Mjujtouj

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Mjujtouj

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak tam, dostał ktoś aktualizację? U mnie ni ma.
 2. a) Wybrałeś iPhone Wyciągasz telefon. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem opisywanym w gazetach. b) Wybrałeś Windows Phone Wyciągasz telefon. Odblokowując komę zauważasz swoją zajebistą tapetę na lockscreenie. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem i wzorem dla dwójki dzieci na całe ich życie. c) Wybrałeś Androida za złotówkę w abonamencie za 19 zł Wyciągasz telefon. Klikasz przycisk do odblokowywania. Czekasz. d) Wybrałeś über-high-endowego Androida Wyciągasz z walizki telefon. Przestał ci się mieścić w kieszeni odkąd z braku mocy musiałeś podpiąć pod niego akumulator z ciężarówki "Iveco". Klikasz przycisk odblokowania. W 0,0235 sekundy pojawia ci się piękny pulpit z lśniącymi widżetami. c) Pojawił się lockscreen. Przeciągasz paluch by odblokować. Czekasz d) Patrzysz na ekran. Nigdzie nie widzisz ikony zielonej słuchawki. Szukasz w aplikacjach. Zszokowany myślisz co może być przyczyną. Ach, no przecież... Dwa dni temu wgrywałeś nowego roma, L0nginus[XXXL]-MOD-xtreme-kernelrev82_v.0032.156. Wchodzisz w internet, wyszukujesz changeloga. No tak, najnowsza wersja Longinusa nie obsługuje funkcji dzwonienia w celu zaoszczędzenia 4 MB ramu. Kiedy go wgrywałeś stwierdziłeś, że i tak ci to nie będzie potrzebne, bo z telefonu to dzwoniłeś ostatnio może z pół roku temu. Za to podkręca procesor do 3,5 GHz, co pozwoliło ci na ustanowienie nowego rekordu świata w kręceniu ARMów 15. Musiałeś co prawda wyciąć w tylnej klapce otwór by móc podpiąć kontener do chłodzenia ciekłym azotem, ale czego się nie robi dla idei. c) Wyświetlił się pulpit. Klikasz zieloną słuchawkę. Czekasz. d) Uruchamiasz telefon w recovery mode. Masz na karcie wgrane 40 GB romów, na pewno się znajdzie jakiś umożliwiający dzwonienie. Znajdujesz nie rozwijaną już wersję Longinusa Xt3nd3d_D1al, która co prawda podkręca procesor tylko do 3,2 GHz, ale za to obsługuje dzwonienie. Szybko ją wgrywasz. Telefon się uruchamia. BINGO! Jest zielona słuchawka! Klikasz w nią jak szalony. Nic się nie dzieje. Ogarnia cię głęboka konsternacja. c) Telefon się zawiesił. Patrzysz na matkę. Kałuża krwi staje się coraz większa. d) Klikasz w pozostałe ikonki. Brak reakcji. Nagle dociera co ciebie co się stało. Longinus w wersji Xt3nd3d_D1al nie obsługuje ekranu dotykowego... Uruchamiasz recovery mode. c) Cud. Telefon się odwiesił. Dzwonisz po karetkę. Przyjeżdża po 6 minutach, jednakże minęło za dużo czasu by móc uratować matkę i przez resztę swojego życia pozostaje w śpiączce. Dzieci trafiają do domu dziecka, jedno w wieku 14 lat popełnia samobójstwo, o drugim słuch zaginął. d) Wgrywasz stockowego roma. Nie dzwonisz po karetkę, tylko po koronera. Wkładasz telefon do walizki, wyciągasz uchwyt i toczysz ją do domu. Po przyjściu wchodzisz na mikroblog by kręcić gównoburze pod tagiem
 3. Ma ktoś zainstalowany jakiś custom rom inny niż MiuiPro, np Lineagos? Jest w ogóle sens bawić się w te romy? Pewnie bugów od groma.
 4. Zwrot kasy za co? Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni obowiązuje od towarów i usług zakupionych od przedsiębiorców, którzy oficjalnie świadczą swoje usługi na terenie Polski i tu płacą podatki. Prawdopodobnie ci ruscy 'deweloperzy' siedzą teraz w swoim garażu i śmieją się z twojego postępowania.
 5. Jak to żre baterię? Mam średnio 10h SOTu, odkąd mam ten telefon i na każdym romie jest tak samo.
 6. Na razie aktualizacja in plus względem poprzedniej wersji. Nie doświadczam zwiech i rebootów jak to miało miejsce przedtem. Mam nadzieję, że nie będę odszczekiwał tych słów.