Bagniak

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bagniak

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam bardzo upierdliwy problem po instalacji, od 2 wersji tel strasznie lagowal więc po dzisiejszej aktualizacji zrobiłem factory reset , po skonfigurowaniu wszystkiego co chwilę w różnych odstępach pojawia się komunikat usługi Xiaomi Że nie rozpoznaje ID urządzenia , na chmurze z Xiaomi się zalogowałem i karta SIM też jest zarejestrowana i można dzwonić, jak może pozbyć się tego problemu ?
 2. Mix 2s też zauważyłem delikatne przycięcia przy różnych czynnościach , po restarcie chwilę działa dobrze później znów to samo, po instalacji roku wyczyściłem tylko dalvik/cache może to jest przyczyna.
 3. Witam szukałem wszędzie rozwiązania problemu ale nie znalezlem. Na moim mix 2s (bez root) podłączenie obojętnie jakiego gamepada przez kabel otg nie przynosi żadnego efektu. Pendrive jest wykrywany i działa. Na drugim telefonie Xiaomi także nie działa , lecz na Huawei pad wykrywany jest od razu. Czy ktoś ma podobny problem i znalazł rozwiązanie czy problem jest bardziej zawiły ?
 4. Witam W moim telefonie występuje irytujący problem mianowicie raz na jakiś czas jak ktoś do mnie dzwoni , to ja mam głucha cisze w słuchawce a druga osoba mnie slyszy rozlaczam się i obojętnie czy ja oddzwonię czy osoba zadzwoni ponownie to już tego problemu nie ma. Mam 2 karty SIM i problem pojawia się na obydwu nie za każdym razem. Rom global stable 10.3 android 9 jak i na androidzie 8 pojawiał się ten "ficzer" ktoś spotkał się z czymś podobnym ?