Jump to content

wojti99

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wojti99's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. wojti99

  MIUI 7.4.20

  Szukałem, ale znalazłem tylko jeden nierozwiązany temat w koszu. Co się stało z belką powiadomień? Dlaczego jest ciemniejsza i czy można zmienić na przezroczystą?
 2. Mam podobny problem do twojego. Mam wgraną wersję dev China ROMu i proces odblokowania BL staje na 50%. Wszystkie porady forumowe wypróbowałem, ale bez sukcesu. Chyba zostaje nam po prostu poczekać i próbować, próbować...
 3. Cześć! Po wymianie płyty głównej chciałem zaktualizować MIUIPolska do najnowszej wersji. Wersja TWRP to 2.8.1. Wyskakiwał błąd "This package is for "libra" devices, this is "4C". Error executing updater binary in zip...". Pewien poradnik mówił, żeby zrobić full wipe. Niestety zrobiłem. Nie mam teraz żadnego systemu. BL zablokowany. Ktoś poradził mi sflashowanie China Rom przez TWRP co zaskutkowało brickiem. Logo Mi miga przez parę razy i później wyświetla się cały czas. Mogę przejść do fastboot, ale komputer wykrywa telefon jako "marshall london bootloader interface". Miflash nie wykrywa.
 4. Co zrobić gdy telefon w trybie fastboot nie jest wykrywany przez MIFlash? W menedżerze widnieje jako: "marshall london bootloader interface".
 5. Cześć! Po wymianie płyty głównej chciałem zaktualizować MIUIPolska do najnowszej wersji. Wersja TWRP to 2.8.1. Wyskakiwał błąd "This package is for "libra" devices, this is "4C". Error executing updater binary in zip...". Pewien poradnik mówił, żeby zrobić full wipe. Niestety zrobiłem. Nie mam teraz żadnego systemu. BL zablokowany. Chciałem wgrać oficjalne MIUI, ale Miflash nie widzi telefonu w trybie fastboot. W jaki sposób mogę zainstalować MiuiPolska? Albo zwykłe MIUI?
 6. Cześć! Dzisiaj wrócił z naprawy mój Mi4c, który umarł miesiąc temu (podobno zalany). Jest wgrany MIUI Polska 7 i chcę wgrać najnowszą wersję. Przy próbie flashowania widnieje: "This package is for "libra" devices, this is "4C". Error executing updater binary in zip..." Co trzeba zrobić? Metoda z wipe i restartem nie działa. Postąpiłem według instrukcji i zrobiłem też wipe /system. I teraz nie mam ani starego ani nowego ROMU. I co teraz mogę zrobić? Mogę wyjść z recovery?
 7. I nic z tym nie robiłeś? I też nic nie dało się zrobić? (wejść do recovery lub podpiąć pod PC)
 8. Cześć! Wczoraj bez problemu zaktualizowałem swój Mi4c do najnowszej wersji MiuiPolska. Dzisiaj leżał sobie spokojnie, podniosłem go by zadzwonić, wybrałem numer i ekran zgasł. Już na dobre. Telefon nie chce się włączyć. Nie wykrywa go komputer. Jest na gwarancji w sklepie na Allegro. Zdziałam coś?
 9. Cześć! Wczoraj sflashowałem paczkę z SuperSU przez aplikację Aktualizacje (ROM z 14 kwietnia). Ciągle widoczne jest logo Mi i nic się nie dzieje. Można wejść do Recovery i Fastboot. W recovery zrobiłem wipe (data, cache, dalvik) i nic. Głupi ja, że nie mam w pamięci starego ROMU. Co zrobić? Pozdrawiam!
 10. A u Pytono nie ma gwarancji producenta. Już sam nie wiem. Brać od nich?
 11. I tak wszędzie jest? Czyli nie trzeba się bać tylko brać? Czy szukać gdzieś z gwarancją producenta?
 12. A jak jest u nich z gwarancją? Widzę, że mają serwisową. Czyli nie wysyłają do producenta tylko sami robią?
×
×
 • Create New...