Jump to content

miklo

Użytkownicy
 • Posts

  614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

miklo last won the day on February 15 2017

miklo had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

miklo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

70

Reputation

 1. Git malina, ale zaraz zaczną się płacze, że SafetyNet na czerwono
 2. A tak z innej beczki. W Snapdragon Camera działa Wam rozpoznawanie twarzy? Pamiętam, że w RR na mi4c działo kiedyś. I to całkiem dobrze. Na LG G3 można włączyć ale nie działa w ogóle. Podobnie jest ze zmianą pomiaru światła, czy wyłączeniem odszumiania. Opcja jest, ale nie ma żadnego efektu. I teraz pytanie - czy generalnie w LineaeOS i klonach tak teraz jest, czy goście od LG popsuli?
 3. Skąd smutek? Pracują teraz nad Oreo.
 4. Dokładnie. Magisk działa z Xposed, ale nie da się schować root. Nie i już.
 5. SafetyNet nie działa z xposed, że tak to ujmę. Albo to, albo to.
 6. mi4c w pewnym momencie był hitem zakupowym. Cena około 110 dolców przy tych parametrach i aparacie były nie do pobicia. Zeszło wszystko, co było na stanie. Niemożliwe, żeby się gdzieś jeszcze uchowały dobre sztuki nieużywane. Telefon od dawna nie jest produkowany.
 7. Ja wyłączam ze względów bezpieczeństwa. Używam IKO oraz Android Pay. Teoretycznie płatności nie działają przy zablokowanym ekranie, ale Android ma ciekawe dziury i wolę ich sam nie sprawdzać. Po zapłaceniu wyłączam NFC i mam z bańki.
 8. Tylko po co? Zresztą AndropaX pisał, że on nie rozwija RR. Buduje po prostu paczki i poprawia rzeczy specyficzne dla urządzenia.
 9. Przednia kamerka robi detekcję pryszczy.
 10. Kiedyś miałem taki myk, że root wyparował po zmianie wersji Magisk. Czyszczenie cache dalvik pomogło.
 11. Też mam 13.1 i jest ok. Jak ma wywalać roota z 12? Magisk 13.1 całkowicie zastępuje Magisk 12.
 12. Mój też nie padł od razu. Był moment, gdy startował tylko na ładowarce, potem niby działał, ale wystarczyło włączyć aparat lub próbować zadzwonić i od razu się wyłączał.
 13. Nie diagnozowałem. Po przełożeniu baterii z telefonu mojej żony nagle mój ożył. Po włożeniu mojej baterii do telefonu żony jej telefon zdechł. No co tu diagnozować? Elementem felernym była bateria 2 -3 wyłączył się przy stanie baterii około 40%, a potem padł i już nie wstał. Wyglądało to, jak bootloop. Jak go odpaliłem na ładowarce, to po jej odpięciu się wyłączał. Migał też ekran. Żona używa go do dzisiaj i wszystko z nim ok (po wymianie baterii - żona swój zbiła).
×
×
 • Create New...