Jump to content

człowieniu

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by człowieniu

 1. Ja już rom wywaliłem.. Wywalało mi też błędy jak chciałem wejść do apki play24 i do sklepu play.. Nie polecam aktualizować.
 2. No to na najnowszej aktu u mnie w aplikacji "mój wykop" jak chce odtworzyć jakiś film w yt wywala błąd.. Wcześniej tego nie było
 3. Jak najnowsza aktualizacja? Można spokojnie instalować?
 4. Jak na razie ostatnia aktualizacja na plus. Bluetooth działa zauważalnie lepiej, nie gubi tak często połączenia z mibandem. Działanie systemu wydaje się też płynniejsze. Co do baterii na razie za krótki okres, żeby się wypowiedzieć, ale nie zauważyłem pogorszenia w stosunku do poprzednich aktualizacji.
 5. Witam Nagle, z dnia na dzień przestały mi działać wibracje w Mipad. Kiedyś to już się zdarzyło, ale po jakimś czasie wracały. Dziś zainstalowałem najnowszą aktualizację i nawet na nowym sofcie wibracje nie działają. Obawiam się, że padł silniczek. Jest to jakoś naprawialne, jak myślicie? Spotkaliście się u siebie kiedyś z takim problemem? Pozdrawiam
 6. Siedzę na 6.3.11, jeśli wgram wersję najnowszą to mifit będę musiał dograć (bo nie ma go już wgranego w romie)? Nie skasują mi się dane z mifit? I czy będę musiał się na nowo logować? Tam się wpisywało hasło do mi account?
 7. Ja tam wybierałem jak zawsze plik z aktualizacji i jest wszystko ok.
 8. U mnie wrażenia z aktualizacji do 6.3.11 na razie bardzo pozytywne. Telefon przyspieszył, płynniej działa, bateria porównywalnie do poprzedniej wersji. W galerii u siebie nie zauważyłem zwolnienia otwierania się miniatur. Na razie wszystko bardzo ok, więc mogę polecić.
 9. Zauważyłem u siebie na 6.2.18, że nie utrzymuje WiFi, jeśli ekran jest dłużej wygaszony.. Chwalicie baterie.. U mnie używając internetu mobilnego 3g, przeglądając głównie strony internetowe, wykop itd. bateria wytrzymała SOT dokładnie 1:59min.. Ja to nie wiem co jest nie tak, ładowałem ją całą noc
 10. Mam opcje w recovery : - Wipe Cache - Wipe User Data - Wipe SD Card - Wipe All Data - Back to Mainmenu Co jest traktowane jako full wipe, co mam kliknąć?
 11. Ok, jestem w recovery, mam wziąć wipe cache i również wipe user data? Czy wipe all data? (nie usunie to też pamięci z sd?)
 12. Full wipe przed czy po instalacji starszego romu?
 13. Chciałbym wrócić właśnie na 6.1.21. Jak to zrobić bez utraty danych? Nie widzę takiego tematu tu na forum a nigdy nie robiłem downgrade.
 14. Wstałem właśnie i mam 7% baterii, jak zasypiałem było około 60%
 15. U mnie na najnowszej aktualizacji 6.1.29 tragicznie, tak złych wyników jeszcze nie miałem.. Głównie messenger na transmisji danych, telefon przed ładowany około 4h
 16. Również wywala Wam błąd podczas instalowania najnowszej aktualizacji?
 17. Co mam w końcu tu zaznaczyć, żeby WiFi działało też jak telefon jest uśpiony? Bo jak mam ustawione "zawsze" to powiadomienia mi nie przychodzą, dopiero jak odblokuje to na hura przychodzą mi wszystkie.. Jestem na miui 5.12.3
 18. Jak sprawuje się najnowszy 5.12.10? Jak czas pracy na baterii przy włączonych danych komórkowych? Nie ma samoczynnych restartów czy coś w ten deseń? Bo na mipadzie mam 5.12.10 i wczoraj się zaciął na YouTube, poczym zrestartował, a dzisiaj się nie chciał wybudzić przez 5min, dlatego nie wiem czy aktualizować do najnowszej również Redmi note'a.
 19. Jeśli ktoś posiada już najnowszą aktualizację to proszę, żeby wypowiedział się czy są jakieś zauważalne zmiany, czy wszystko działa jak należy i jak trzyma bateria. Pozdrawiam
 20. Potwierdzam, na mipadzie odkąd w sumie go mam są ciągłe problemy ze znikającymi dymkami messengera.. Na redmi note 2 sytuacja się jakoś ustabilizowała i od kilku dni nie znikają. Dodam że autostartu, pływające okna na ekranie itd. mam włączone . Dziwię się, że od tylu aktualizacji problem nie został naprawiony..
 21. Wybaczcie za powtórzenie u góry.. Strasznie działa mi ta strona i coś się ścieło.. Wracając do telefonu to mam też problem u siebie z kolorem diód przypisanych do funkcji. Mam przypisany kolor niebieski do aplikacji a i tak dioda miga na zielono, słabo, bo jako zielony oznaczyłem smsy. I te ciągle znikające, wyłączające się dymki z messengera, już nie wiem czy to wina samej aplikacji czy Miui..
 22. Oj jak chciałbym doczekać update, dzięki któremu wszystkie używane funkcje będą działały dobrze.. WiFi tak jak wcześniej wspomniałem działa już ok, ale teraz znikają mi dymki messengera co chwilę już nie tylko na mipadzie, ale również na redmi note 2.
 23. Oj jak chciałbym doczekać update, dzięki któremu wszystkie używane funkcje będą działały dobrze.. WiFi tak jak wcześniej wspomniałem działa już ok, ale teraz znikają mi dymki messengera co chwilę już nie tylko na mipadzie, ale również na redmi note 2.
×
×
 • Create New...