21nikooo21

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About 21nikooo21

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zmieniłem ustawienia hotspotu na 5 GHz i działa dzięki wielkie za dobrą radę
 2. U mnie też nie działa Voice Match. Mi 9
 3. Mam ustawione 2,4 GHz. Laptop widzi normalnie mi 9 jako hotspot, mi box już nie. Na drugim tel jak włączę hotspot mi box łączy się bez problemu. Dziwna sprawa..
 4. Cześć wszystkim. Mam następujący problem. Włączam hotspot na xiaomi mi 9, natomiast xiaomi mi box go nie widzi.. Jakieś pomysły? Sieć Orange, xiaomi.eu najnowsze.
 5. Xiaomi mi 9, na 9.6.13 całkiem nieźle z baterią. Jasność ustawiona na auto ale była dość wysoka bo dużo czasu spędziłem na ogrodzie. Praktycznie cały dzień na WiFi.
 6. Po przytrzymaniu, nie po naciśnięciu. Tak samo jak po przytrzymaniu środkowego przycisku można ustawić wygaszenie ekranu.
 7. Czy istnieje możliwość ustawienia żeby po przytrzymaniu przycisku wstecz rozwijał się pasek powiadomień? Jakiś mod? Bo w ustawieniach tego nie ma raczej.
 8. Ja na tym tym sofcie mam problem z hotspotem.. Laptop połączony siecią WiFi z mi9 i niektóre strony się ładują normalne, a inne w ogóle nie chcą się wczytać. Wie ktoś o co chodzi?
 9. Zainstalowałem wersję google 9.88.9.21 i dalej nie reaguje na "ok google".
 10. Mam tak samo na mi 9
 11. Też zauważyłem, że są delikatne ścinki animacji.
 12. Czy na miui.eu nie działa wywoływanie głosowe asystenta google cxy tylko ja mam taką sytuację?
 13. Tak, używam przycisków ekranowych bo jakoś te gesty mi nie podchodzą.. I brakuje mi tej opcji o której pisałem w poprzednim poście.
 14. Witam Mam kilka pytań. Wczoraj przeszedłem na miui.eu na xiaomi mi 9 , zainstalowałem najnowszy soft 9.5.30. 1. Jak włączyć opcje programistyczne? Chcę ustawić szybkość animacji na x 0.5. 2. Czy po instalacji nowego softu robicie wipe cache/dalvik cache? 3. Czy gdzieś znajdę taka opcje, że po przytrzymaniu przycisku wstecz rozwija się pasek powiadomień? Miałem taką opcję w oneplus 5t i bardzo mi tego brakuje 
 15. Witam Mam kilka pytań. Wczoraj przeszedłem na miui.eu na xiaomi mi 9 , zainstalowałem najnowszy soft 9.5.30. 1. Jak włączyć opcje programistyczne? Chcę ustawić szybkość animacji na x 0.5. 2. Czy po instalacji nowego softu robicie wipe cache/dalvik cache? 3. Czy gdzieś znajdę taka opcje, że po przytrzymaniu przycisku wstecz rozwija się pasek powiadomień? Miałem taką opcję w oneplus 5t i bardzo mi tego brakuje