Jump to content

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

ZduneX25

Recommended Posts

Panowie, powiedzcie mi jeszcze jak wygląda sytuacja z nagrywaniem rozmów ? Pamiętam z RN2 nagrywanie było z samego poziomu ustawień w miui, bez instalowania dodatkowych apek, jak jest teraz ?
Identycznie. Masz to wbudowane

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

• Like 1

to dobrze, w op5 trzeba się ratować zewnętrzną apką w której i tak jest teraz problem od androida 9.0 który w jakiś sposób stara się regulować właśnie nagrywanie, ta polityka goglowa... Dlatego tak zapytałem czy z mi 9 i 9.0 nie ma problemów.

Tak z ciekawości czy u was też w pełnym słońcu przy takiej temperaturze widać cień (szare koło) w miejscu gdzie jest czytnik palca? Dzisiaj to zauważyłem na białym tle a także mniejsza kropkę w lewym rogu pod godzina.
Tak norma. Czujnik światła i papilarny

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Witam,mam prośbę czy mógłby ktoś nagrać  jakiś mocniejszy kawałek z basem,żeby odwzorować koncert,bo Xaomi redmi note 7 okazał się niewypałem i jego nagrania audio są tragiczne.Dopiero w domu ten problem wyszedł,na szczęście mam jeszcze opcje zwrotu tego telefonu i dołożenia $$.Tylko nie wiem czy jest sens się pakować w Xiaomi,bo czytałem w sieci,że w tych telefonach słabe audio na nagraniach to norma...

np 

Edited by Dge19

sprawdzam :>

9 minut temu, simcold napisał:

Jakie miałeś poprzednio recovery? Tak jest

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

twrp-3.3.1-35-cepheus takie mialem i restartyje mi  po instalacji eu do twrp

instaluje eu stable , nie  cotygodniowa wersje

Edited by 2zerozero7

Działają płatności zbliżeniowe na mi 9 na tym filmie co wczoraj instalowaliśmy ? Umnie nie chce wogole karty dodać 
GPay? GPay ma przeważnie problem dlatego bo masz odblokowany BL. Ale nie ma zasady. Ja używam zbliżeniowych poprzez apke banku i działa bez problemu.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Ja się powoli zaczynam zastanawiać czy napewno dobrym wyborem było kupowanie Mi 9 zamiast K20 PRO :/

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

W ten sposób to nigdy telefonu nie kupisz bo zawsze coś fajnego wychodzi za jakiś czas

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Zmieniłem sobie właśnie region żeby móc używać motywów i ustawiłem USA i mam teraz takie pytanie czy zmiana regionu na coś jeszcze ma wpływ jakieś aktualizacje itp ? 

Mam zostać na tym, z powrotem zmienić na polski czy jeszcze jakiś inny ?

Edited by bartek5860

Jam mam odblokowywanie twarzą na Polsce działa bardzo dobrze, teraz na USA też i doszły motywy. To co przełączyć na szwajcarie i tak zostać ?
Wszystkie aktualizacje itp będą działać jak bym był na Polsce ?

Gdzieś wgl wyczytałem ze można ustawić motyw i wrócić na polske a motyw zostaje