Jump to content

człowieniu

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 2 & MiPad

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

człowieniu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ja już rom wywaliłem.. Wywalało mi też błędy jak chciałem wejść do apki play24 i do sklepu play.. Nie polecam aktualizować.
 2. No to na najnowszej aktu u mnie w aplikacji "mój wykop" jak chce odtworzyć jakiś film w yt wywala błąd.. Wcześniej tego nie było
 3. Jak najnowsza aktualizacja? Można spokojnie instalować?
 4. Jak na razie ostatnia aktualizacja na plus. Bluetooth działa zauważalnie lepiej, nie gubi tak często połączenia z mibandem. Działanie systemu wydaje się też płynniejsze. Co do baterii na razie za krótki okres, żeby się wypowiedzieć, ale nie zauważyłem pogorszenia w stosunku do poprzednich aktualizacji.
 5. Witam Nagle, z dnia na dzień przestały mi działać wibracje w Mipad. Kiedyś to już się zdarzyło, ale po jakimś czasie wracały. Dziś zainstalowałem najnowszą aktualizację i nawet na nowym sofcie wibracje nie działają. Obawiam się, że padł silniczek. Jest to jakoś naprawialne, jak myślicie? Spotkaliście się u siebie kiedyś z takim problemem? Pozdrawiam
 6. Siedzę na 6.3.11, jeśli wgram wersję najnowszą to mifit będę musiał dograć (bo nie ma go już wgranego w romie)? Nie skasują mi się dane z mifit? I czy będę musiał się na nowo logować? Tam się wpisywało hasło do mi account?
 7. Ja tam wybierałem jak zawsze plik z aktualizacji i jest wszystko ok.
 8. U mnie wrażenia z aktualizacji do 6.3.11 na razie bardzo pozytywne. Telefon przyspieszył, płynniej działa, bateria porównywalnie do poprzedniej wersji. W galerii u siebie nie zauważyłem zwolnienia otwierania się miniatur. Na razie wszystko bardzo ok, więc mogę polecić.
 9. Zauważyłem u siebie na 6.2.18, że nie utrzymuje WiFi, jeśli ekran jest dłużej wygaszony.. Chwalicie baterie.. U mnie używając internetu mobilnego 3g, przeglądając głównie strony internetowe, wykop itd. bateria wytrzymała SOT dokładnie 1:59min.. Ja to nie wiem co jest nie tak, ładowałem ją całą noc
 10. Mam opcje w recovery : - Wipe Cache - Wipe User Data - Wipe SD Card - Wipe All Data - Back to Mainmenu Co jest traktowane jako full wipe, co mam kliknąć?
 11. Ok, jestem w recovery, mam wziąć wipe cache i również wipe user data? Czy wipe all data? (nie usunie to też pamięci z sd?)
 12. Full wipe przed czy po instalacji starszego romu?
 13. Chciałbym wrócić właśnie na 6.1.21. Jak to zrobić bez utraty danych? Nie widzę takiego tematu tu na forum a nigdy nie robiłem downgrade.
 14. Wstałem właśnie i mam 7% baterii, jak zasypiałem było około 60%
×
×
 • Create New...