21nikooo21

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About 21nikooo21

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jak siedzę na 9.8.1 mogę się spodziewać następnych aktualizacji OTA czy muszę teraz wgrać soft sam?
 2. Dzisiaj postanowił zrobić factory reset i mimo tego asystent dalej nie reaguje na komendę "ok Google". Już nie wiem jak to można naprawić.. Jakieś pomysły?
 3. Jak jestem na miui.eu i zrobię pełny reset danych w twrp to wrócę na oficjalny soft czy dalej będę miał miui.eu?
 4. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak sprawić żeby wywoływanie asystenta google działało przez komendę "ok google" na Xiaomi mi 9? Już próbowałem od nowa dodać model głosu, odinstalować i zainstalować na nowo, czyścić pamięć podręczną i dalej nie działa..
 5. Działa komuś na tym sofcie wywoływanie głosowe google asystententa? Mi na xiaomi mi 9 nie działa mimo odinstalowania, zainstalowania raz jeszcze i ponownej konfiguracji rozpoznawania głosu.. Jest jakiś sposób żeby to działało?
 6. Jak zrobić żeby google asystententa wywołać komendą "ok google"? U mnie na mi 9 nie działa..
 7. Zmieniłem ustawienia hotspotu na 5 GHz i działa dzięki wielkie za dobrą radę
 8. U mnie też nie działa Voice Match. Mi 9
 9. Mam ustawione 2,4 GHz. Laptop widzi normalnie mi 9 jako hotspot, mi box już nie. Na drugim tel jak włączę hotspot mi box łączy się bez problemu. Dziwna sprawa..
 10. Cześć wszystkim. Mam następujący problem. Włączam hotspot na xiaomi mi 9, natomiast xiaomi mi box go nie widzi.. Jakieś pomysły? Sieć Orange, xiaomi.eu najnowsze.
 11. Xiaomi mi 9, na 9.6.13 całkiem nieźle z baterią. Jasność ustawiona na auto ale była dość wysoka bo dużo czasu spędziłem na ogrodzie. Praktycznie cały dzień na WiFi.
 12. Po przytrzymaniu, nie po naciśnięciu. Tak samo jak po przytrzymaniu środkowego przycisku można ustawić wygaszenie ekranu.
 13. Czy istnieje możliwość ustawienia żeby po przytrzymaniu przycisku wstecz rozwijał się pasek powiadomień? Jakiś mod? Bo w ustawieniach tego nie ma raczej.
 14. Ja na tym tym sofcie mam problem z hotspotem.. Laptop połączony siecią WiFi z mi9 i niektóre strony się ładują normalne, a inne w ogóle nie chcą się wczytać. Wie ktoś o co chodzi?
 15. Zainstalowałem wersję google 9.88.9.21 i dalej nie reaguje na "ok google".