senq

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About senq

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @marglcia czy to etui daje lepszy chwyt telefonu? Jest takie jakby gumowe? Też szukam cienkiego etui, zależy mi jedynie na pewnym chwycie telefonu.
 2. Jaki masz system operacyjny? Na miui czas łapania ostrości bywa bardzo długi, szczególnie wieczorem, przy ruszającym się obiekcie.
 3. @fax93 W sumie fajnie to wygląda, Ciekawe jak z przydatnością w codziennym użytkowaniu. W Gcam strasznie irytuje mnie czas łapania ostrości, nie rozumiem dlaczego trwa to tak długo, szczególnie, że w aparacie miui jest to niemal natychmiastowe, może tu się ten śledzący fokus przyda.
 4. Przecież już praktycznie wszystko działa. Jedynie wersja miui Pie musi być 9.5.9.
 5. Masz Androida 8 a poruszasz swój problem w temacie Androida 9 więc wszystkie porady do tej pory były błędne.
 6. Mod miui Pie test2. Nie działa zwolnione tempo, teleobiektyw (naprawiają już), standardowy aparat miui działa. na wersji 9.4.25 bardzo dobrze działała bateria, tutaj jeżdżę nie wiem. Różnice są bardzo symboliczne. Bardziej rozbudowane zarządzanie baterią i fajne zaznaczenie tekstu z lupą
 7. Wygląda na to że działa, korzystam od 2 godzin, i nie wywalił się jeszcze ani razu.
 8. Dokładnie to podejrzewam, już wielokrotnie się spotkałem z tym, że na telefonie zdjęcie wygląda super, a po skopiowaniu na lepszy telefon, albo komputer dostajemy prawdą w twarz.
 9. Udało się komuś znaleźć stabilnie działająca wersję Google camera na miui na Androidzie Pie?
 10. W jaki sposób kopiujesz zdjęcia na inne urządzenia?
 11. Na Mi6 przerywane są rozmowy telefoniczne. Niektóre szybciej, niektóre później. Instalacja na czysto.
 12. @Zenderable Na rosyjskim forum znalazłem opinie o problemach z przerywaniem transmisji 4G. W sumie nie jestem pewny bo translator sobie trochę nie radzi. Zaskakujące jest to co piszesz o baterii. Możesz sprawdzić co pokazuje program Treble Check?
 13. I jak wrażenia z Pie na Mi6? Jest sens instalować? Czy po czystej instalacji telefon zachowuję się poprawnie? Jakieś spostrzeżenia związane z baterią?