Skocz do zawartości

MIUI 9.10.31


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie tak. Stable jest przeważnie na starszym buildzie niż beta. Jeżeli wgrasz najnowsza betę to powinno ruszyć bez niczego. Sam tak robię  czasem. Zrób jednak wszystkie kopie  na wszelki wypadek.

Up: a teraz zrobiłem coś, czego robić w sumie nie wolno. Na ostatnią betę wgrałem stable(z dziś). Wszystko hula poza smsami. Wiem, nie wolno tak  blablabla... jednak może jest metoda na naprawę tego? Czyszczenie danych aplikacji nie pomaga. Wolałbym na stable zostać  ale bez robienia FW. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Od tej aktualizacji pojawiają się na moim mi9 cykliczne zwiechy, nic przez kilka sekund nie działa, ekran nie reaguje.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Raczej wina coś u ciebie. Na grupie telegram czy w wątku mi9 nikt tego nie zgłasza. Sprawdź czy po clean flash problem wystepuje

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi 8 SE śmiga bez problemów. Jedynie do baterii mógłbym się przyczepić że szybko schodzi. Trochę pogram, zadzwonię, jakieś wifi, gps, i trzeba telefon ładować w połowie dnia. Na niektórych betach MIUI 10 było o wiele lepiej pod tym względem i telefon starczał na cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi9 SE. Miui Polska 9.10.17 TWRP 3.3.1-3. Chcę zaktualizować go do wersji MIUI 9.10.31 i nie mogę. Telefon się restartuje, przechodzi do TWRP i nie pokazuje się monit o wpisanie hasła deszyfrującego. Instalacji nie widzę, ponieważ dane są zaszyfrowane. Wcześniej był aktualizowany i wszystko było ok. Da się to naprawić bez przewalania wszystkiego od nowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi9 SE. Miui Polska 9.10.17 TWRP 3.3.1-3. Chcę zaktualizować go do wersji MIUI 9.10.31 i nie mogę. Telefon się restartuje, przechodzi do TWRP i nie pokazuje się monit o wpisanie hasła deszyfrującego. Instalacji nie widzę, ponieważ dane są zaszyfrowane. Wcześniej był aktualizowany i wszystko było ok. Da się to naprawić bez przewalania wszystkiego od nowa? 
Zaktualizuj TWRP

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xioe napisał:

Po aktualizacji do najnowszej wersji TWRP telefon wgl nie chce wejść do twrp? Ktoś wie jak temu zaradzić?

Jakbyś podał nazwę telefonu oraz TWRP które próbujesz wgrać + obecnie posiadane MIUI to byłoby super.

Nawiasem mówiąc, to nie miejsce na omawianie problemu z TWRP, od tego są inne wątki.

Dnia 5.11.2019 o 12:23, acocieto napisał:

Czy mógłby ktoś sprawdzić czy w opcjach Kontaktów są kontakty lokalne?

Nie ma. Są takie które są na karcie ale takich bezpośrednio w pamięci telefonu - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

MIUI 9.10.24

SkyBanan odpisał na temat Orjon w dziale Aktualizacje MIUI

Cześć. Mam Mi9 Problemy z Mapami Google u mnie także występuje (czarny ekran) A bardziej irytujące są znikające kontakty i brak możliwości ustawienia dużego zdjęcia kontaktu. Tzn. można go ustawić ale za jakiś czas znika i pozostaje tylko miniaturka. Ten problem był już na wcześniejszych ROMach z serii Android 10 i MIUI 11. Występuje u Was coś takiego?

 

  • Cały czas to samo co powyżej (w poprzednim ROMie). :-/ Zrobiłem czystą instalację łącznie z czyszczeniem "karty pamięci". Nie pomogło.
  • Automatyczna synchronizacja godziny/daty nie działa.
  • Lagi także występowały, głównie wtedy gdy włączane jest WiFi. Zrobiłem ponowną instalację - wygląda, że pomogło.

Ktoś ma jakieś pomysły na naprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.11.2019 o 08:49, biczuuu napisał:

Xiaomi Mi9 SE. Miui Polska 9.10.17 TWRP 3.3.1-3. Chcę zaktualizować go do wersji MIUI 9.10.31 i nie mogę. Telefon się restartuje, przechodzi do TWRP i nie pokazuje się monit o wpisanie hasła deszyfrującego. Instalacji nie widzę, ponieważ dane są zaszyfrowane. Wcześniej był aktualizowany i wszystko było ok. Da się to naprawić bez przewalania wszystkiego od nowa? 

Ciekawostka. Zgrałem najnowsze miui 9.11.14 na pendrive, podłączyłem go przewodem OTG i zrestartowalem aktualizatorem. System sam się zaktualizował wchodząc do twrp. Nie przeinstalowałem Twrp, nic nie zrobiłem ani nic się nie zmieniło od czasu zgłoszenia problemu. Ważne że działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...