźnieniem. Przykładowo, przechodząc z jasnego tła na ciemne ikonki i font przez sekundę zlewają się praktycznie z tłem. :V 

Edytowane przez Accro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji z 6.3.3 na 6.4.7 wszystko super ale zauważyłem jedna rzecz mianowicie za Chiny 😂 nie mogę w ograniczeniach dostępu ustawić wzoru. Mogę kliknąć "narysuj ponownie" ale "potwierdź " nie da rady, ktoś też tak ma?

8d261bb2de3c1c69054e8d3af0533f49.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem na 6.3.31 ale znalazłem rozwiązanie......

 
Przyczyną był zainstalowany dodatkowy program do sterowania jasnością ekranu .Wystarczyło zablokować jego powiadomienia i po problemie.

 

Nie wiem jak u Ciebie , ale trzeba szukać . Trochę dużo tych możliwości ustawień i czasem dziwne , ale same się zmieniają bez ingerencji .

Pomimo to system jest fajny i ogólnie mi się podoba ....życzę powodzenia w szukaniu ..napisz jak rozwiążesz problem.........;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowieniu napisał:

Siedzę na 6.3.11, jeśli wgram wersję najnowszą to mifit będę musiał dograć (bo nie ma go już wgranego w romie)? Nie skasują mi się dane z mifit? I czy będę musiał się na nowo logować? Tam się wpisywało hasło do mi account?

Mi się wydaje, że aplikacja zostanie, jest tak jak z innymi aplikacjami zainstalowanymi przed aktualizacją ponieważ wszystko Ci zostaje przecież, ja teraz zaktualizowałem z 6.3.11 do najnowszego i np. mipilot dalej mam ze wszystkimi pilotami itd. to z mifit pewnie będzie podobnie. Dogrywanie aplikacji pewnie dotyczy się tylko czystego wgrywania ROMu, lub ich aktualizacji. Pliki hosts, gps.conf pewnie są podmieniane przy aktualizacji i je by trzeba dograć pewnie :)

 

Mam też pytanie, po aktualizacji teraz mam w zużyciu baterii w aplikacjach "kworker/u16:1", ktoś wie co to jest? 

Edytowane przez Daluqen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zarzucilem lacznie z nowym MiFit bo uzywam opaski jako moich powiadomien.

Lekka poprawa na BT ale zadnej rewelacji, po nocy oczywiscie zerwalo polaczenie jak telefon byl w trybie samolotowym - wylaczylem samolotowy i lipa, bt nie polaczyl sie z opaska - restart pomogl. Reszta - gorna czcionka wyglada na ciensza (predkosc danych jest jakby lekko wyrazniejsza), wszystko inne wydaje sie dzialac prawidlowo - ale to jeszcze moze sie okazac bo na razie jeden dzien na tym siedze.

Mowa o 6.4.7

PS. Nie instalowalem polskich dodatkow jeszcze. Czas pokaze... w razie czego mam backup :) i dzialajaca karte 128 GB wiec miejsca na backupy sporo ;P hehee

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po lekturze wpisów na razie sobie daruję aktualizację.

Mam 6.3.31 i nie mam zauważalnych problemów a bateria trzyma w miarę dobrze więc nie będę kusił ......poczekam na coś konkretnego....

Tak sobie myślę że byłoby lepiej aktualizować raz na miesiąc, a nie co tydzień  bo pożytek z tego mizerny ......

Edytowane przez fancik
tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualizowałem, żadnych błędów, bateria równie dobrze trzyma jak w 6.3.31 (bo taką wersję miałem), ale to zależy od ustawień indywidualnych. Jeśli ktoś ma sprawny system to aktualizacji robić nie warto, bo nic ważnego nie wnosi. ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych devach to oni tylko małe poprawki i nowości dają. Patrzycie wgl na changelogi? Co zmieniają? NIC tam pożytecznego nie ma. A to widget pogody, a to apka do czyszczenia, a to optymalizacja przeglądarki plików (której większość pewnie nie używa lol). A jak coś zmieniają z baterią, to tego nie piszą.. Więc takie instalowanie w ciemno. Nie spieszcie się z tym, no chyba że ktoś na prawdę liczy na poprawę i lubi testować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, UltiMet napisał:

no może zrobił tyle i na co drążyć temat...

Warto zainstalować nową aktualizacje? Zatrzymałem się do trzech w tył :D i tam bateria leci bardzo bardzo :D

Ja na 6.4.14 żadnych błędów nie zauważyłem a bateria trzyma jak na poprzednim romie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...