Bagniak

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bagniak

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak od razu próbowałem przez mi fit sparowac , opaskę wykrył ale nie zdołał polaczyc. No może być problem z odparowaniem z poprzedniego konta ale spróbuję jakoś to ustalić , innej opcji nie ma ?
 2. Witam dostałem od znajomego opaskę mi band 3 ale nie mogę jej sparowac z żadnym telefonem który posiadam w domu. Na wyświetlaczu opaski jest ciągle komunikat connect to app to update i na opasce nie da się nic więcej zrobic. W ustawieniach BT opaska się pokazuje w aplikacji mi fit gdy dodaje urządzenie też ją wykrywa ale nie potrafi sparowac , notify & fitness też opaska jest niby połączona pokazuje % baterii ale nowego oprogramowania nie można wgrać . Czy problemem jest to że z poprzedniego telefonu opaska nie została wcześniej odparowana / rozłączona i teraz nie można ją ponownie sprawować ? Czy jest jakiś sposób żeby jej używać ?
 3. Bagniak

  Mix 2s Gcam problem

  Witam Na moim mix 2s mam wgrane najnowsze Miui 11.1 xiaomi.eu rom bez roota , problem występuje z każda aplikacja Gcam sprawdzałem już każda wersję i od każdego autora i efekt ciągle taki sam , zaznaczam wszystkiego zgody i od razu wywala do pulpitu , czyszczę dane aplikacji itp lecz bez skutku. Czy problemem jest brak roota? Camera 2 API jest domyślne odblokowana na snapie 845 czy o coś innego chodzi ?
 4. Bagniak

  MIUI 9.11.7

  Mam bardzo upierdliwy problem po instalacji, od 2 wersji tel strasznie lagowal więc po dzisiejszej aktualizacji zrobiłem factory reset , po skonfigurowaniu wszystkiego co chwilę w różnych odstępach pojawia się komunikat usługi Xiaomi Że nie rozpoznaje ID urządzenia , na chmurze z Xiaomi się zalogowałem i karta SIM też jest zarejestrowana i można dzwonić, jak może pozbyć się tego problemu ?
 5. Bagniak

  MIUI 9.10.31

  Mix 2s też zauważyłem delikatne przycięcia przy różnych czynnościach , po restarcie chwilę działa dobrze później znów to samo, po instalacji roku wyczyściłem tylko dalvik/cache może to jest przyczyna.
 6. Witam szukałem wszędzie rozwiązania problemu ale nie znalezlem. Na moim mix 2s (bez root) podłączenie obojętnie jakiego gamepada przez kabel otg nie przynosi żadnego efektu. Pendrive jest wykrywany i działa. Na drugim telefonie Xiaomi także nie działa , lecz na Huawei pad wykrywany jest od razu. Czy ktoś ma podobny problem i znalazł rozwiązanie czy problem jest bardziej zawiły ?
 7. Witam W moim telefonie występuje irytujący problem mianowicie raz na jakiś czas jak ktoś do mnie dzwoni , to ja mam głucha cisze w słuchawce a druga osoba mnie slyszy rozlaczam się i obojętnie czy ja oddzwonię czy osoba zadzwoni ponownie to już tego problemu nie ma. Mam 2 karty SIM i problem pojawia się na obydwu nie za każdym razem. Rom global stable 10.3 android 9 jak i na androidzie 8 pojawiał się ten "ficzer" ktoś spotkał się z czymś podobnym ?