Jump to content

Tartary

Użytkownicy
 • Posts

  263
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Tartary

 1. @Kacper Skrzypekmiałem wyłączony, ale za to oglądałem YouTube przesyłając obraz z telefonu na telewizor. Teraz wróciło do normy.
 2. Jeżeli chodzi o śledzenie orientacji ruchu w mapach Google to zauważyłem, że za każdym razem, kiedy wyczyszczę dane aplikacji przez chwilę orientacja ruchu działa prawidłowo, ale po chwili się zawiesza, więc najprawdopodobniej coś w systemie ubija tę opcję.
 3. @irek854z tego co widzę to masz ustawione, żeby powiadamiał o połączeniach "od wszystkich", więc powiadamia... Ja mam tylko od ulubionych. Wydaje mi się, że to jest to.
 4. @irek854zobacz, czy masz dobrze poustawiane opcje w "nie przeszkadzać"
 5. @dudijacknie wiem czy się rozumiemy. Ikona NFC jest jak jest rozwinięta górna belka, ale już jej nie ma jak belka jest zwinięta. Jeżeli u Ciebie jest inaczej to byłoby to bardzo dziwne.
 6. Właśnie otrzymałem aktualizację Revolut w Google Play. Czary
 7. Ale ja nie mam roota, więc może dlatego działa Citibank. Natomiast z niewiadomych przyczyn nie działa Revolut
 8. Nic nie zmieniałem. Po poprzedniej aktualizacji tak się zrobiło.
 9. @Kacper Skrzypek możesz to jakoś odczytać? log_psyche_V14.0.23.3.7.DEV.7z
 10. @Kacper Skrzypekrozumiem, tylko co dalej? Czy to będzie cena korzystania z tego systemu, czy jednak ktoś coś z tym zrobi?
 11. @Kacper Skrzypeknie mam roota. Wszystko inne działa. Problem od ostatniej aktualizacji i ktoś to jeszcze zgłaszał w temacie poprzedniego softu. Kolega ma 12x na globalnej wersji i nie ma tego problemu.
 12. Dalej ten sam problem z Revolut. "Ta aplikacje na jest już zgodna z twoim urządzeniem". 12x
 13. Jeżeli chodzi o problem z revolutem, czyli brakiem zgodności z urządzeniem to musi być sprawa systemu. Kolega ma 12X na Globalu i Google Play normalnie znajduje i aktualizuje aplikację.
 14. Włącznie żadnych trybów nie pomagało. Dopiero restart pomógł, tylko ciekawy byłem, czy ktoś się z tym spotkał, czy tylko u mnie taki błąd.
 15. Na dole ekranu cały czas widnieje informacja o wyciszonych powiadomieniach. Żaden włącznik tego nie zmienia. Ktoś miał coś podobnego i wie co to za błąd?
 16. Może to wina po stronie aplikacji i trzeba czekać, aż wydadzą kolejną wersję. Wszystkie inne bankowe są normalnie dostępne.
 17. Mam to samo, jeżeli wyszukuję w Google Play, chociaż u mnie jest, bo była zainstalowana wcześniej.
 18. @tymik29 rzeczywiście, jeżeli od razu po zrobieniu zdjęcia wejdziesz w podgląd to jakość jest kiepska, ale jeżeli odczekasz kilka sekund i zrobisz to samo to jakość normalna. Przynajmniej tak jest u mnie
 19. @tymik29 W opcjach aparatu są ustawienia "jakość zdjęć" jak jest ustawione na "niska" to tyle ważą pliki. Sprawdź ustawienia.
 20. Pytałem poprzednio, ale nie dostałem odpowiedzi Czy jest możliwość, żeby wyłączyć priorytet dla przełącznika WiFi calling Orange, żeby nie przesuwał się na pierwszą pozycję po każdym restarcie telefonu? I czy to normalne, że ciemny motyw ustawiony indywidualnie dla danej aplikacji wracał po restarcie do motywu jasnego po każdym restarcie, pomimo włączenia opcji ciemnego motywu? Dopiero ponowne wyłączenie i włączenie ciemnego motywu dla danej aplikacji przywraca dla niej ciemny motyw. Jest możliwość zrobić coś co sprawi, żeby nie trzeba obu opcji przestawiać po każdym restarcie?
×
×
 • Create New...