Jump to content

DukeN

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DukeN

 1. Redmi note 7, instalacja bez problemów, system wydaje się działać tez raczej dobrze chociaż używam dopiero z jakieś pół godziny. Apki chodzą ok ale nie wszystkie zdążyłem nawet otworzyć.
 2. RN7 po instalacji poprawki Orangefox wszystko hula, data nie jest zaszyfrowana, subiektywne odczucie to odrobinę wolniejsze działanie ale to może przez przeczytanie kilku postów w tym temacie.
 3. Tak jest w folderze z adb, adb działa gdyż z niego instalowałem orangefox i poszło (jakiś czas temu)
 4. próbuje zainstalować przez sideload ale coś nie teges, mam info że "cannot read 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip". Nigdy tego nie robiłem i mam zagwozdke, może ktoś życzliwy objaśni o co chodzi. Plik jest dobry, MD5 zgodne, nie jest uszkodzony więc.....?
 5. DukeN

  MIUI 20.3.5

  Fajnie, tylko że stracę wszystkie dane i apki. A czy ponownie zainstalowanie orangefox nie zdejmie szyfrowania, przez adb np.?
 6. DukeN

  MIUI 20.3.5

  RN7 lavender, pojawiło się szyfrowanie partycji jakieś sugestie? Poza tym raczej ok.
 7. RN7 po dzisiejszej aktualizacji ok, asystent google działa, voice match działa, i jestem słyszalny podczas rozmowy tel.
 8. RN7 ok, tylko konieczne ręczne wyłączenie voice match - nie pamięta ustawień sprzed instalacji.
 9. DukeN

  MIUI 20.1.9

  Po wgraniu niestety mikrofon nie działa z włączonym Voice Match, dopiero po wyłączeniu jest ok. Czy to zostanie naprawione? Dla mnie przydatna funkcja, jadąc można napisać sms bez odrywania rąk lub dzwonić. i nie tylko.Reszta raczej jest ok poza szyfrowaniem partycji, czy wgrywając sugerowany Orangefox problem znika czy coś trzeba innego wykombinować?
 10. DukeN

  MIUI 9.9.26

  Działa ci aparat na 9.9.26? Tak nie ma najmniejszych problemów
 11. DukeN

  MIUI 9.9.26

  RN7 jak na razie ok, błędów nie stwierdzono. Bateria podobnie jak 9.9.3
 12. DukeN

  MIUI 8.7.26

  U mnie nie ma takiego problemu. Mam ustawione 2 różne sieci i tylko kiedy jestem w zasięgu przełącza się z LTE na wi-fi. Messengera nie mam więc nie wypowiem się. Poza tym reszta u mnie działa bez problemu.
 13. DukeN

  MIUI 8.7.26

  Kenzo is OK. Pobieranie aktualizacji około 30 minut instalacja może 5.
 14. Kenzo, rn3pro Być może to tylko u mnie ale po instalacji telefon przestaje reagować po kilkunastu sekundach. Wyświetla powiadomienie o zatrzymaniu systemu i tylko twardy reset ale to znów tylko kilkanaście sekund i znów to samo. Wróciłem na 8.4.12. tu już żadnych problemów.
 15. Dziękuję, u mnie niestety nie działa. Czary chyba.
 16. @fred Jak masz rom? Xiaomi.eu cotygodniowe, czy jakoś inny, stable, global? Możesz powiedzieć jak masz ustawiony magisk?
 17. Czy ktoś ma działający showmax na miui9? Rom xiaomi.eu. u mnie mimo zainstalowanego magiska wywala komunikat że fon zrotowany i kiszka.
 18. DukeN

  MIUI 8.1.11

  Redmi note 3 pro, bez problemu, skaner działa ale trzeba ręcznie zainstalować aplikację przed lub po instalacji aktualizacji.
 19. DukeN

  MIUI 7.12.21

  Jest to jakaś możliwość. U niektórych działa lepiej a u niektórych gorzej. Być może Miui8 było bardziej uniwersalne i współpracowało z większą tolerancją, a 9 już nie. Pewnie za jakiś czas poprawią gdyż problem jest zgłaszany. Nie jest to jakoś b. uciążliwe bo to tylko zasięg trochę ograniczony ale wifi działa bez innych błędów.
 20. DukeN

  MIUI 7.12.21

  To nie jest jednoznaczna że jak ktoś siedzi cicho to ma wszystko ok. Z wifi jest taki problem ze owszem działa tylko w porównaniu do miui 8 skuteczny zasięg zmniejszył się o mniej więcej 1/3. I tyle albo aż tyle, poza tym działa.
 21. DukeN

  MIUI 7.12.21

  Na Kenzo bez problemów, poza tym wifi nie naprawiono, router trzeba nosić razem ze słuchawką.
 22. DukeN

  MIUI 7.12.7

  RN3P Kenzo bez problemów, działa. Ale raczej nic lepiej ani nic gorzej. Zasięg wi-fi nie poprawiony.
 23. DukeN

  MIUI 7.11.2

  Tak możesz pominąć.
 24. DukeN

  MIUI 7.11.2

  RN3P hula bez problemu.
×
×
 • Create New...