Jump to content

Marx

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Hej mam od pewnego czasu FP na przeglądarkach. Używam starego cyanogena. Czy ponowne wgranie najnowszej wersji aplikacji Google może to naprawić? Nie chce zmieniać systemu bo poza tym wszystko hula, a przeniesienie wszystkich danych zajmuje kupię czasu.
 2. Jak chcesz tanio to kupujesz w Chinach. Z kodem na AliExpress 4/64 wyszedł 525 zł plus VAT. Ponoc wybór przesyłki za 80 zł może ominąć VAT, niestety tego nie wiedziałem wcześniej.
 3. Opłacać się opłacało, tyle że nie aż tak jak by mogło gdyby VAT nie został nałożony
 4. Kupiłem 4x od Goldway i wychodzi na to że średnio się to opłaca. Przesyłka dostała vat więc było taniej około 100-150 zł? A dokładniej z VAT zapłaciłem za najmocniejszą wersję 670zl. W Proline słabsza wersja kosztuje 700zl, mocniejszej niestety nie ma. Różnica bez VAT między tymi wersjami w Chinach to około 80zl.
 5. Telefon dotarł. VAT i opłaty 150zl czyli Redmi 4x 4/64 kosztował 670zl.
 6. co do wyboru modelu to Note jest droższy i większy. Co do miejsca zakupu - w chinach wyjdzie taniej ale dolicz VAT i dopiero wtedy analizuj.
 7. TV 32 cale za 800zł to żadna okazja. Przesylka dosc tania, pytanie jak z ubezpieczeniem?
 8. Wtedy mi4c kosztował 400 i VAT wyniósł 70zl czyli normalnie
 9. chcą, chcą. Tylko list jest niespójny, bo najpierw piszą jedną listę, a za chwilę inną. Wysłałem im wszystko w pdf-ach z tłumaczeniem aliekspresowym
 10. Witam Gdy poprzednio kupowałem telefon na Aliexpress, VAT naliczono automatycznie i po prostu zapłaciłem listonoszowi kwotę która WER sobie wyliczył. Tym razem dostałem list, że chcą: 1. Fakturę lub inne potwierdzenie zakupu. Co wysłać? Czy wystarczy screen ze szczegółami aukcji z panelu Aliexpress? 2. Specyfikację towarową - o co chodzi: o nazwę, kategorię?
 11. Nie, zostały skreślone na początku, gdy zobaczyłem że nie ma na nich żadnej alternatywy dla oprogramowania. A chińskie oprogramowanie to jednak trochę ryzyko.
 12. Proponuję kupić używany Asus a68ac albo Netgear 7000. Można je kupić za około 400zl. Umożliwiają wgranie alternatywnego softu np Tomato ddwrt Merlin. Ciężko będzie znaleźć funkcję ktorej nie obsługują. Routery xiaomi mają sens tylko gdy są bardzo tanie.
 13. ok, super, dzięki za informację
 14. Hej, to jak to jest, czy Redmi 4x obsluguje szybkie ladowanie na ladowarce z zestawu?
×
×
 • Create New...