senq

Użytkownicy
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About senq

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. senq

  Telefon do 2000zł, z dobrym aparatem - jaki?

  Używany Pixel?
 2. senq

  MIUI 9.3.28

  Jakie wrażenia na Mi6? Jak tu się sprawdza bateria?
 3. senq

  Etui / Pokrowiec dla Mi6

  Mam, i mam ten sam problem.
 4. senq

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  A czy ktoś cię zmusza do ewentualnej aktualizacji?
 5. senq

  MIUI 8.12.27

  Warto instalować tą aktualizację na Mi6?
 6. senq

  Etui / Pokrowiec dla Mi6

  @artenidas Gdzie kupiłeś? Myślałem, że etui od 3mk nie będzie śliskie, ale jednak jest. Dużą zaletą jest jednak jego grubość. Jak grube jest etui od xiaomi? @QMiui Tak miękkie etui leży dobrze na telefonie? nie odstaje na krawędziach? Etui które jest w zestawie z telefonem, samo mi z niego spadało. Problem zgłosiłem producentowi, ciekawe czy zareaguje w jakikolwiek sposób.
 7. senq

  Etui / Pokrowiec dla Mi6

  Zakupiłem Etui 0,3mm 3mk NaturalCase. Po pewnym czasie zwróciłem uwagę, że zdjęcia robione aparatem, z lampą wyglądają paskudnie. Części zdjęcia jest zamazana, nienaturalnie rozjaśniona(podglądowe zdjęcie w załączniku, nie za każdym razem ten efekt był aż tak widoczny). W pierwszej kolejności myślałem, że to problem z czystością soczewki i aplikacją aparatu, bo akurat testowałem google camera. Jednak po czyszczeniu i na domyślnym aparacie było tak samo. Doszedłem do wniosku, że winne jest etui. Pomiędzy lampą a aparatem jest krawędź chroniąca obiektyw. Przy uruchomieniu lampy podniesiona krawędź działa jak światłowód i rzuca światło z boku na obiektyw. Żony frezarką do paznokci zlikwidowałem wystającą krawędź co rozwiązało problem. Chodź odnoszę wrażenie, ze najlepiej by było, jak by tam w ogóle nie było tego paska etui.
 8. senq

  MIUI 8.11.22/23

  Z tego co się orientuje to tak ma być. Takie zabezpieczenie, jakbyś odłożył gdzieś telefon z podpiętymi słuchawkami.
 9. senq

  Instalacja Google Camera

  Działa też wersja:MGC_6.1.013_MiMAX2_V1b_A8.1+.apk Działają wszystkie opcje, nawet pełny tryb nocny (trzeba włączyć w opcjach) Wady: wyskakuje błąd Hexagon Aplikacja zużywa baterię nawet jak nie jest włączona, zabicie aplikacji rozwiązuje problem. Często się wysypuje przy włączeniu tryby nocnego. Laguje podgląd po włączeniu pełnego trybu nocnego, ale lepiej ustawia ostrość (w sumie w niczym to nie przeszkadza) Mocno obciąża procesor Potrafi ktoś pobrać aplikację google camera z tego forum? Ponoć poprawiony jest błąd procesora obrazu. MGC_6.1.013_MiMAX2_V1b_A8.1 + fix_Hexagon_failed.apk
 10. senq

  MIUI 8.10.25

  Dwa pytania: Jak wygląda bateria w Mi6? Działa google camera(ponoć w poprzedniej aktualizacji jakieś problemy były)?
 11. senq

  Uruchomienie arcore

  Witam. Czy komuś udało się uruchomić aplikację arcore w nowszej wersji? Jedyna wersja jaka mi działała to chyba 0.9 w której brak autofokusa zniechęca do korzystania. Wiem że nowsze wersje wspierają af. Moduł od Arnova8G2 u mnie nie działa.
 12. senq

  MIUI 8.9.20

  Pytanie do właścicieli Mi6. Jak sprawuje się wam ta aktualizacja? Szczególnie interesuje mnie bateria. Robiliście czystą instalację?
 13. senq

  Android Oreo

  @mihail1Zawsze mnie zastanawiało: Po co wyłączać aplikacje działające w tle? (chyba w opcjach programistycznych można ograniczyć ilość aplikacji działających w tle)
 14. senq

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  @avira Wkładaj telefon odwrotnie do kieszeni (czytnikiem na zewnątrz). Czytnik jest bardzo czuły i szybki, niosąc zakupy i trzymając ściśnięty telefon w dłoni, co chwilę wibruje, bo nie rozpoznaje palca.
 15. senq

  Android Oreo

  Miałem podobne problemy, przy wysyłaniu dźwięku przez bluetooth. Żadnego filmu na da się obejrzeć, bo ciągle się ładuje. Problem występuje na Androidzie 6 i na 8. Rozłączenie odbiornika natychmiast poprawia działanie wifi