tgrzebien

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tgrzebien

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja na Xiaomi mi 5 mam to samo, więc to musi być jakiś ogólny błąd, a nie tylko w n8p
 2. Po prostu wgrywam fastboot bez żadnego wgrywania twrp, factory resetu itp?
 3. Kupiłem niedawno ten tel na banggood. Jak najłatwiej przejść na globala z indonezji? Czy jak go zainstaluję to później aktualizacje są automatyczne?
 4. Będę robił żonie zmianę na miuipolska z global. W poradniku odblokowania bootloadera jest napisane, że traci się wszystkie dane i trzeba zrobić backup. Żona ma już zrobiony telefon pod siebie i chce żeby wszystko było "dokładnie" takie samo jak ma teraz, żeby nie musiała żadych haseł odzykiwać, saveów z gier, smsy, połączenia itp no wszystko wszystko. Tak żeby nie zauważyła zmiany ROMu. Jest jakiś sposób żeby zrobić backup tego co ma i żeby w miuipolska było dokadnie to samo co ma teraz?
 5. Nie wiem czy w mi9 t pro zadziała, ale robiłem tym sposobem wczoraj na Mi5 i gps działa jak szalony W wątku jest napisane, że działa też na inne telefony. Trzeba mieć magisk https://forum.xda-developers.com/mi-5/how-to/step-step-definitive-gps-solution-global-t3695769
 6. Witam, od jakiegoś czasu wszyscy z którymi rozmawiam przez telefon skarżą się, że słyszą siebie dwa razy, tzn. że to co mówią to za chwilę to słyszą jeszcze raz. Co może być tego powodem? Spotkaliście się już z tym?