Jump to content

Mjujtouj

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Mjujtouj

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Telefon po prostu... działa. Niczego więcej nie należy się spodziewać. I niczego więcej oczekiwać.
 2. Napisz jeszcze raz, po polsku. Nic z tego bełkotu nie rozumiem.
 3. Jak tam, dostał ktoś aktualizację? U mnie ni ma.
 4. a) Wybrałeś iPhone Wyciągasz telefon. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem opisywanym w gazetach. b) Wybrałeś Windows Phone Wyciągasz telefon. Odblokowując komę zauważasz swoją zajebistą tapetę na lockscreenie. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem i wzorem dla dwójki dzieci na całe ich życie. c) Wybrałeś Androida za złotówkę w abonamencie za 19 zł Wyciągasz telefon. Klikasz przycisk do odblokowywania. Czekasz. d) Wybrałeś über-high-endowego Androida Wyciągasz z wal
 5. Ma ktoś zainstalowany jakiś custom rom inny niż MiuiPro, np Lineagos? Jest w ogóle sens bawić się w te romy? Pewnie bugów od groma.
 6. Zwrot kasy za co? Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni obowiązuje od towarów i usług zakupionych od przedsiębiorców, którzy oficjalnie świadczą swoje usługi na terenie Polski i tu płacą podatki. Prawdopodobnie ci ruscy 'deweloperzy' siedzą teraz w swoim garażu i śmieją się z twojego postępowania.
 7. Jak to żre baterię? Mam średnio 10h SOTu, odkąd mam ten telefon i na każdym romie jest tak samo.
 8. Na razie aktualizacja in plus względem poprzedniej wersji. Nie doświadczam zwiech i rebootów jak to miało miejsce przedtem. Mam nadzieję, że nie będę odszczekiwał tych słów.
×
×
 • Create New...