Jump to content

senq

Użytkownicy
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by senq

 1. senq

  MIUI 20.3.12

  Zdradzę wam pewną tajemnicę: Nie trzeba aktualizować natychmiast po pojawieniu się nowej wersji. Można odczekać sobie, aż się pojawią opinie o tym jak ona działa. Można też aktualizować raz na kilka miesięcy, wybierając tylko "dobre" wersje.
 2. senq

  MIUI 20.3.12

  @Dru79 u mnie pierwsze kilka dni też nie było. System postawiony na czysto. Żeby przejść na Global trzeba zrobić format data? Coś jeszcze? Dokonałem małego odkrycia. Wyłączyłem Ambient mode w asystencie Google i spowolnienia ustąpiły. Przynajmniej na ten moment. @r0bertt jesteś w stanie to sprawdzić u siebie?
 3. senq

  MIUI 20.3.12

  Mi6 też działa tragicznie. Olbrzymie spowolnienie przy odblokowaniu urządzenia. W trakcie pracy też się zdarzają. Intensywne ubijanie aplikacji z Ramu.
 4. senq

  MIUI 20.3.12

  Może być: miui_MI6Global_V11.0.3.0.PCAMIXM_bb4e6209e3_9.0.zip ? Wykonałem ponownie format data, telefon wstał. Czy szyfrowanie działa na MIUI 20.3.12.? Przydało by mi się, ale nie mam ochoty ponownie próbować.
 5. senq

  MIUI 20.3.12

  @dzidexx Robiłem format data. Co ciekawe, samo szyfrowanie nie zostało nawet rozpoczęte przez telefon.
 6. senq

  MIUI 20.3.12

  Dzień dobry Chciałem zaszyfrować sobie Mi6 po zainstalowaniu MIUI 20.3.12. (twrp 3.3.1.2) Niestety telefon ugrzązł na ekranie ładowania systemu (czekałem 11 godzin). W tym momencie nie pomaga wgranie nowego systemu w twrp, ani pełny wipe. Telefon ciągle stoi na ekranie ładowania systemu. Jak rozwiązać ten problem?
 7. senq

  MIUI 20.3.5

  Robiłeś pełny wipe?
 8. To wróciła do normalności czy nie? Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej..
 9. W pokoju wieczorem tryb nocny nie jest potrzebny w sumie to też nie jest rozwiązanie-doświetlenie twarzy. Jestem zadowolony z zdjęć które wychodzą w normalnym trybie, tylko ze względu na czas łapania ostrości "dynamicznych" ujęć nie ma szans sfotografować. Wystarczy, ze obiekt w kadrze delikatnie się rusza i już się robi kosmiczny czas łapania ostrości. Kamera miui działa tu natychmiastowo.
 10. Znalazł ktoś wersję Gcam w której łapanie ostrości przy włączonym flashu działa zadowalająco szybko? W tym momencie chcąc zrobić dziecku zdjęcie wieczorem, praktycznie nie ma szans, żebym zdążył wykonać zdjęcie na czas. Samo łapanie ostrości trwa kilka sekund. Bez włączonego flasha ostrość łapie natychmiast.
 11. @marglcia czy to etui daje lepszy chwyt telefonu? Jest takie jakby gumowe? Też szukam cienkiego etui, zależy mi jedynie na pewnym chwycie telefonu.
 12. Jaki masz system operacyjny? Na miui czas łapania ostrości bywa bardzo długi, szczególnie wieczorem, przy ruszającym się obiekcie.
 13. @fax93 W sumie fajnie to wygląda, Ciekawe jak z przydatnością w codziennym użytkowaniu. W Gcam strasznie irytuje mnie czas łapania ostrości, nie rozumiem dlaczego trwa to tak długo, szczególnie, że w aparacie miui jest to niemal natychmiastowe, może tu się ten śledzący fokus przyda.
 14. Przecież już praktycznie wszystko działa. Jedynie wersja miui Pie musi być 9.5.9.
 15. Masz Androida 8 a poruszasz swój problem w temacie Androida 9 więc wszystkie porady do tej pory były błędne.
 16. Mod miui Pie test2. Nie działa zwolnione tempo, teleobiektyw (naprawiają już), standardowy aparat miui działa. na wersji 9.4.25 bardzo dobrze działała bateria, tutaj jeżdżę nie wiem. Różnice są bardzo symboliczne. Bardziej rozbudowane zarządzanie baterią i fajne zaznaczenie tekstu z lupą
 17. Wygląda na to że działa, korzystam od 2 godzin, i nie wywalił się jeszcze ani razu.
 18. Dokładnie to podejrzewam, już wielokrotnie się spotkałem z tym, że na telefonie zdjęcie wygląda super, a po skopiowaniu na lepszy telefon, albo komputer dostajemy prawdą w twarz.
 19. Udało się komuś znaleźć stabilnie działająca wersję Google camera na miui na Androidzie Pie?
 20. W jaki sposób kopiujesz zdjęcia na inne urządzenia?
 21. Na Mi6 przerywane są rozmowy telefoniczne. Niektóre szybciej, niektóre później. Instalacja na czysto.
 22. @Zenderable Na rosyjskim forum znalazłem opinie o problemach z przerywaniem transmisji 4G. W sumie nie jestem pewny bo translator sobie trochę nie radzi. Zaskakujące jest to co piszesz o baterii. Możesz sprawdzić co pokazuje program Treble Check?
×
×
 • Create New...