Jump to content

Endryu

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 4C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Endryu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Zmień numer telefonu na koncie mi ? Zaloguj się za pomocą adresu e-mail :). account.xiaomi.com
 2. @Polska4Ever Najnowszy jest MIUI 8, ale nazwa aktualizacji miuipolska(7.4.6) zaczyna się od roku(7), miesiąca(4) oraz dnia(6). Jeśli masz odblokowany bootloader to śmiało, tylko pamiętaj, że po instalacji będziesz miał Androida 7.0, który wymaga już nowego bootloadera do instalacji przyszłych(nowszych) aktualizacji. Czyli w skrócie jak masz odblokowany instalujesz, potem będziesz musiał odblokować go ponownie(metodą oficjalną), aby zainstalować nowsze aktualizacje. Opis jak to zrobić zawsze masz na stronie/forum
 3. Instalował ktoś 7.3.16 ? Jak się sprawuje
 4. Widziałem pod postem z aktualizacją, że instalują właśnie i mnie to zastanowiło. A na stronie nie ma oficjalnie dla mi4c pobrania ;d.
 5. Jak tam telefon się sprawuje na 7.0 u was? Ja zauważyłem lekkie lagi.
 6. @Antyhaker Nie miałem, sprawdzałem także przed całym procesem ;). http://imgur.com/a/gfXqe
 7. @Uri0550 Zainstalowałem przez MiFlash " libra_images_6.6.17_20160523.0000.23_5.1_cn_ce2e281aa7 " , ale dalej staje na 50 %. Jest sprawdziłem przez ADB.
 8. Dla twojej wiadomości "kolego" nie rzucam się, tylko wyraziłem swoje zdziwienie, to mój pierwszy telefon mi, więc mógłbyś okazać trochę więcej wyrozumiałości, po to chyba jest to forum oraz po to chyba masz tu konto, jeśli nie chcesz pomagać to po prostu się nie udzielaj, nie widzę problemu. #typowy_polak. Co jeśli nie mogę zrobić tego ? http://en.miui.com/a-232.html
 9. Więc, co to ma być ? Zgłosiłem requesta o pozwolenie na odblokowanie BL, dziś dostałem SMS, próbowałem go odblokować, ale staje na 50% przy rozpoznawaniu urządzenia, próbowałem wszystkiego z forum, co doradzali, no oprócz czekania dłużej niż dzień :).
 10. Witam, otrzymałem swojego Mi4c, wersja MIUI, która na nim jest to Global 7.3. Czy warto odblokowywać bootloadera i wgrywać MIUIPolska ? Jakie są profity?
×
×
 • Create New...