bolekkk

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About bolekkk

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T 6/128

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. bolekkk

  MIUI 9.11.21

  Sprawdziłem - po naładowaniu do 100% przy minimalnej aktywności przez 4h 55m zeszło do 97%. W tle poczta, instagram itp.
 2. bolekkk

  MIUI 9.11.21

  Usuwacie wszystko co jest w diag_logs i dajecie w twrp chmod 0444 dla tego folderu i po problemie.
 3. bolekkk

  MIUI 9.11.21

  U mnie na Mi9T jest to jedno z najlepszych wydań na andku 10 i MIUI 11. Bateria sztos, innych niedociągnięć nie zauważyłem, oprócz problemu z zapisem logów, ale zrobiłem w twrp chmod 0444 dla folderu diag_logs i tymczasowo problem rozwiązany.
 4. Generalnie miałem problem z niedziałającymi czujnikami. Wgrywanie persist.img niewiele pomogło. 2 razy losowo po flashowaniu czujniki zaczęły działać, po czym nagle po kilku dniach przestały bez żadnego powodu. Po flashowaniu często aparat się nie otwierał, po kilku próbach otwarcia system zapyta Ci się o kalibrację i go skalibruje i zacznie się wysuwać prawidłowo. Ogólnie poddałem się i odesłałem telefon do GearBest - Hiszpania. Czekam na zwrot gotówki.
 5. @Voltron jaki sposób wysyłki wybrałeś do zwrotu? Też się szykuje do odesłania.
 6. KABARET!!! Dziś rano wstałem, biorę telefon do ręki (był włączony cały czas w nocy), odblokowuje i co? CZUJNIKI NIE DZIAŁAJĄ Co robić jak żyć? Na moje oko jest to ewidentnie wina wadliwego oprogramowania...
 7. Wejdźcie w ustawienia -> pasek powiadomień... -> powiadomienia aplikacji i tam jest konfiguracja powiadomień dla każdej aplikacji z osobna. Nie wiem czemu, ale domyślenie włączana jest tylko wibracja. Poustawiałem tam wszystkie powiadomienie i teraz wszystko gra i buczy.
 8. Czujniki nie działały od wyjęcia telefonu z pudełka. Odblokowałem dopiero wczoraj bootloader i udało się zrobić j.w.
 9. @mariusz.ur UDAŁO SIĘ!!! Dałem najpierw przez TWRP na /persist persist.img z oficjalnego ROM-u 10.3.7.0.PFJEUXM i przez Mi Flash ten sam ROM. GRA I BUCZY!!! Teraz pytanie - czy bezpiecznie będzie wgrać ponownie TWRP i przejść na najnowsze xiaomi.eu STABLE???
 10. Ja tam nie mam żadnej wartości - tak jak we wszystkich testach innych czujników.
 11. Udało się dziś odblokować bootloader. Wgrana wersja MIUI 10 stabilna od xiaomi.eu 10.3.12.0.PFJCNXM + flash partycji persist z ROMU 10.3.12.0.PFJCNXM od chińczyków. Niestety bez efektów Jest też dodatkowo partycja persistbak - jakiś backup??? Zrobiłem kopię tych partycji co tam jest w środku przez TWRP - mogę zamieścić. Czy ktoś posiada lub może zrobić kopię tych partycji ze swojego urządzenia i udostępnić???
 12. Z tym, że ja nie mam szkła. Słuchawka prosto z pudełka. Moim zdaniem - albo jest jakiś problem sprzętowy z tymi czujnikami (u mnie nie działają wszystkie) albo problem podczas flashowania romów w fabryce i coś się dzieje z partycją /persist Tylko teraz czy czekać na odblowakowanie bootloadera czy zakładać spór na GB i odsyłać słuchawkę
 13. Także jest nadzieja, że to nie problem sprzętowy