Jump to content

Grzegorz B

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Grzegorz B

 1. Pojawił się następujący problem, nagle zegarek przestał wyświetlać cokolwiek, po prostu wyświetlacz zgasł, zegarek nie reaguje na przycisk, nie można nawiązać łączność przez bluetooth, po podłączeniu do ładowarki na ekranie pojawia się grafika ładowania i w tym stanie można już się połączyć przez bluetooth z aplikacji amazfit po odłączeniu ładowarki zegarek ponownie się wygasza i nie działa. Co można zaradzić aby zegarek zaczął działać?
 2. Ostatnio zauważyłem, że telefon MI5X wcale nie uzyskuje zasięgu w pomieszczeniach typu galerie handlowe czy inne obiekty tego rodzaju. Co może być tego przyczyną?
 3. Grzegorz B

  Recovery twrp

  Przestał mi działać twrp recovery. Wydaje mi się że spowodowane jest to instalacją miui 10, 8.8.23 wersja rozwojowa. Ponowna instalacja twrp nic nie zmieniła. Co zrobić aby to naprawić?
 4. Mam problem z GPS. Sygnał często się gubi w każdej aplikacji. Po kilku sekundach od nawiazania połączenia nastepuje jego zerwanie po czym nastepnie ciągłe próby jego przywrócenia. Posiadam miui 9.5 xiaomi.eu stabilna wersja.
 5. Co sądzicie o jakości zdjęć wykonanymi mi 5x bo wg mnie słabo to wygląda.
 6. No i w końcu jest. Pobrałem ponownie plik instalacyjny i zainstalowało się.
 7. po instalacji od ponad 30 min po ponownym uruchomieniu czarny ekran z logo miui, czy czekać? czy instalować ponwnie? co ewentualnie zrobić?
 8. U mnie z kolei za każdym razem aby się zalogować muszą wprowadzić kod jaki otrzymuję sms-em. Nie wiem może coś źle robię. Ale inaczej miunloc się nie uruchamia.
 9. Tak się zastanawiam po cholerę te 72h ???????
 10. 72 h rozpoczyna się jak doprowadzisz do powiązania konta. Musisz próbować do skutku.
 11. To instaluj na YouTube jest poradnik https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwjhxMOn3f_WAhXBhrQKHQwmDk4QwqsBCCowAA&usg=AOvVaw0VTJzWxrN8ZFOD4xbU2nov albo wyślij tel do miui center. Za 70 zł zrobią to za Ciebie.
 12. ale jeszcze nie wprowadzaj tel. w fastboot, gdyż po zalogowaniu się na unlock miui musisz wprowadź kod aktywacyjny, który otrzymasz sms-em
 13. Spróbuj zainstalować Super VPN. Mi to pomogło powiązać konta. Wybierz jako kraj Chiny. Próbowałem też ręcznie ustawiać Chińskie proxy, ale to nie pomagało. Dopiero Super VPN dał radę. Powodzenia.
 14. Chyba mi się udało powiązać konta. Jest mowa o 72 godzinach, gdzie wyświetla się upływ tego czasu.
 15. w Polsce, ale chyba bez żadnych modyfikacji pozaproducenckich
 16. Nie wiem co się stało? Wczoraj zgłosiłem prośbę o odblokowanie bootloadera. Dzisiaj otrzymałem zgodę i przeszedłem do punktu powiązania konta i zauważyłem że jestem zalogowany do innego konta. Kiedy zgłosiłem się o odblokowanie bootloadera pokazywało że mam konto o nr 60------43, natomiast od dzisiaj w telefonie pokazuje że jestem zalogowany do innego konta którego nie zakładałem o zupełnie innym nr. Oprócz tego dla tego drugiego konta wyskakuje żądanie dodania nr pomocniczego oraz błąd synchronizacji. Z tego drugiego konta nie mogę się wylogować aby się zalogować na konto z którego wystąpiłem o zgodę. Co mam zrobić?
 17. Czy Xiaomi pozwala już na odblokowania bootloadera?
 18. Jestem laikiem w dziedzinie Miui więc proszę o wyrozumiałość. Zadam takie pytanie. Na razie nie mam konta xiaomi. Jeśli je założę i podam jako region Polskę to czy utracę możliwość odblokowania bootloadera?
 19. Jak używać morelangs. Trzeba mieć roota. Próbowałem uruchomić po instalacji ale nie zmienia mi język. Jak to zrobić żeby zmienić język.
×
×
 • Create New...