Jump to content

Dru79

Użytkownicy
 • Posts

  250
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9se

Recent Profile Visitors

1,621 profile views

Dru79's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

15

Reputation

 1. Witam Zakupiłem jakiś czas temu ten telefon, oczywiście używany. Od początku miał problem z wybudzaniem go dwuklikiem w ekran. Jestem do tego przyzwyczajony od zawsze dlatego ciężko mi się z tym żyje. Na MIUI jakoś to niby działa, ale raz zadziała, raz nie zadziała, taka loteria. Zależało to też od kernela, na podstawowym nie działało, a działało jak opisałem. Działało na innym kerneli np. na Maricie. Na custom ROM-ach było podobnie, na A10 i A11 w ogóle wybudzanie dwuklikiem nie działało a na 12.1 podobnie jak na MIUI, raz zadziała, raz nie, a najczęściej trzeba kilka razy poklikać. Dziwne to wszystko. Zastanawiam się czy to nie jest problem sprzętowy, ale czy z ekranem (digitizerem) czy z płytą główną. Ktoś miał/ma ten sam problem?
 2. Dokonałem poprawek. Godziny już nie ruszałem, bo to za dużo roboty. W te poprawki sporo trzeba było włożyć czasu. 3e14976eb0f5d6338890e01c46e0bec3.bin
 3. to fakt, myślałem o powiększeniu niektórych elementów (głównie podpisów pod aktywnościami i przy baterii), ale to jak znajdę znowu czas to jest pracochłonne
 4. Znalazłem w końcu chwilę, spolszczyłem go i lekko poprawiłem. Do podmiany w Android/data/com.huami.watch.hmwatchmanager/files/watch_skin_local/3e14976eb0f5d6338890e01c46e0bec3 Wcześniej trzeba ściągnąć motyw w apce Zepp o nazwie Digital watch (screen widoczny poniżej). 3e14976eb0f5d6338890e01c46e0bec3.bin
 5. tu masz tarcze - link, a tu program do edycji - link. Zauważyłem, że nie pokazuje mi na różnych tarczach obecnej temperatury z pogody. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.
 6. Do mnie też w końcu dotarł GTS. Całkiem spoko zegarek. Ale nasuwa się pytanie - czy da radę przestawić format daty z miesiąc/dzień na dzień / miesiąc i w pogodzie z niska / wysoka na wysoka / niska?
 7. A z racji czasu używania, jesteś zadowolony z zakupu? Czy jednak kupiłbyś coś innego?
 8. Jestem jak na razie przed zakupem zegarka. Ciekawi mnie kwestia czy używacie jakiejś ochrony swoich GTS-ów? Szkło a może dodatkowa ramka. W może ktoś nosi zegarek bez ochrony to niech się wypowie jaki jest jego obecny stan.
 9. jak wygląda sprawa zużycia baterii na MIUI12?
 10. To wytłumaczę Ci, bo widać nie rozumiesz. Poleciłeś baterię Nohona więc wkleiłem opinię na jej temat opisującą pojemność tej baterii.
 11. Wklejam przetłumaczony Googlem tekst z rosyjskiego forum na temat Nohona do Mi6 -
 12. Dzięki, ale tą metodą też pokazało błąd: E1001: Failed to update system image. Updater process ended with ERROR: 7. Okazało się, że jakoś źle był ściągnięty plik ROM-u (na telefonie). Pobrałem jeszcze raz, tym razem na kompie i poszło .
 13. U mnie czy aktualizacja czy nowa instalacja w TWRP (najnowszym) kończy się błędem: E1001: Failed to update system image. Updater process ended with ERROR: 7. Dlaczego tak? Oczywiście chodzi o przejście do MIUI 12.
×
×
 • Create New...