Orjon

MIUI 10/11 - wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL

Recommended Posts

@kwitek191 to mów, że chodzi o MiBox a nie o normalny TV. Przez to wałkujemy niepotrzebnie temat, bo nie precyzujesz że chcesz przesyłać na MiBox...

Z tego co wyczytałem to NIE MA takiej możliwości bez instalacji na MiBox BubbleUpNp czy Kodi. Pozdrawiam.

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

@kwitek191 to mów, że chodzi o MiBox a nie o normalny TV. Przez to wałkujemy niepotrzebnie temat, bo nie precyzujesz że chcesz przesyłać na MiBox...

Z tego co wyczytałem to NIE MA takiej możliwości bez instalacji na MiBox BubbleUpNp czy Kodi. Pozdrawiam.

Lub wcześniej wspomnianej apki na telefon. To lipa MIUI 11 w przypadku mojego fona.

@kwitek191 to raczej nie wina MIUI tylko po prostu fakt wynikający ze specyfikacji Mi Boxa, który "nie ma wbudowanego w standardzie programu do odbioru mediów DLNA". Zatem wynika z tego jednoznacznie, że to Mi Box potrzebuje jakiejś apki, która obejdzie Chromecast, a nie MIUI szukać sposobu żeby leczyć niekompatybilność z DLNA podstawek do TV.

12 godzin temu, QBAQ napisał:

@kwitek191 to raczej nie wina MIUI tylko po prostu fakt wynikający ze specyfikacji Mi Boxa, który "nie ma wbudowanego w standardzie programu do odbioru mediów DLNA". Zatem wynika z tego jednoznacznie, że to Mi Box potrzebuje jakiejś apki, która obejdzie Chromecast, a nie MIUI szukać sposobu żeby leczyć niekompatybilność z DLNA podstawek do TV.

Wina MIUI bo w 10 jeszcze był Ekran bezprzewodowy, a w 11 na Mi5s plus już nie ma. Działało, nie działa.

A wystarczy apka w tel, żeby MiBox nagle stawał się widoczny, więc znów MIUI. 

Ale podkreślam, nie mówię tu o całym MIUI 11 tylko o konkretnym na Mi5s plus. Bo u Ciebie @QBAQEkran bezprzewodowy dalej jest w 11.

Edited by kwitek191

Opiszę swój problem. W folderze mam kilka aplikacji, uruchamiam obojętnie jaką np kalkulator. Zamykam przyciskiem wstecz i tu pojawia się mój problem. Zamiast wyjść do folderu, wychodzę odrazu do pulpitu. Dzieje się tak w każdym folderze jaki mam. 

Podpowie ktoś co namieszałem. Telefon Mi 9.

Edited by maciek04

4 godziny temu, maciek04 napisał:

Opiszę swój problem. W folderze mam kilka aplikacji, uruchamiam obojętnie jaką np kalkulator. Zamykam przyciskiem wstecz i tu pojawia się mój problem. Zamiast wyjść do folderu, wychodzę odrazu do pulpitu. Dzieje się tak w każdym folderze jaki mam. 

Myślę, że uzależnione jest to od wersji MIUI, u żony na Global MIUI 11 w Mi9 wraca do folderu, u mnie w xiaomi.eu MIUI 11 wraca do pulpitu. Gdyby nie Twój wpis nawet nie zauważył bym, że tak się dzieje, ale nie widzę w tym jakiegoś problemu. 

5 godzin temu, maciek04 napisał:

To samo jest na ostatniej stable dla Mi Note 10, więc przypadek nie jest odosobniony. I zgodzę się, jest to wkurzające.

Stable u mnie, wraca do folderu.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

A jaką wersję launchera mają ci, którym wraca do folderu ? Bo to chyba prędzej o launcher niż o MIUI chodzi. U mnie na Mi9 ostatnie MIUI Dev zawiera launcher 4.15 release I niestety wraca do pulpitu.

Najnowszy stabilny dla mojego telefonu16bc215f99d585c266d62ae2d314e005.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

No to mój launcher nowszy, choć stabilny niby, ale wraca mi do pulpitudca7682c900231bcfdb197968f7f2f7a.jpg

[Edit] Ha, nie wiem o co chodzi, ale teraz zaczęło mi wracać do folderu jednak... Czary jakieś

mi 8 wersja release 4.15.0.1436-02271549 wraca do folderu. Może to jakiś błąd nowszej wersji.

Edited by mariusz.ur

Ja mam poprzednią wersję romu z grudnia i launcher taki:

IMG_20200331_002121.jpg

Edited by maciek04

Dnia 30.03.2020 o 10:10, maciek04 napisał:

Wraca do folderu.

IMG_20200331_171151.jpg

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

Apkmirror i root.

Te dwa warunki spełniam. A dalej?

Edited by maciek04

Witam.

Mam ostatniego deva.

1. Czy jak wrzucę na to teraz stable to nie będzie problemu z szyfrowaniem?
  2. Format data wystarczy?

pzdr

Edited by wfal

7 godzin temu, wfal napisał:

Witam.

Mam ostatniego deva.

1. Czy jak wrzucę na to teraz stable to nie będzie problemu z szyfrowaniem?
  2. Format data wystarczy?

1. Z szyfrowaniem chyba nie, gorzej z resztą rzeczy
2. Data, dalvik, cache.

....gorzej z resztą rzeczy

Czyli?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Czyli najpierw format data, dalvik i cache a później instalacja stable.
Dzięki.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Za chwilę posypią się warny. To nie wątek o instalacji MIUI Polska. Żeby nie było za chwilę płaczu...

@mrosi

Jest jakiś change log albo info o łatkach zabezpieczeń na wydanym dzisiaj stable dla Mi9T V11.0.6.0?

Kiedy będzie dostępna dla MI9  - V11.0.7.1.QFACNXM ? Bo widzę, że jest, ale na serwerze nie ma 

Jak Xiaomi pusci to jako publiczne (a niemal na pewno nie puści).

Wysłane z mojego Redmi K30 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Wczoraj na mi9 wyskoczyła wersja 11.0.9 ...oczywiście miuipolska...

Póki co zero problemów .

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Instalowałem na czysto i powiadomienia nie wyświetlały się. Zaczęły się wyświetlać gdy wybudziłem telefon to po czasie. Widocznie każdy ma inaczej. 

Mam telefon MI 5X z systemem MIU 9.6 by xiaomi.eu 8.4.19v (rozwojowa) Wszystko chodzi szybko i sprawnie, warto instalować najnowszą wersję która jest na serwerze MIUI 11: V11.0.3.0.ODBCNXM ?? Nie zwolni to systemu, bateria nie będzie trzymała krócej ???

Mam telefon MI 5X z systemem MIU 9.6 by xiaomi.eu 8.4.19v (rozwojowa) Wszystko chodzi szybko i sprawnie, warto instalować najnowszą wersję która jest na serwerze MIUI 11: V11.0.3.0.ODBCNXM ?? Nie zwolni to systemu, bateria nie będzie trzymała krócej ???
Zrób kopię z twrp, gdyby było coś nie po twojej myśli przywrócisz i tyle

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka