Jump to content

senq

Użytkownicy
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

senq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. senq

  MIUI 20.3.12

  Zdradzę wam pewną tajemnicę: Nie trzeba aktualizować natychmiast po pojawieniu się nowej wersji. Można odczekać sobie, aż się pojawią opinie o tym jak ona działa. Można też aktualizować raz na kilka miesięcy, wybierając tylko "dobre" wersje.
 2. senq

  MIUI 20.3.12

  @Dru79 u mnie pierwsze kilka dni też nie było. System postawiony na czysto. Żeby przejść na Global trzeba zrobić format data? Coś jeszcze? Dokonałem małego odkrycia. Wyłączyłem Ambient mode w asystencie Google i spowolnienia ustąpiły. Przynajmniej na ten moment. @r0bertt jesteś w stanie to sprawdzić u siebie?
 3. senq

  MIUI 20.3.12

  Mi6 też działa tragicznie. Olbrzymie spowolnienie przy odblokowaniu urządzenia. W trakcie pracy też się zdarzają. Intensywne ubijanie aplikacji z Ramu.
 4. senq

  MIUI 20.3.12

  Może być: miui_MI6Global_V11.0.3.0.PCAMIXM_bb4e6209e3_9.0.zip ? Wykonałem ponownie format data, telefon wstał. Czy szyfrowanie działa na MIUI 20.3.12.? Przydało by mi się, ale nie mam ochoty ponownie próbować.
 5. senq

  MIUI 20.3.12

  @dzidexx Robiłem format data. Co ciekawe, samo szyfrowanie nie zostało nawet rozpoczęte przez telefon.
 6. senq

  MIUI 20.3.12

  Dzień dobry Chciałem zaszyfrować sobie Mi6 po zainstalowaniu MIUI 20.3.12. (twrp 3.3.1.2) Niestety telefon ugrzązł na ekranie ładowania systemu (czekałem 11 godzin). W tym momencie nie pomaga wgranie nowego systemu w twrp, ani pełny wipe. Telefon ciągle stoi na ekranie ładowania systemu. Jak rozwiązać ten problem?
 7. senq

  MIUI 20.3.5

  Robiłeś pełny wipe?
 8. To wróciła do normalności czy nie? Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej..
 9. W pokoju wieczorem tryb nocny nie jest potrzebny w sumie to też nie jest rozwiązanie-doświetlenie twarzy. Jestem zadowolony z zdjęć które wychodzą w normalnym trybie, tylko ze względu na czas łapania ostrości "dynamicznych" ujęć nie ma szans sfotografować. Wystarczy, ze obiekt w kadrze delikatnie się rusza i już się robi kosmiczny czas łapania ostrości. Kamera miui działa tu natychmiastowo.
 10. Znalazł ktoś wersję Gcam w której łapanie ostrości przy włączonym flashu działa zadowalająco szybko? W tym momencie chcąc zrobić dziecku zdjęcie wieczorem, praktycznie nie ma szans, żebym zdążył wykonać zdjęcie na czas. Samo łapanie ostrości trwa kilka sekund. Bez włączonego flasha ostrość łapie natychmiast.
 11. @marglcia czy to etui daje lepszy chwyt telefonu? Jest takie jakby gumowe? Też szukam cienkiego etui, zależy mi jedynie na pewnym chwycie telefonu.
 12. Jaki masz system operacyjny? Na miui czas łapania ostrości bywa bardzo długi, szczególnie wieczorem, przy ruszającym się obiekcie.
 13. @fax93 W sumie fajnie to wygląda, Ciekawe jak z przydatnością w codziennym użytkowaniu. W Gcam strasznie irytuje mnie czas łapania ostrości, nie rozumiem dlaczego trwa to tak długo, szczególnie, że w aparacie miui jest to niemal natychmiastowe, może tu się ten śledzący fokus przyda.
×
×
 • Create New...