Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Endryu napisał:

Więc, co to ma być ? :o

To że masz śmieciowe miui z wirusami i śmieciami a nie oryginalny rom i na nim nie odblokujesz bootloadera. Nie ma globala na mi4c i zanim zaczniesz się rzucać to sprawdź sobie oficjalny dział downloadu na en.miui.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Uri0550 napisał:

To że masz śmieciowe miui z wirusami i śmieciami a nie oryginalny rom i na nim nie odblokujesz bootloadera. Nie ma globala na mi4c i zanim zaczniesz się rzucać to sprawdź sobie oficjalny dział downloadu na en.miui.com

Dla twojej wiadomości "kolego" nie rzucam się, tylko wyraziłem swoje zdziwienie, to mój pierwszy telefon mi, więc mógłbyś okazać trochę więcej wyrozumiałości, po to chyba jest to forum oraz po to chyba masz tu konto, jeśli nie chcesz pomagać to po prostu się nie udzielaj, nie widzę problemu. #typowy_polak.

 

Co jeśli nie mogę zrobić tego ? 

http://en.miui.com/a-232.html

Edytowane przez Endryu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uri0550 Zainstalowałem przez MiFlash " libra_images_6.6.17_20160523.0000.23_5.1_cn_ce2e281aa7 " , ale dalej staje na 50 %.

 

Screenshot_2016-10-09-19-49-17-793_com.android.settings.png

19 minut temu, miklo napisał:

A jesteś pewien, że BL jest zablokowany? Jakoś ten rom ktoś wgrał prawda? Spróbuj wrzucić nowe recovery.

Jest sprawdziłem przez ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Endryu napisał:

@Uri0550 Zainstalowałem przez MiFlash " libra_images_6.6.17_20160523.0000.23_5.1_cn_ce2e281aa7 " , ale dalej staje na 50 %.

 

Screenshot_2016-10-09-19-49-17-793_com.android.settings.png

Jest sprawdziłem przez ADB.

Mam podobny problem do twojego. Mam wgraną wersję dev China ROMu i proces odblokowania BL staje na 50%. Wszystkie porady forumowe wypróbowałem, ale bez sukcesu.

Chyba zostaje nam po prostu poczekać i próbować, próbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Endryu napisał:

@Antyhaker Nie miałem, sprawdzałem także przed całym procesem ;).

http://imgur.com/a/gfXqe

Trzeba było olać te bzdetne komunikaty i wgrać TWRP - zapewniam, że poszłoby bez problemu ^^ Miałem dokładnie tak samo (na dwóch urządzeniach), ten model tak ma jak się kupuje go na chińskich portalach. Wgrywają ten pseudoglobal i BL jest siłą rzeczy odblokowany, bo jak inaczej by tego dokonali? :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...