Jump to content

senq

Użytkownicy
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

senq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. To wróciła do normalności czy nie? Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej..
 2. W pokoju wieczorem tryb nocny nie jest potrzebny w sumie to też nie jest rozwiązanie-doświetlenie twarzy. Jestem zadowolony z zdjęć które wychodzą w normalnym trybie, tylko ze względu na czas łapania ostrości "dynamicznych" ujęć nie ma szans sfotografować. Wystarczy, ze obiekt w kadrze delikatnie się rusza i już się robi kosmiczny czas łapania ostrości. Kamera miui działa tu natychmiastowo.
 3. Znalazł ktoś wersję Gcam w której łapanie ostrości przy włączonym flashu działa zadowalająco szybko? W tym momencie chcąc zrobić dziecku zdjęcie wieczorem, praktycznie nie ma szans, żebym zdążył wykonać zdjęcie na czas. Samo łapanie ostrości trwa kilka sekund. Bez włączonego flasha ostrość łapie natychmiast.
 4. @marglcia czy to etui daje lepszy chwyt telefonu? Jest takie jakby gumowe? Też szukam cienkiego etui, zależy mi jedynie na pewnym chwycie telefonu.
 5. Jaki masz system operacyjny? Na miui czas łapania ostrości bywa bardzo długi, szczególnie wieczorem, przy ruszającym się obiekcie.
 6. @fax93 W sumie fajnie to wygląda, Ciekawe jak z przydatnością w codziennym użytkowaniu. W Gcam strasznie irytuje mnie czas łapania ostrości, nie rozumiem dlaczego trwa to tak długo, szczególnie, że w aparacie miui jest to niemal natychmiastowe, może tu się ten śledzący fokus przyda.
 7. Przecież już praktycznie wszystko działa. Jedynie wersja miui Pie musi być 9.5.9.
 8. Masz Androida 8 a poruszasz swój problem w temacie Androida 9 więc wszystkie porady do tej pory były błędne.
 9. Mod miui Pie test2. Nie działa zwolnione tempo, teleobiektyw (naprawiają już), standardowy aparat miui działa. na wersji 9.4.25 bardzo dobrze działała bateria, tutaj jeżdżę nie wiem. Różnice są bardzo symboliczne. Bardziej rozbudowane zarządzanie baterią i fajne zaznaczenie tekstu z lupą
 10. Wygląda na to że działa, korzystam od 2 godzin, i nie wywalił się jeszcze ani razu.
 11. Dokładnie to podejrzewam, już wielokrotnie się spotkałem z tym, że na telefonie zdjęcie wygląda super, a po skopiowaniu na lepszy telefon, albo komputer dostajemy prawdą w twarz.
 12. Udało się komuś znaleźć stabilnie działająca wersję Google camera na miui na Androidzie Pie?
×
×
 • Create New...