Jump to content

21nikooo21

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

21nikooo21's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Cześć wszystkim. Mam pytanie czy jak siedzę na 9.8.1 to jak zaktualizować mam teraz soft? Aktualizacje zawsze były OTA, a od tej wersji już nie dostaje nic.. Jak to najlepiej rozwiązać?
 2. Czy jak siedzę na 9.8.1 mogę się spodziewać następnych aktualizacji OTA czy muszę teraz wgrać soft sam?
 3. Zmieniłem ustawienia hotspotu na 5 GHz i działa dzięki wielkie za dobrą radę
 4. Mam ustawione 2,4 GHz. Laptop widzi normalnie mi 9 jako hotspot, mi box już nie. Na drugim tel jak włączę hotspot mi box łączy się bez problemu. Dziwna sprawa..
 5. Cześć wszystkim. Mam następujący problem. Włączam hotspot na xiaomi mi 9, natomiast xiaomi mi box go nie widzi.. Jakieś pomysły? Sieć Orange, xiaomi.eu najnowsze.
 6. Xiaomi mi 9, na 9.6.13 całkiem nieźle z baterią. Jasność ustawiona na auto ale była dość wysoka bo dużo czasu spędziłem na ogrodzie. Praktycznie cały dzień na WiFi.
 7. Też zauważyłem, że są delikatne ścinki animacji.
 8. Tak, używam przycisków ekranowych bo jakoś te gesty mi nie podchodzą.. I brakuje mi tej opcji o której pisałem w poprzednim poście.
 9. Witam Mam kilka pytań. Wczoraj przeszedłem na miui.eu na xiaomi mi 9 , zainstalowałem najnowszy soft 9.5.30. 1. Jak włączyć opcje programistyczne? Chcę ustawić szybkość animacji na x 0.5. 2. Czy po instalacji nowego softu robicie wipe cache/dalvik cache? 3. Czy gdzieś znajdę taka opcje, że po przytrzymaniu przycisku wstecz rozwija się pasek powiadomień? Miałem taką opcję w oneplus 5t i bardzo mi tego brakuje
 10. Ktoś poda linka do instrukcji jak wgrać xiaomi.eu?
 11. Gdzie znajdę instrukcje jak to zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki bo jestem zielony coś do telefonów Xiaomi
 12. Ogólnie to jestem zawiedziony z xiaomi mi 9... Przesiadłem się z oneplus 5t. W xiaomi jest wiele niedociągnięć w sofcie. Od braku powiadomień na belce po szalejącą automatyczną jasność ekranu.. Naprawdę chciałem zmienić telefon na coś innego i jest wielkie rozczarowanie. Mi 9 to dobry telefon ale Oneplus to jednak inna liga.
 13. Witam. Ma ktoś może problem z aplikacją FlashScore? Chodzi mi o to, że nie mogę ustawić innego dźwięku powiadomień niż jest domyślnie ustawiony..
×
×
 • Create New...