Skocz do zawartości

Instalacja MiuiPro, oraz przejście z android 9 na android 10


focusik09

Rekomendowane odpowiedzi

@Orjon Na razie znalazłem tylko takie mało istotne braki. Jest kilka krzaków, lecz to już opisałeś, że to jest online nie do poprawy. Jeszcze będę szukał i dam Ci info na priv jak coś znajdę. Spolszczenie masz naprawdę spoko. 

1. Ustawienia/Bluetooth/Dodatkowe ustawienia

2. Ustawienia/Karty SIM i Sieci komórkowe

3. Dwa ostatnie screeny Ustawienia/Informacje o telefonie/Informacje o telefonie

Screenshot_2020-05-19-18-13-10-943_com.android.settings.thumb.jpg.7daa32a64d06f93746920e145441b5be.jpgIMG_20200519_181855.thumb.jpg.fad5f8b63fde221ef2798eff38d98ba4.jpgIMG_20200519_184726.thumb.jpg.996697e3438c932be37da7f8a65c6240.jpgIMG_20200519_184805.thumb.jpg.14f76b061b1d04ea6731ba5d8954b40a.jpg

 

 

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@focusik09 poza drugim screenem (bo chyba mam to już przetłumaczone...) wrzuciłem :)

Edit 21:23 drugi screen też poszedł. Okazało się, że T-Mobile ma swoje specyficzne tłumaczenie... wrzuciłem na przyszłość, będzie już ok i na eu i na pro.

@trumanshow Ustawienia > Dodatkowe ustawienia > Nawigacja systemowa > Wyłącz pasek na dole ekranu

Edytowane przez Orjon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie, bateria dziala lepiej? jakies minusy? chcialem wrzucic sobie roczna subskrypcje, ale teraz jestem troche ostrozniejszy :) ostatnio przez miesiac zalapalem sie na 1 aktualizacje i nie doczekalem niestety miui12 na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z minusów to co dla mnie ważne to brak tych animacji od Miuipro, o których pisałem wcześniej. Dla mnie to był fajny bajer, myślę że to naprawią dość szybko. Nawet wczoraj zainstalowałem sobie od nowa na czysto Miui 12, lecz dalej nie działa choć mam to zaznaczone. Bateria w moim odczuciu to ciut szybciej schodzi, ale to się zapewne będzie zmieniało z każdą nowszą aktualizacją.Reszta rzeczy z których ja korzystam działa. Kilka zmian jest, i parę chwil trzeba poświęcić na naukę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

Wprawdzie nie na tym modelu, a na Mi Note 10, ale...

Moja przygoda z MIUI Pro zakończyła się po jednym dniu. Drenaż baterii (5% w dwie godziny), wywalanie się aplikacji, zwiechy nwey na etapie logowania odciskiem palca. System instalowany całkowicie na czysto.

A teraz lepsze...

Napisałem o tym na Forum MIUI Pro. Nieopatrznie zrobiłem to po angielsku. Poleciało ostrzeżenie. OK, moja wina, nie doczytałem. Napisałem post z prośbą o zwrot kasy i usunięcie konta. Konto usunęli i tyle.

Krótko mówiąc: wielka ściema i złodziejstwo. Zaczynam bawić się w ściągnięcie kasy. I poprzez bank i poprzez PayPal. Nawet gdyby to miało potrwać. Takie złodziejskie towarzystwo trzeba lać batem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot kasy za co? Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni obowiązuje od towarów i usług zakupionych od przedsiębiorców, którzy oficjalnie świadczą swoje usługi na terenie Polski i tu płacą podatki. Prawdopodobnie ci ruscy 'deweloperzy' siedzą teraz w swoim garażu i śmieją się z twojego postępowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mrosi napisał:

Więc tak...

Wprawdzie nie na tym modelu, a na Mi Note 10, ale...

Moja przygoda z MIUI Pro zakończyła się po jednym dniu. Drenaż baterii (5% w dwie godziny), wywalanie się aplikacji, zwiechy nwey na etapie logowania odciskiem palca. System instalowany całkowicie na czysto.

A teraz lepsze...

Napisałem o tym na Forum MIUI Pro. Nieopatrznie zrobiłem to po angielsku. Poleciało ostrzeżenie. OK, moja wina, nie doczytałem. Napisałem post z prośbą o zwrot kasy i usunięcie konta. Konto usunęli i tyle.

Krótko mówiąc: wielka ściema i złodziejstwo. Zaczynam bawić się w ściągnięcie kasy. I poprzez bank i poprzez PayPal. Nawet gdyby to miało potrwać. Takie złodziejskie towarzystwo trzeba lać batem...

Na begonii MiuiPro działa super. jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieje ze wypuszcza kolejne aktualizacje. Co do reszty to zgadza się - złodziejstwo z żadaniem forsy. Szkoda zenie ma MIUIPolska. No cóż nic na to nie mogę.

Edytowane przez korbielow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.01.2020 o 22:49, FromWP napisał:

Zacytowałeś cały poradnik tylko po to żeby zadać pytanie o font? Nie wystarczy mały fragment wypowiedzi, albo sam autor? @nick autora

Ja za takie coś ciągle dostaję ostrzeżenia nawet jak nie cytuję całego poradnika tylko 3-4 linijki tekstu... Widać moderatorzy nie lubią mojego nicka, czas może usunąć konto i założyć nowe. Za to też pewnie wleci warn i ban na 24h :D. W sumie, mam to gdzieś.

Ale żeby nie dawać pretekstu na offtop. RN8Pro nie jest wspierany tutaj bo nie chce im się bawić z MTK (więcej zabawy niż ze Snapem niestety). A ja nie zapłacę 15$ na rok za MIUIPro już wolę się bujać na globalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
34 minuty temu, tgrzebien napisał:

Jak najłatwiej przejść na globala z indonezji? 

Miflashem i rom fastboot. Bl trzeba najpierw odblokować, po instalacji można ponownie zablokować. Jak już zainstalujesz to jak z każdym innym oficjalnym romem masz normalne aktualizacje OTA.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odblokować BL, włączyć debugowanie w opcjach programistycznych, zainstalować sterowniki , odpalasz fona w trybie fastboot i wygrywasz soft miflash-em.

Czasami jest problem na kompach na Ryzenie, więc trzeba wtedy kompa na Intelu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka.

 

Edit.

A zacznij od sprawdzenia jaki masz poziom rolbacka.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest jakiś poradnik jak wgrać soft indonezyjski? Trzeba mieć odblokowany bootloader ? Wkurzaja mnie te googlowskie kontakty, sms i to że nie można rozmów nagrywać .

6 godzin temu, Netoper napisał:

Trzeba odblokować BL, włączyć debugowanie w opcjach programistycznych, zainstalować sterowniki , odpalasz fona w trybie fastboot i wygrywasz soft miflash-em.

Czasami jest problem na kompach na Ryzenie, więc trzeba wtedy kompa na Intelu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka.

 

Edit.

A zacznij od sprawdzenia jaki masz poziom rolbacka.

 

 

 

 

Co to rolback ? Tel mam z procesorem media tek i chyba mi-fleszem nie pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...