Skocz do zawartości

MIUI 20.3.12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Dru79 u mnie pierwsze kilka dni też nie było. System postawiony na czysto. Żeby przejść na Global trzeba zrobić format data? Coś jeszcze?

Dokonałem małego odkrycia. Wyłączyłem Ambient mode w asystencie Google i spowolnienia ustąpiły. Przynajmniej na ten moment.

@r0bertt jesteś w stanie to sprawdzić u siebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, senq napisał:

Dokonałem małego odkrycia. Wyłączyłem Ambient mode w asystencie Google i spowolnienia ustąpiły. Przynajmniej na ten moment.

W Mi9t pro nie widzę tej opcji, więc wyłączałem całkowicie asystenta, ale dalej to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występują "powidoki" chwilowe po odblokowaniu ekranu. Zegar, wszystkie powiadomienia itp są przez chwilę widoczne jakby półprzezroczyste.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka


To samo mam to jest bug romu. Naprawione w ostatniej china beta więc jutro wyjdzie naprawione w xiaomi.eu

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, senq napisał:

@Dru79 u mnie pierwsze kilka dni też nie było. System postawiony na czysto. Żeby przejść na Global trzeba zrobić format data? Coś jeszcze?

Dokonałem małego odkrycia. Wyłączyłem Ambient mode w asystencie Google i spowolnienia ustąpiły. Przynajmniej na ten moment.

@r0bertt jesteś w stanie to sprawdzić u siebie?

 

Ja mam wyłączonego asystenta Google. Na poprzednim romie też były zwiechy więc zrobiłem full wipe, ale po aktualizacji w piątek to samo :( może naprawią to jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2020 o 21:16, jacoGURU napisał:

RN7 nadal nie działa ekran bezprzewodowy. Może to ktoś potwierdzić u siebie?

Potwierdzam, nie działa.. wykrywa ekran łączy łączy (tv też mówi że łączy  iii nic). Wracam do stable.. znowu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2020 o 08:43, senq napisał:

Mi6 też działa tragicznie. Olbrzymie spowolnienie przy odblokowaniu urządzenia. W trakcie pracy też się zdarzają. Intensywne ubijanie aplikacji z Ramu. 

U mnie dokładnie to samo. 2-4 sekund aż się pojawi zegar, stan baterii i zasięg . Wtedy telefon jakoś działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pinturicchio87 napisał:

Jaką mamy pewność że nowsza wersja będzie lepsza?

Zdradzę wam pewną tajemnicę:

Nie trzeba aktualizować natychmiast po pojawieniu się nowej wersji.

Można odczekać sobie, aż się pojawią opinie o tym jak ona działa. Można też aktualizować raz na kilka miesięcy, wybierając tylko "dobre" wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, senq said:

Zdradzę wam pewną tajemnicę:

Nie trzeba aktualizować natychmiast po pojawieniu się nowej wersji.

Można odczekać sobie, aż się pojawią opinie o tym jak ona działa. Można też aktualizować raz na kilka miesięcy, wybierając tylko "dobre" wersje.

Ja również wyznawałem taką zasadę aż do momentu kiedy się zj**.... I cały tydzień czekałem na nową wersję bez względu na efekt. Chciałem po prostu inną wersję niż poprzednia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filuuu Chyba znalazłem przyczynę. Przeszedłem na stabilna wersję i okazało się, że nadal nie mogę się połączyć. Przedstawiłem router z 40MHz na 20MHz i działa. Jak znów przyjdę na rozwojową to sprawdzę i dam znać.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2020 o 10:25, jacoGURU napisał:

@filuuu Chyba znalazłem przyczynę. Przeszedłem na stabilna wersję i okazało się, że nadal nie mogę się połączyć. Przedstawiłem router z 40MHz na 20MHz i działa. Jak znów przyjdę na rozwojową to sprawdzę i dam znać.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Mi po przejsciu na Stable przesyłanie od razu zaczęło działać, nie musiałem nic przestawiać. Ale używam TV Samsunga i nie podłączam go do wifi jak przesyłam ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2020 o 21:58, Orjon napisał:

To jest wybór domyślnej wyszukiwarki. Jak masz włączony globalny ciemny motyw to tak jest. Na działanie tego trybu nie mamy żadnego wpływu.

O co chodzi z tym globalnym ciemnym motywem? W mi6 mam tylko jedne ustawienia, czyli tryb nocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...