Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tylko wrócił problem z Youtubem i HBO (teraz Max) i odświeżaniem 120Hz - za nic nie da się wymusić i zawsze zbija jak w którejś 12-tce. do 60 Hz. Przewijanie wygląda  fatalnie ;/

Co ciekawe Mi Video robi to samo. Próbowałem wyłączyć ulepszacze ale nie działa.

Reszta z tych co używam (bo wiadomo, ze każdy używa innych funkcji i coś innego wyłapie) to wszystko ok. Nawet bateria działa jakby lepiej ale to może być efekt zmiany Gmaila na Outlooka.

Edytowane przez anemusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma 42mb więc niewiele wnosi wartości dodanej. W każdym razie wszystkie znaki na niebie mówią, że powoli zeganam się z Xiaomi chociaż zostawię sobie Mi 11 jako służbowy z racji dobrego aparatu. Interfejs dalej po restarcie robi się duży mimo, że suwak ustawiony jest na najmniejszym. Spacja pisząc ten post też ma dwuklik momentami(albo kropka), ale to albo telefon, albo gboard. Jak już będę miła nowy telefon to sprawdzę ostatni raz czysta instalacje softu. Jestem teraz na wakacjach i najbardziej doskwiera bateria. Około 3 razy ładuje telefon, ale używam go też do nagrywania kilku krótkich filmików.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś poprawia, naprawia?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Pisałem wyżej że to łatka zabezpieczeń, nic poza tym.





Spacja pisząc ten post też ma dwuklik momentami(albo kropka), ale to albo telefon, albo gboard.


Ja używam SwiftKey więc to wina raczej telefonu.

Przy okazji zauważyłem nowy problem. Sklep play przestaje działać i ciągle pokazuje brak połączenia z internetem, pamięć cache wyczyszczona, konto google usunięte i dodane, aktualizacja odinstalowana i zainstalowana, po tym wszystkim restart, a mimo to na drugi dzień sklep play już nie działa, restart telefonu pomaga na jeden dzień albo w ogóle. Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą telefonu, nawet program do montażu wideo nagle zaczął mi pokazywać jakiś błąd kodeku i nie mogę nawet przyciąć sobie wideo...

3a65b0f819cf5c60bc90d055550e9138.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze używałem do takiej szybkiej edycji i filmików dla rodziny GoPro quick. Od jakiegoś czasu nie da się używać. To znaczy da, działa, szybko i w ogóle, ale często w przejściach wywala artefakty jak przy uszkodzonej grafice w kompie więc efekt finalny to kaszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaktualizowałem do 13.0.7 z poprawkami z lipca. Coś się Xiaomi pomerdało czy co? Gdzie uświęcona tradycja? No skandal by co miesiąc aktualizowali roczny telefon 😜

Mam nadzieję, że to tak na dłużej zrozumieli, ze o ile duże aktualizacje funkcji i wersji systemu trzeba dopracować to poprawki bezpieczeństwa aktualne to element wymagany jak się chce sprzedawać drożej smartfony.

Screenshot_18.thumb.jpg.2f10017ca52e8a72d8c04b4a52606124.jpg

Edytowane przez anemusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piqpoq napisał:

13.0.8 miuipolska jest od kwietnia i nic nie ruszyło do przodu. Chyba nie ma się co cieszyć przedwcześnie.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Miuipolska(China) to nie to samo co global😛 my na aktualizacje na globalu czekaliśmy od marca i wyszła w czerwcu ;) zresztą jak na Xiaomi to i tak szybko x D

Edytowane przez Bico
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2022 o 10:14, Wiktorzyna napisał:

Wygląda na to, że sposobem na wasze problemy jest downgrade do MIUI 12.5.9. Siedzę na nim od grudnia jednocześnie czytając złe opinie o MIUI 13. Zero wspomnianych tu problemów.


 

Placebo. Sposobem na problemy jest zwyczajnie czysta instalacja :) Posiadam najnowsze EEA postawione od zera i nie mam żadnego z wymienionych problemów.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś nie mam szczęścia do tego telefonu... Kilka dni temu się obudziłem, ale telefon już nie 😅 Nic się nie świeci, jedynie przy podłączeniu do komputera jest rozpoznawane jako urządzenie Qualcomm. Z tego co widzę to jest w jakimś trybie EDL. Podejrzewam że mógł sobie pobrać w nocy tą aktualizacje i w trakcie instalacji się zawiesić, przez co przerwało ją i stąd ten błąd. Mogę to jakoś samemu naprawić nie odsyłając na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MatixYo Niestety samemu tego nie zrobisz. Potrzebujesz kogoś, kto ma autoryzowane konto Xiaomi. Szczerze mówiąc to nie wiem czy serwis Ci to ogarnie. Kiedyś miałem taka sytuacje i d*pa blada. Dopiero po zgłoszeniu tego na grupie na telegramie odezwał się do mnie magik z Xiaomi i ogarnął temat zdalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, adamski.ab napisał:

