Jump to content

hexa

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hexa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. niestety w menu wyświetlacza brak funkcji - przed aktualizacją do 10.2.28 była właśnie w tym miejscu. pod autoobracaniem nie ma. poniżej zrzut całego menu wyswietlacza.
 2. tak, to ta funkcja co na dole, PODNIEŚ ABY WYBUDZIĆ, tylko że po aktualizacji MIUI zniknęła !!!
 3. wpisywałem w szukajke "podnies" w menu "ekran blokady" też nie ma ?? a da się jakoś cofnąć aktualizację MIUI ??
 4. wpisywałem w szukajkę "wybud" i nie znajduje tej funkcji - ale jest "podwójne kliknięcie wybudza ekran: w menu wyświetlacza też tylko :podwójne kliknięcie wybudza ekran"
 5. hej, MUI Global 10.2.28 wczorajsza aktualizacja - gdzie znajde "wybudź telefon po podniesieniu" - nie moge tego zlokalizować i za każdym razem musze recznie wybudzac telefon.
 6. w sensie przywrócenie do ustawień fabrycznych ?? zrobiłem już dalej nie działa
 7. hej, pomocy, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Może trzeba coś jeszcze poustawiać. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ???
 8. no mi, niestety nie działa, ale dzięki, przynajmniej wiem, że dane twarzy zapisuję się normalnie, skoro też masz rozmazaną twarz. Może jakieś inne ustawienia mam źle skonfigurowane. Pokombinuję jeszcze zanim zawiozę na serwis.
 9. hej, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ??? EDIT - działa - nie była włączona funkcja "wybudź po podniesieniu"
×
×
 • Create New...