abnegat

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

Community Reputation

5 Neutral

About abnegat

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja kupowałem w mi-home. Miałem wgrany jakiś AOSP i pewnego dnia telefon padł. MiFlashem wgrałem MIUI europejskie z opcją zablokowania bootloadera i wysłałem do CCS. Wymienili płytę główną, zmienili niestety przy tym IMEI i musiałem znowu czekać tydzień na odblokowanie BL. Nie było żadnych problemów z gwarancją.
 2. Jeśli jesteś poza Polską to nie zarejestrujesz polskiej karty SIM. Tak to już jest.
 3. To spróbuj wg tej instrukcji Stosowałem na różnych ROM-ach i zawsze działało.
 4. abnegat

  Szkło hartowane

  Z czasem powinno być tylko lepiej. Ja mam to szkło założone w końcu maja, tylko pierwszego dnia były jakieś małe bąble i znikły. Przy prawidłowym założeniu praktycznie nie widać, że jest cokolwiek naklejone na ekran - wygląda jakby fabryka tak dała. Odcisk palca działa bez zarzutu.
 5. Ja zamontowałem tym adapterem na szybę. Samo klejenie na szybę trzyma mocno i sztywno. W ten adapter wsuwa się ten cały uchwyt i tu już jest gorzej - jest to dosyć luźne. Nie ma to znaczenia jeśli telefon nie służy za kamerkę samochodową. Ja to połączenie usztywniłem dobrą taśmą klejącą (taką srebrną) i teraz jest ok.
 6. Prehistoria to formatowanie.
 7. Tylko, że ostatnio są takie zalecenia aby w celu przedłużenia żywotności baterii nie ładować powyżej 80%. Ale jak kto lubi.
 8. Nie sądzę. Ja po EEA wprawdzie wgrywałem miui.eu, potem prawie wszystkie dostępne ROM-y a dopiero finalnie globala ale w międzyczasie używałem Miflash. Globala zresztą też przez Miflash a potem TWRP przez fastboot.
 9. @up Ale możesz sobie zmienić na global
 10. Próbowałem chyba wszystkiego po kolei (poza różnymi wersjami MIUI też Pixel, ROS, Viper) i stwierdziłem, że najpewniejszy i faktycznie stabilny jest global stable 10.2.9 - wszystko czego używam (łącznie z płatnościami) na tym działa i nie przeszkadza root. A że trochę starawy? Nie ma to znaczenia.
 11. Ja używam tę wersję (30) i działało pod global, dev i eu: https://www.androidfilehost.com/?fid=6006931924117885589
 12. abnegat

  MIUI 9.6.27

  Tutaj masz wyjaśnione
 13. Ale akurat nie jestem w Szczecinie więc chyba nie podejdziesz