Jump to content

Tartary

Użytkownicy
 • Posts

  206
 • Joined

 • Last visited

About Tartary

Recent Profile Visitors

1,216 profile views

Tartary's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

25

Reputation

 1. Opcja "podwójny zegar" pokazuje podwójną godzinę nawet jak czas w obu strefach jest taki sam, czyli chyba błąd...
 2. W galerii nie działa opcja "Nie pokazuj w zakładce zdjęcia". Pomimo włączenia tej opcji np. w zakładce "zrzuty ekranu" wszystkie zrzuty dalej widzę na głównej. Edit: Wchodząc w zakładkę "zdjęcia" na dole jest jeszcze opcja "wszystko" albo "z aparatu" i wybierając "z aparatu" nie widać innych albumów, więc wtedy działa, ale wydaje mi się, że nie powinno być widać tutaj zakładek, którym nie udzieliłem zgody. Xiaomi 12X
 3. Znalazłem winowajcę błędu z wygaszaniem ekranu podczas rozmowy. Opcja: "pokaż ikonę odcisku palca" jak jest włączona to jest błąd i ekran nie wygasza się przyciskiem podczas rozmowy. Jak jest wyłączona to błędu nie ma i ekran wygasza się przyciskiem normalnie.
 4. Postawiłem system na czysto od nowa i przez jakąś chwilę ekran nie podświetlał się podczas połączenia po wciśnięciu przycisku zasilania, jednak po krótkiej chwili ( pewnie aplikacje nadały sobie jakieś uprawnienia w tle) sytuacja wróciła, czyli nie da się wygasić ekranu podczas połączenia. To chyba jakiś błąd z aplikacją AOD.
 5. Zawsze wyłączony. Teraz kwestia, czy jest to tylko u mnie, czy u innych również. Zawsze mogę spróbować przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, tylko nie chciałbym tego robić, jeżeli xiaomi wprowadziło, że tak już musi być i nic to nie zmieni.
 6. @Kacper Skrzypek W temacie poprzedniej aktualizacji pytałem o brak możliwości zablokowania ekranu podczas połączenia, czyli naciskam przycisk zasilania, a ekran włącza się po chwili tak jakbyś odsuwał telefon od ucha podczas rozmowy. Dzisiaj szukałem uprawnień, które mogą być za to odpowiedzialne i po wyczyszczeniu aplikacji "ekran zawsze włączony" i natychmiastowej probie wykonania połączenia ekran nie włącza się sam po zablokowaniu przyciskiem zasilania podczas rozmowy. Jednak po chwili najprawdopodobniej jak aplikacji w tle sama udzieli sobie stosownych uprawnień przycisk zasilania blokuje ekran tak jak poprzednio tylko na chwilę i znowu ekran sam się odblokowuje / podświetla. Dodam, że sytuacja ma miejsce również podczas połączeń przez WhatsApp. Czy jest coś jeszcze co mogę wyczyścić, sprawdzić, ustawić, żeby ekran się nie włączał po zablokowaniu podczas rozmowy? Xiaomi 12X
 7. Co zrobiłeś, że poszło? U mnie po wpisaniu : fastboot boot twrp.img gaśnie ekran i nic się nie dzieje. Xiaomi 12X Udało się
 8. Na głośniku to samo. Od poprzedniej wersji to zauważyłem. Naciskam przycisk, wygasza się na sekundę i ekran podświetla tak jakbyś odsunął od ucha. Jak rozmawiam przez WhatsApp jest to samo. Jak wyjdę z dialera w trakcie połączenia to gaśnie normalnie.
 9. Czy to normalne, że podczas połączenia nie można wygasić ekranu przyciskiem zasilania? Wygasza się na sekundę i ponownie ekran się włącza tak jakby został odsunięty od ucha podczas rozmowy. Kiedyś dało się go normalnie wygasić przyciskiem i prowadzić rozmowę na głośniku przy wygaszonym ekranie. Xiaomi 12x @Kacper Skrzypek tak ma być, czy to błąd?
 10. Wczoraj ktoś tam napisał, że NFC działa. Podobno stale nad tym pracują i wrzucają poprawki, ale jednak wolałbym zainstalować coś z miuipolska. Wiem, że macie dużo pracy, więc pewnie muszę poczekać z miui 13 dopiero na xiaomi 12x, ale miło byłoby odświeżyć takiego staruszka jak mi6.
 11. Właśnie znalazłem, że dzisiaj pojawiają się artykuły o miui 13 dla mi6. @Kacper SkrzypekCzy na bazie tego nie można zrobić xiaomi.eu?
 12. @Orjon W wersjach stabilnych dla Mi6, jeżeli chodzi o miui 12 jest informacja, że będzie dostępny "wkrótce", a do tego jest informacja, że w wersji android 10. Chciałbym się upewnić, czy Mi6 dostanie android 10, czy jest to po prostu jakiś błąd?
 13. @Orjon a czy dałoby się wrzucić jakąś poprawkę dla Mi6, żeby można było załadować większą ilość SMS-ów, których w tej chwili się nie da?
 14. Doszedłem do tego, dlaczego po pewnym czasie od uruchomienia telefonu przestaje działać obracanie ekranu, więc podzielę się. Jeżeli ktoś używa supertapety to musi nadać uprawnienia "na ekranie blokady", jeżeli tego nie zrobi to po pewnym czasie przestaje działać obracanie ekranu, czy to w galerii, czy w przeglądarce. Po nadaniu w/w uprawnień problem nie występuje. Edit: A najlepiej usunąć w ustawieniach - aplikacje - super tapety i usunąć obie, a wtedy nie ma problemu, a w ustawieniach tapet i tak pozostaje możliwość ich wybrania.
×
×
 • Create New...