Jump to content

momores

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5S

Recent Profile Visitors

691 profile views

momores's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Też mam ochotę spróbować Globala, jak najprościej i najbezpieczniej przejść z Miui 8.8.2 ?
 2. Jaka jest różnica pomiędzy wersją global a chińską telefonu Mi6? Czy na wersji chińskiej można instalować Rom global?
 3. Orion możesz napisać coś więcej o metodzie z lazyflasherem? Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 4. Telefon Mi5s mam teraz xiaomi.eu z odblokowanym BL, chcę zainstalować Global Stable. Czy dobrze rozumiem , że najprościej zrobić to Miflash,em według poradnika z pierwszej strony tego tematu?
 5. miflash widzi telefon w trybie fastboot, co konkretnie mam zaznaczyć?
 6. U mnie niestety po flashowaniu telefon stoi już godzinę ma logo MI i nie wstaje a wydawało się że będzie ok. jak widać na załączonym obrazku. Nie mogę go wyłączyć, ale wchodzi w tryb fastboot. Pomoże ktoś, proszę.
 7. Podbijam bo też poszukuję takiej apki .
 8. dzięki, trochę pogrzebałem i znalazłem to : https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=108914 i nie wiem teraz co lepiej instalować ?
 9. Wspomoże ktoś linkiem do ostatniej wersji miui 7 dla M4c ? Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 10. Witam, mam pytanie czy można wrócić z miui 8 do 7 i czy robi się to tak jak każdą aktualizację ? Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 11. Witam, w piątek kurier dostarczył mi zamawiany Redmi Note 3 Pro. Zgodę na odblokowanie dostałem już wcześniej, znalazłem instrukcję odblokowania http://en.miui.com/thread-202290-1-1.html niestety słabo znam angielski i nie poradzę sobie. Czy jest gdzieś polskojęzyczny, pisany ludzkim językiem poradnik zdjęcia bootloadera z tego telefonu ? Z góry dziękuję za jakieś linki . Poniżej umieszczam zrzut z informacjami o telefonie.
 12. W maju kupowałem MI4c, wcześniej prosiłem xiaomi o zgodę na odblokowanie telefonu, którą otrzymałem. Telefon dotarł, jak się okazało bez blokady i zgoda się wtedy nie przydała. Teraz zamówiłem redmi note 3, pewnie przyślą zablokowany czy mogę do zdjęcia blokady wykorzystać pozwolenie już wcześniej otrzymane dla innego telefonu ale nie wykorzystane ?
 13. Witam Wszystkich Proszę o info skąd mogę pobrać ostatnią stabilną aktualizację do HM NOTE 1 LTE od MiuiPolska - jakiś link... Aktualnie mam to co widać na załączonym obrazku, ale od jakiegoś czasu telefon zaczął ostro pożerać baterię. Dzięki za pomoc, pozdrawiam Wszystkich.
 14. Gdzie szukać (rom 6.5.12) wyłącznika lampy błyskowej aparatu, która sygnalizuje migając połączenia przychodzące ?
×
×
 • Create New...