Jump to content

Tartary

Użytkownicy
 • Posts

  203
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tartary

 1. Postawiłem system na czysto od nowa i przez jakąś chwilę ekran nie podświetlał się podczas połączenia po wciśnięciu przycisku zasilania, jednak po krótkiej chwili ( pewnie aplikacje nadały sobie jakieś uprawnienia w tle) sytuacja wróciła, czyli nie da się wygasić ekranu podczas połączenia. To chyba jakiś błąd z aplikacją AOD.
 2. Zawsze wyłączony. Teraz kwestia, czy jest to tylko u mnie, czy u innych również. Zawsze mogę spróbować przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, tylko nie chciałbym tego robić, jeżeli xiaomi wprowadziło, że tak już musi być i nic to nie zmieni.
 3. @Kacper Skrzypek W temacie poprzedniej aktualizacji pytałem o brak możliwości zablokowania ekranu podczas połączenia, czyli naciskam przycisk zasilania, a ekran włącza się po chwili tak jakbyś odsuwał telefon od ucha podczas rozmowy. Dzisiaj szukałem uprawnień, które mogą być za to odpowiedzialne i po wyczyszczeniu aplikacji "ekran zawsze włączony" i natychmiastowej probie wykonania połączenia ekran nie włącza się sam po zablokowaniu przyciskiem zasilania podczas rozmowy. Jednak po chwili najprawdopodobniej jak aplikacji w tle sama udzieli sobie stosownych uprawnień przycisk zasilania blokuje ekran tak jak poprzednio tylko na chwilę i znowu ekran sam się odblokowuje / podświetla. Dodam, że sytuacja ma miejsce również podczas połączeń przez WhatsApp. Czy jest coś jeszcze co mogę wyczyścić, sprawdzić, ustawić, żeby ekran się nie włączał po zablokowaniu podczas rozmowy? Xiaomi 12X
 4. Co zrobiłeś, że poszło? U mnie po wpisaniu : fastboot boot twrp.img gaśnie ekran i nic się nie dzieje. Xiaomi 12X Udało się
 5. Na głośniku to samo. Od poprzedniej wersji to zauważyłem. Naciskam przycisk, wygasza się na sekundę i ekran podświetla tak jakbyś odsunął od ucha. Jak rozmawiam przez WhatsApp jest to samo. Jak wyjdę z dialera w trakcie połączenia to gaśnie normalnie.
 6. Czy to normalne, że podczas połączenia nie można wygasić ekranu przyciskiem zasilania? Wygasza się na sekundę i ponownie ekran się włącza tak jakby został odsunięty od ucha podczas rozmowy. Kiedyś dało się go normalnie wygasić przyciskiem i prowadzić rozmowę na głośniku przy wygaszonym ekranie. Xiaomi 12x @Kacper Skrzypek tak ma być, czy to błąd?
 7. Wczoraj ktoś tam napisał, że NFC działa. Podobno stale nad tym pracują i wrzucają poprawki, ale jednak wolałbym zainstalować coś z miuipolska. Wiem, że macie dużo pracy, więc pewnie muszę poczekać z miui 13 dopiero na xiaomi 12x, ale miło byłoby odświeżyć takiego staruszka jak mi6.
 8. Właśnie znalazłem, że dzisiaj pojawiają się artykuły o miui 13 dla mi6. @Kacper SkrzypekCzy na bazie tego nie można zrobić xiaomi.eu?
 9. @Orjon W wersjach stabilnych dla Mi6, jeżeli chodzi o miui 12 jest informacja, że będzie dostępny "wkrótce", a do tego jest informacja, że w wersji android 10. Chciałbym się upewnić, czy Mi6 dostanie android 10, czy jest to po prostu jakiś błąd?
 10. @Orjon a czy dałoby się wrzucić jakąś poprawkę dla Mi6, żeby można było załadować większą ilość SMS-ów, których w tej chwili się nie da?
 11. Doszedłem do tego, dlaczego po pewnym czasie od uruchomienia telefonu przestaje działać obracanie ekranu, więc podzielę się. Jeżeli ktoś używa supertapety to musi nadać uprawnienia "na ekranie blokady", jeżeli tego nie zrobi to po pewnym czasie przestaje działać obracanie ekranu, czy to w galerii, czy w przeglądarce. Po nadaniu w/w uprawnień problem nie występuje. Edit: A najlepiej usunąć w ustawieniach - aplikacje - super tapety i usunąć obie, a wtedy nie ma problemu, a w ustawieniach tapet i tak pozostaje możliwość ich wybrania.
 12. Problem z obracaniem ekranu. Po restarcie ekran obraca się normalnie, ale po dłuższej chwili używania obraz przestaje się obracać. Ktoś potwierdzi? Mi6 Wciąż się zawiesza... @Orjon coś wiesz? Będzie jakiś poprawiony reupload?
 13. W przeglądarce, kiedy wchodzę w ustawienia i chcę zmienić blokowanie reklam wywala mnie na stronę główną przeglądarki i nie mam możliwości tego zmienić, więc nie mogę wyświetlić pewnych stron, które proszą o usunięcie blokady przed wyświetleniem treści. Ktoś może potwierdzić? Mi6
 14. Funkcje specjalne - laboratorium MIUI - gesty pełnoekranowe. Jeżeli o to Ci chodzi
 15. @rock'n'rolla u mnie działa z tego linka
 16. @rock'n'rolla usuń klawiaturę i zainstaluj z tego linka. Będzie działać. https://www.mycloud.swisscom.ch/s/#SD357A0E6981D57A193EFEA7AA8DFD24E218257E855C9133B4DDE5DB0D274601/latest/
 17. O co chodzi z tym globalnym ciemnym motywem? W mi6 mam tylko jedne ustawienia, czyli tryb nocny
 18. Mi6 aplikacja pliki nie zmienia motywu na ciemny
 19. Tak zrobiłem i teraz w ogóle zniknęła w menu opcja dodania odcisku palca. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim
 20. Zainstalowałem znajomej najnowsze możliwe oprogramowanie na Xiaomi Mi5s 9.10.10 i przestał jej działać scanner odcisku palca i w diagnostyce również go nie widać. Usunąłem w twrp folder package_cache i nic się nie zmieniło. Ktoś ma jakiś pomysł co mógłbym zrobić, żeby zaczął działać poza pełnym czyszczeniem telefonu?
 21. Czy ktoś może wyjaśnić, dlaczego jak wyłączę wszystkie uprawnienia dla chmura, kopia w chmurze, synchronizacja chmury, konto xiaomi to po restarcie telefonu wszystkie uprawnienia same włączają się na nowo? Mi6
 22. @simcold Próbowałem, ale jak zmieniam w powiadomieniach aplikacji sklonowanej to zmieniają mi się również dźwięki w aplikacji głównej
 23. Na sklonowanej aplikacji WhatsApp nie można zmienić dźwięku powiadomienia i pojawia się informacja jak w załączniku. Jak klonowałem na starszych wersjach to nie miałem tego problemu. Telefon Mi6
×
×
 • Create New...