Jump to content

filuuu

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About filuuu

 • Birthday 12/24/1984

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Tricity

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

filuuu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Flash firmware 21.4.1 naprawia błąd. Działają połączenia przychodzące i wychodzące i nie przechodzi w tryb GSM w czasie połączeń.
 2. N Rozwiązanie z linka działa. Też tam odpisałem na pytanie o domyślne ustawienie. Dzięki!
 3. Domyślnie jest na końcu UMTS zamiast GSM. Jak zmienię na opcję wymieniona wyżej to mogę już połączenia wykonywać (w ich trakcie znika ikona 4g ale to chyba normalne)
 4. Przepraszam najmocniej. Zapomniałem o filtrach. Teraz jest całość logcat_04-10-2021_23-55-08.txt
 5. Jasne. Myślałem że activitymanager wystarczy. Podsyłam całość logcat_04-10-2021_23-46-13.txt
 6. Podsyłam Co udało się złapać logcat_04-10-2021_23-20-38.txt
 7. Niestety nie tylko u mnie na RN7 (lavender wersja 4/64 i 3/32) przy próbie połączenia znika zasięg i jest błąd połączenia. Zasięg wraca od razu po tym. Tak samo gdy ktoś próbuje do mnie zadzwonić, znika zasięg a jak już ktoś przestanie próbować to mi wraca... dziwne... Jest przewidziany jakiś szybki fix? Czy wracać do wersji sprzed 1 kwietnia (na tej wersji też były różne dziwne rzeczy)
 8. Z castowaniem ekranu przebojów część kolejna... Postawiołem zainstalować ten ROM totalnie na czystko, format wszystkiego + data. Ekran bezprzewodowy/wifi-direct działa! ŁAŁ.. po ok godzinie chce podłaczyć się jeszcze raz i ... lipa, wykrywa TV ale gdy tapnę połącz tv jakby znika z listy i tel proboje znowu odnalezc ekran (na tv zostaje inf ze się tel łączy ale po 30 sek jest informacja, że rozłączono) i tak w kółko.. formatowalem dalvik/cache prboowalem dojść do teog co jest nie tak ( w międzyczasie zainstalowałem Youtube Vanced - odinstalowałem i nadal nie działa) Już nie mam pomysłów.. może ktoś coś?
 9. Dodatkowo jedna rzecz mnie męczy. Pojawiło się to niebieskie coś (info o dostępie do lokalizacji) i za cholerke nie mogę znaleźć opcji by to wyłączyć
 10. Hmm ja mam tv który nie musi się łączyć z tym samym wifi. Używam do łączenia opcji dostępnej z kafelków status baru "wyświetl bezprzewodowo" na global działa a tutaj łączy łączy i nic. Tv też pokazuje że tel się łączy...
 11. RN7 generalnie wszystko OK.. ALE: 1) przesyłanie ekranu - nie działa od kiedy jest wprowadzony Android 10) - wykrywa, ale nie można połączyć 2) instalowałem z wersji Stable (Android 9) więc musiałem formatować data. Miałem loopa przy instalacji (cały proces flashowania powtarzał się) ale przerwałem w trakcjie OTA_bak i poszło już normalnie wczytywanie systemu po następnym reboocie. 3) wifi direct nie działa. Wykrywa, ale nie można połączyć
 12. Nie sprawdziłem na wifi ale zwykłe przesyłanie ekranu dalej nie działa... tak jak poprzednio, niby łączy ale nie podłączy... ps. na nowo zainstalowanym 20.3.26 (jeszcze nie ma na forum) to samo, tez nie dziala przesyłanie ekranu na RN7
 13. Mi po przejsciu na Stable przesyłanie od razu zaczęło działać, nie musiałem nic przestawiać. Ale używam TV Samsunga i nie podłączam go do wifi jak przesyłam ekran.
 14. Panowie i Panie, czy w telefonie Redmi Note 7 z tą aktualizacją działa przesyłanie ekranu? Chciałbym z wersji Stable wskoczyć na tą, ale jeśli udostępnianie ekranu dalej nie działa to zostanę na stable.
 15. Potwierdzam, nie działa.. wykrywa ekran łączy łączy (tv też mówi że łączy iii nic). Wracam do stable.. znowu.. :)
×
×
 • Create New...