Jump to content

Spili

Użytkownicy
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Spili

 1. Przy ściąganiu romu OTA co 2-3 sekundy telefon mi plumka Wydaje regularne dźwięki do końca ściągania pliku...
 2. Na Mi9 bateria fatalnie... Zżera ją w oczach...
 3. Mi9 BARDZO się grzeje przy ładowaniu indukcyjnym.
 4. Na Mi 9 nadal jest problem ze ściągnieciem paska w dół. Kilka razy muszę przeciągnąć żeby się rozwinął pasek powiadomień. Ok Google działa Przyciski głośności reagują od razu
 5. Jeszcze dodam popsucie dźwięku na BT. Jak w samochodzie używam Spotify czy appki do audiobooków to wszystko jest ok do czasu aż... odpalę mapy Googla. I wtedy dźwięk idzie się.. Coś Google tutaj bardziej miesza z dźwiękiem... Podobnie się popsuł Android Auto... Piąteczku przybywaj!
 6. Niestety potwierdzam WSZYSTKIE wymienione tutaj błędy na Mi9. Od siebie dodam tylko że BARDZO się tel grzeje w czasie ładowania bezprzewodowego. I kilkukrotnie muszę przeciągnąć w dół menu żeby rozwinąć powiadomienia. Dzięki radom z wątka uruchomiłem płatności google i odzyskałem Revoluta. Ale z romem jak najszybciej bym się chciał pożegnać Byle do piątku
 7. Do tej pory instaluję co tydzień romy przez OTA. Jako że coś nie tak z baterią to chcę rom zainstalować na czysto od zera. Czy wystarczy w twrp zrobć factory reset?
 8. Żeby ten rom zainstalować na czysto to wystarczy zrobić factory reset w twrp?
 9. Bateria od już może 8-10 ostatnich romów u mnie tragedia... Na tym to samo. Spada w oczach. Żeby zainstalować na czysto ten ROM to wystarczy zrobić factory reset w TWRP?
 10. W trakcie instalacji nadal wyskakuje czerwony błąd E: Unhandled flag: "wrapped key"
 11. W każdym kolejnym romie w twrp mam na czerwono komunikat: E:Unhandled flag: 'wrappedkey'
 12. Zaczął mi się wyświetlać ekran google assistant. Jak tylko net jest słabszy to w momencie mi się wyświetla karta GA. Zamykam ją i po sekundzie znowu się pokazuje. Net jest ok to zero problemów. Najbardziej to wkurza w czasie jazdy jak przykrywa co chwilę yanosika
 13. Mam wrażenie od bodajże 3 ostatnich romów że nastąpiło pogorszenie jakości dźwięku poprzez BT. Mi9... Reszta póki co bez problemów...
 14. U mnie na Mi9 mam tak samo.... Też nie wiadomo dlaczego otwiera ten ekran.
 15. No jak na razie gestem wychodzi do pulpitu z każdej appki Mi9...
 16. Bateria w nocy -22% Co ciekawe nie korzystam wcale z AoD Mam wyłączone
 17. Potwierdzam... Faktycznie bateria leci w oczach. Mi9
 18. Mi9: - działa tak na 85% wszystko ok - nie działają pływające powiadomienia - nie ze wszystkich aplikacji mogę wyjść do pulpitu gestem przeciągnięcia od dołu - super tapety dość szybko się nudzą. Tylko 3 docelowe zbliżenia. Wygląda super ale szybko nuuda. - nadal nie działa w dialerze opcja pokazywania pola FIRMA dzwoniącego. Było i nie ma. - blokowanie reklam. Hmmm Jak tak ma działać blokowanie reklam gdzie komunikat o zablokowanej reklamie zajmuje więcej miejsca niż reklama. Bez sensu.
 19. Iko mi działa bez problemu. Mi9. Potwierdzam... Zobaczę po nocy jak z baterią... Mam to samo. Nie mogę jej wyłączyć. :/ Nie dość że bierze połowę paska to jeszcze za przeproszeniem [email protected] tymi powiadomieniami jak głupia. Kompletnie bez sensu żeby KAŻDĄ teraz appkę odznaczać że nie chcę powiadomień.
 20. Na mi9 mam tak samo. Co ileś razy po odblokowaniu lub po wyjściu z jakiejś appki mam pustą tapetę. Muszę kliknąć na nią i wskakują ikonki. Nigdy mój samochód nie zauważył że Android Auto jest w telefonie w romie. Nawet nie wiedziałem że jest Zawsze doinstalowywałem osobno. A jeśli doinstalowywałem osobno to przecież by się nie zainstalowało jeśli by już był w romie. Działa całkiem całkiem.
 21. Jaką wersję appki wybieramy przy mi9?
 22. Kuuurrrr... No jasne, że Format Data... Zaćmienie umysłowe THX
 23. No to mam problem. Chciałem zrobis czystą instalkę tej wersji romu. Wylogowałem się z Xiaomi, Googla. Usunąłem blokady ekranu. W TWRP format DATA, SYSTEM i VENDOR.. No i wpada w bootloopa. Brak zainstalowanego systemu. Dane są zaszyfrowane i TWRP nie prosi o żadne hasło. Jak się z tego wygrzebać?
 24. Spili

  MIUI 20.3.5

  No to mam problem. Wylogowałem się z Xiaomi, Googla. Usunąłem blokady ekranu. W TWRP format DATA, SYSTEM i VENDOR.. No i wpada w bootloopa. Brak zainstalowanego systemu. Dane są zaszyfrowane i TWRP nie prosi o żadne hasło. Jak się z tego wygrzebać?
 25. Spili

  MIUI 20.3.5

  Co masz na myśli mówiąc o czystej instalce? Powrót do ustawień fabrycznych i wtedy instalujesz rom?
×
×
 • Create New...