Jump to content

miklo

Użytkownicy
 • Posts

  614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by miklo

 1. Git malina, ale zaraz zaczną się płacze, że SafetyNet na czerwono
 2. A tak z innej beczki. W Snapdragon Camera działa Wam rozpoznawanie twarzy? Pamiętam, że w RR na mi4c działo kiedyś. I to całkiem dobrze. Na LG G3 można włączyć ale nie działa w ogóle. Podobnie jest ze zmianą pomiaru światła, czy wyłączeniem odszumiania. Opcja jest, ale nie ma żadnego efektu. I teraz pytanie - czy generalnie w LineaeOS i klonach tak teraz jest, czy goście od LG popsuli?
 3. Skąd smutek? Pracują teraz nad Oreo.
 4. Dokładnie. Magisk działa z Xposed, ale nie da się schować root. Nie i już.
 5. SafetyNet nie działa z xposed, że tak to ujmę. Albo to, albo to.
 6. mi4c w pewnym momencie był hitem zakupowym. Cena około 110 dolców przy tych parametrach i aparacie były nie do pobicia. Zeszło wszystko, co było na stanie. Niemożliwe, żeby się gdzieś jeszcze uchowały dobre sztuki nieużywane. Telefon od dawna nie jest produkowany.
 7. Ja wyłączam ze względów bezpieczeństwa. Używam IKO oraz Android Pay. Teoretycznie płatności nie działają przy zablokowanym ekranie, ale Android ma ciekawe dziury i wolę ich sam nie sprawdzać. Po zapłaceniu wyłączam NFC i mam z bańki.
 8. Tylko po co? Zresztą AndropaX pisał, że on nie rozwija RR. Buduje po prostu paczki i poprawia rzeczy specyficzne dla urządzenia.
 9. Przednia kamerka robi detekcję pryszczy.
 10. Kiedyś miałem taki myk, że root wyparował po zmianie wersji Magisk. Czyszczenie cache dalvik pomogło.
 11. Też mam 13.1 i jest ok. Jak ma wywalać roota z 12? Magisk 13.1 całkowicie zastępuje Magisk 12.
 12. Mój też nie padł od razu. Był moment, gdy startował tylko na ładowarce, potem niby działał, ale wystarczyło włączyć aparat lub próbować zadzwonić i od razu się wyłączał.
 13. Nie diagnozowałem. Po przełożeniu baterii z telefonu mojej żony nagle mój ożył. Po włożeniu mojej baterii do telefonu żony jej telefon zdechł. No co tu diagnozować? Elementem felernym była bateria 2 -3 wyłączył się przy stanie baterii około 40%, a potem padł i już nie wstał. Wyglądało to, jak bootloop. Jak go odpaliłem na ładowarce, to po jej odpięciu się wyłączał. Migał też ekran. Żona używa go do dzisiaj i wszystko z nim ok (po wymianie baterii - żona swój zbiła).
 14. Widać, ale dobrze tknięte (tzn jest naturalnie). Dobra robota
 15. Jak ruszam z gromadką dzieci na plażę, to mam tyle tobołków, że lustrzanka jest ostatnia na liście do zabrania Mam full frame i stałki, zabieram na wakacje, ale nie zabieram ze sobą wszędzie, bo bym musiał być postury Pudziana i robić spacer farmera, zamiast spacer ojca z dziećmi. Fajne Tknięte postprocessem? Wygląda na tykane
 16. Przysłoną w telefonie to tak sobie słabo można sterować, bo jej fizycznie nie ma. Kontrola ekspozycji, to czułość i czas. F jest stałe.
 17. Z aparatem na mi4c tragedii nie ma. Chyba Xiaomi przeoczyło i wypuścili całkiem udany model niechcący A już w tej cenie, to w ogóle rewelacja.
 18. No widać Pytanie, czy widać dużą różnicę na obrazku bez cropowania i gapienia się na 100 i 200% powiększeniu Ale szanuję. Serio. Co do kompresji JPG z RAW, to nieco na skróty poszedłeś i jeszcze ktoś zrozumie, że RAW, to bitmapa
 19. Ten fix działa. Też miałem Error 1 i pomogło
 20. No tak W każdym razie u mnie Error 7 zawsze oznaczał brak miejsca. WIPE załatwiał sprawę. Nie tylko na mi4c.
 21. Moment. Masz TWRP pod bootloader z Lizaka. Teraz wgraj libra-aqua_firmware_7.2.9.zip, potem nowy TWRP pod bootloader N i dopiero wtedy RR. Jeśli nadal będziesz mieć błąd 7, to zrób WIPE System. To brak miejsca.
 22. No wiem i tak mam Chyba za dużo się dzieje na klawiaturze z podpowiedziami charakterystycznymi dla BlackBerry Stary już jestem
 23. Tak. Co prawda wciąż nie mogę się przekonać do podpowiedzi nad klawiszami i wolę klasyczne trzy słowa na górze klawiatury, ale sama klawiatura jest bardzo fajna. I nie mam stracha wpisując hasła
×
×
 • Create New...