Jump to content

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli masz oryginalne recovery (a zapewne masz), to opcja wipe data usuwa wszystkie dane - i apki, i pamięć wewnętrzną. Z poziomu ustawień będzie to samo, bo ta opcja po prostu przenosi do recovery, g

@Karls @grzegorz1982 temat znany mi od Mi8. Tele działa na zewnatrz i przy dobrym oświetleniu. Tak to telefon robi zoom cyfrowy głównym aparatem. W google camera działa zawsze normalnie w górnym obiek

Swojego czasu napisałem do tego poradnik na tym forum, jednak jak wstawiam link to mi wali błędem 403... Poszukaj pod nazwą "Rootowanie oficjalnych romów Global/China + TWRP", w drugiej części masz in

Posted Images

7 godzin temu, kubinj0 napisał:

Panowie czy jest możliwość zmiany animacji przy naciśnięciu na odcisk palca na xiaomi.eu? Wiem, że na globalu była możliwość zmiany a teraz nie mogę tego znaleźć. 

Użyj wyszukiwania, bo w tych nowych ustawieniach idzie się pogubić

Dnia 4.07.2019 o 12:14, galakty napisał:

W antutusrutu tak, bo Op7 Pro ma więcej Hz i większą rozdzielczość, MUSI mieć mniej punktów. Na co dzień responsywność w OP7Pro będzie lepsza, ale w OP7 jeszcze lepsza (chociaż 90 Hz będzie sprawiać odwrotne wrażenie).

No nie jest tak jak piszesz. W Antutu wszelkie testy są wykonywane w tej samej rozdzielczości właśnie po to aby natywna większa lub mniejsza rozdzielczość wyświetlacza nie wpływała na wynik końcowy więc wyniki serii  OP7 nie są zaniżone.

Poza tym że ma więcej bugów to ponoć ma jakieś ogólne zabepiecznia dla prywatności ze względu na Rodo. 

Poza tym że ma więcej bugów to ponoć ma jakieś ogólne zabezpiecznia dla prywatności ze względu na Rodo. 

28 minut temu, michlacz231 napisał:

Czy po ostatniej aktualizacji na globalu, ktoś też ma bugi takie jak nie działają automatyczna jasność i czasami nie łapie też odcisku palca.

Tak, czujnik jasności ekranu działa bardzo dziwnie. Przyciemnia  i rozjaśnia, niekoniecznie przy zmianie natężenia światła. Ja już z tym przestałem walczyć. Ustawiam ręcznie poziom jasności w pomieszczeniu i na zewnątrz. Jeszcze sporo wody upłynie żeby smartfon działał w podstawowej wersji jak np. Huawei. No ale cena robi swoje w tym kraju.

Tzn. pisałem o wersji EEA. Problemy z podświetleniem gdy ktoś dzwoni. Sam się w kieszeni włącza itp. na globalu tego nie uświadczyłem. Ale teraz mam miuipolska. 
Wystarczy tryb kieszonkowy włączyć. Picked mode a co do podświetlania to wrzucić mod w magisku i działa pięknie.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

hej, pomocy, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Może trzeba coś jeszcze poustawiać. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ??? 

hej, pomocy, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Może trzeba coś jeszcze poustawiać. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ??? 
Może zrób format tel.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

1 godzinę temu, Zgody napisał:

A jak ustawienia płatności ustawione?

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

W banku telefon jako zaufany dodany. Sory że tak późno klikałem wcześniej wyślij i chyba posta nie wysłało

Screenshot_2019-07-09-16-30-51-874_com.android.settings.png

Wystarczy tryb kieszonkowy włączyć. Picked mode a co do podświetlania to wrzucić mod w magisku i działa pięknie.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

A gdzie to włączyć bo jakoś nigdzie tego nie widzę

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

W banku telefon jako zaufany dodany. Sory że tak późno klikałem wcześniej wyślij i chyba posta nie wysłało
Screenshot_2019-07-09-16-30-51-874_com.android.settings.thumb.png.0fc54de9d4784a44bdaa1bc5483ea531.png
Najważniejsze jest prawidłowe ustawienie układu zabezpieczającego. Powinieneś mieć tak jak na screenie.d1cccefd2841bce6657ed67a44ae05de.jpg

• Like 1
15 minut temu, pompka500 napisał:

Screenshot_2019-07-09-16-30-51-874_com.android.settings.png

Chyba bardziej o ustawienie Układu zabezpieczającego chodzi, jak poniżej.

u mnie Google pay zaczął działać dopiero na ustawieniu mobilnego portfela hce. 

Zobacz u siebie, zmień ta opcje na inną może i sproboj zmienić spowrotem na portfel hce? 

Screenshot_2019-07-09-17-59-28-952_com.android.settings.png

• Like 1

Mam problem z G Pay. Wcześniej działało ok . Dodaję kartę i po ok 2 dniach sama się odpina. Czasem zapłacę ze 2 razy, a czasem nie płacę np 3 dni i ponownie każe mi konfigurować kartę. Wcześniej używałem 3 miesiące i było ok. Czytałem w Google Play komentarze że kilka osób miało podobnie na mi 8.

a3981ecd1c240c3ac606a3238bdd8ed2.jpg

20 godzin temu, Lonlon napisał:

Chyba bardziej o ustawienie Układu zabezpieczającego chodzi, jak poniżej.

u mnie Google pay zaczął działać dopiero na ustawieniu mobilnego portfela hce. 

Zobacz u siebie, zmień ta opcje na inną może i sproboj zmienić spowrotem na portfel hce? 

Screenshot_2019-07-09-17-59-28-952_com.android.settings.png

Tak, to było to. Działa elegancko dzięki wielkie.

Edited by pompka500

Bawił się ktoś z was android auto na Mi9?
Instalowałem różne wersje i za każdym razem radio w citroenie wywala komunikat "podłącz kompatybilne urządzenie do portu USB". Przy czym nie ma znaczenia jaką wersję połączenia USB mam wybraną w telefonie. Jak podłączyłem wcześniej jakiegoś szajsunga to radio wyświetliło że konfiguruje urządzenie i normalnie działało. Macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić?

Bawił się ktoś z was android auto na Mi9?
Instalowałem różne wersje i za każdym razem radio w citroenie wywala komunikat "podłącz kompatybilne urządzenie do portu USB". Przy czym nie ma znaczenia jaką wersję połączenia USB mam wybraną w telefonie. Jak podłączyłem wcześniej jakiegoś szajsunga to radio wyświetliło że konfiguruje urządzenie i normalnie działało. Macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić?

Mi na Xiaomi.eu działa bez problemu z oplem

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Dnia 6.07.2019 o 12:31, ozzbi napisał:

Po ostatniej aktualizacji działa volte sieć Play. 

Tak działa, ale za to nie wyświetlają się numery osób dzwoniących (gdy wyłączy się voLTE w ustawieniach to z powrotem działa wyświetlanie numeru przychodzącego)

1 godzinę temu, mactez napisał:

Tak działa, ale za to nie wyświetlają się numery osób dzwoniących (gdy wyłączy się voLTE w ustawieniach to z powrotem działa wyświetlanie numeru przychodzącego)

Jak włączyć voLTE ? W teorii mam aktywne u operatora ale gdzie mam to włączyćw ustawieniach?