Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

No też u mnie nic się nie dzieje chociaż to mi zawsze działało bez smyrania jak u niektórych. Czyli nie da się teraz xd 

A i dziś rano zrestartował mi się telefon i uruchomił z ogromnymi ikonkami. Musiałem znów z XS zmienić na S i wrócić na XS by zatrybilo w rozmiarze interfejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop, ale dzisiaj mi pad 5 dostał 12 i MIUI 13, które jedyne co wynosi to nowa belkę na dole, możliwość odpalenia 2 pływających okien na raz i koniec.

Więc szumne zapowiedź też spełzły na niczym jak przypadku telefonów.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 11 – Global Stable V13.0.1.0.SKBMIXM

Recovery ROM

OTA z 12.5.8.0.SKBMIXM

*Mi Pilot release.

Changelog:


[System]
Stable MIUI based on Android 12 
Updated Android Security Patch to January 2022. Increased system security.


[Lock screen]
Fix: Home screen froze when the screen turned on and off rapidly
Fix: Ui items overlapped after switching resolution 
Fix: Wallpaper Carousel buttons didn't always work
Fix: Ui elements overlapped in Control center and Notification shade
Fix: The back button went gray in some cases
Fix: Lock screen wallpaper was replaced with Home screen wallpaper in some cases
[Status bar, Notification shade]
Fix: Smart refresh rate


[Settings]
Fix: Crashes occurred when the default map was selected


[More features and improvements]
New: Apps can be opened as floating windows directly from the sidebar 
Optimization: Enhanced accessibility support for Phone, Clock, and Weather
Optimization: Mind map nodes are more convenient and intuitive now

[Attention]
This update is a limited release for Mi Pilot testers. Don't forget to back up all important items before upgrading. The update process might take longer than usual. Expect overheating and other performance issues after you update - it might take some time for your device to adapt to the new version. Remember that some third-party apps aren't yet compatible with Android 12 and you might not be able to use them normally.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze taki błąd na tym miui 13, że gdy używam telefon np. przeglądarka, wiadomości tekstowe to się nie ładuje praktycznie tylko podtrzymuje stan naładowania. Zupełnie jakby to go już przegrzewalo. Mówię teraz o ładowarce z qc 3.0 bo na tej z telefonu jeszcze nie zwróciłem na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze taki błąd na tym miui 13, że gdy używam telefon np. przeglądarka, wiadomości tekstowe to się nie ładuje praktycznie tylko podtrzymuje stan naładowania. Zupełnie jakby to go już przegrzewalo. Mówię teraz o ładowarce z qc 3.0 bo na tej z telefonu jeszcze nie zwróciłem na to uwagi
Może wina kabla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nieprawidłowa ścieżka, to przenosisz do głównego katalogu w pamięci wewnętrznej i stamtąd puszczasz.
Faktycznie działa ale nie jestem pilotem i nie mogę teraz. Zrobiłem rejestrację na pilota i zobaczymy. Dzięki!

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sg.m.beehive.miui.com/hm1g5J9F4wLbtz5Vsboj2w/mobile/home

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Super, dzięki, zapisałem się.
A tak w ogóle to zauważyliście zmianę w czasie działania na jednym ładowaniu? Mnie po aktualizacji na MIUI13 miło zaskoczył dłuższy czas działania, wcześniej między 14 a 15 miałem w okolicach 60-65%, gdzie napisałem tylko kilka wiadomości i wykonałem jedna lub dwie krótkie rozmowy, a teraz w tych godzinach mam około 75%. Wcześniej od 5:30 do okolic 8 godziny miałem 88-90% a teraz mam 95%. Telefonu zawsze używam tak samo, takze to raczej nie zbieg okoliczności, tylko poprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z pilotów sprawdził czy na   MIUI-V13.0.4.0.SKBEUXdziała wreszcie normalnie android auto to bym się cieszył z takiej informacji. 

Edit. Odpisali mi sami, że naprawione. Zobaczymy. Dostałem ota i zaktualizowałem. Jak zwykle rozmiar interfejsu się powiększył po aktualizacji i z XS musiałem zmienić znów na XS by zaskoczyłocomment_1645776708jcIDxJfPHwkHshm8hd1wy7

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, stereo0 napisał:

Jakby ktoś z pilotów sprawdził czy na   MIUI-V13.0.4.0.SKBEUXdziała wreszcie normalnie android auto to bym się cieszył z takiej informacji. 

Edit. Odpisali mi sami, że naprawione. Zobaczymy. Dostałem ota i zaktualizowałem. Jak zwykle rozmiar interfejsu się powiększył po aktualizacji i z XS musiałem zmienić znów na XS by zaskoczyłocomment_1645776708jcIDxJfPHwkHshm8hd1wy7

Działa Android Auto na   MIUI-V13.0.4.0.SKBEUXM

1645800549059.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Miui 13.0.4.0 zniknęła możliwość wyłączenia pytania sieci o volte i vowifi. Jak ktoś ma w sieci, która nie wspiera telefonu to lepiej sobie darować bo nie włączy ukrytych przełączników by wymusić działania usług. Szczególnie że przymula, a łatki są nieznacznie nowsze od poprzedniej aktualizacji. Ciekawe, ze Oppo potrafi do ponad dwuletniego smartfona dać lutowe i aktualizować telefon co miesiąc czy co dwa, a Xiaomi  nie dość, że raz na trzy miesiące to jeszcze stare jak świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...