@MatixYo Niestety samemu tego nie zrobisz. Potrzebujesz kogoś, kto ma autoryzowane konto Xiaomi. Szczerze mówiąc to nie wiem czy serwis Ci to ogarnie. Kiedyś miałem taka sytuacje i d*pa blada. Dopiero po zgłoszeniu tego na grupie na telegramie odezwał się do mnie magik z Xiaomi i ogarnął temat zdalnie. 

Serwis powinien bo nie zmieniałem oprogramowania ani nic, po prostu sam z siebie padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Antyhaker napisał:

Nie ma, że nie ogarnie. Mają temat załatwić w ramach gwarancji i tyle, lmao 😜

Tak jak załatwili to u mnie. Jeśli chodzi o flag w trybie EDL to nie będzie takie proste. Z chęcią dowiem się jak ta sprawa się skończyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu przesiadłem się na inny sprzęt i jestem mega zadowolony. Chciałbym teraz używać mi 11 jako służbowy. Ma ktoś link do romów .img eea bo chciałem przez miflash wgrać na czysto bo u m nie żadne ustawienia fabryczne tego złomu  nie naprawiały. W tutorialu na forum link do romów nie działa. Obecnie mam eea 13.0.7. Mogę ewentualnie niższy numerek wgrać bazujący na androidzie 12? Ze 3 lata z mi flash nie korzystałem. Ostatni raz był mi potrzebny jak miuipolska na Mi 8 używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje urządzenie to Venus?
Tu masz romy EU, w innej sekcji są też Mi.
https://xiaomirom.com/en/rom/mi-11-venus-europe-fastboot-recovery-rom/
Do miflasha potrzebujesz romu pod fastboot . Miflashem możesz instalować dowolny rom, nawet ten co wyszedł jako pierwszy na dane urządzenie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z powiadomieniami. Jak dostaję np powiadomienie z messengera i jestem w trakcie robienia czegoś (np pisania) to dostaję zawieszki, zamyka klawiaturę i nic nie można zrobić, jak powiadomienie zniknie to już można normalnie działać. Działam na gestach. Ma ktoś z Was taki problem? Soft to najnowszy EEA mi 11.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2022 o 23:41, adamski.ab napisał:

Tak jak załatwili to u mnie. Jeśli chodzi o flag w trybie EDL to nie będzie takie proste. Z chęcią dowiem się jak ta sprawa się skończyła. 

Wymienili płytę główną :D Wcześniej też odsyłałem i wymienili jak przestało działać ładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdegradowalem mi 11 jako służbowy i dziś gdy tacie ogarnialem problem z pilotem do mi boxa zauważyłem pewną ciekawostkę. Pierwszy raz takie coś miałem. Wszedłem w bluetooth i tam pod nazwą urządzenia miałem przycisk do aktualizacji modułu bluetooth. Myślałem, że to się w raz systemem aktualizuje. Nie ja myślałem, że tego na telefonie się nie aktualizuje. Zaskoczyło mnie to. Zrobiłem aktualizacje po której musiałem kliknąć w ponowne uruchomienie modułu bluetooth. 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2022 o 23:47, stereo0 napisał:

Zdegradowalem mi 11 jako służbowy i dziś gdy tacie ogarnialem problem z pilotem do mi boxa zauważyłem pewną ciekawostkę. Pierwszy raz takie coś miałem. Wszedłem w bluetooth i tam pod nazwą urządzenia miałem przycisk do aktualizacji modułu bluetooth. Myślałem, że to się w raz systemem aktualizuje. Nie ja myślałem, że tego na telefonie się nie aktualizuje. Zaskoczyło mnie to. Zrobiłem aktualizacje po której musiałem kliknąć w ponowne uruchomienie modułu bluetooth. 

Też to przypadkiem zauważyłem, ale jakoś tydzień przed Tobą. Z tym, że nie wiem kiedy realnie się to pojawiło - soft najnowszy.

 

EDIT. Widzę, że kolejne osoby uciekają z Mi11 - dramat co to Xiaomi wyprawia.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...