Skocz do zawartości

b4s1l

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy Mi Fit 4.0.0

 

Link do pobrania softu: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-4-0-0-release/mi-fit-4-0-0-android-apk-download/

 

U mnie aktualizacja pojawiła się już też w Sklepie Play.

 

Jest też nowy FW dla Mi Band 3, wersja V2.3.0.28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tej wersji opaski pasuje firmware Mili_hankou.fw (prawie to samo co Mili_wuhan.fw) z Mi Fit to raczej nie będzie problemu z przygotowaniem moda.
Prosiłbym zatem o moda dla tej wersji opaski

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SoulDenounced napisał:

oficjalny wątek tej modyfikacji na XDA, jeśli pochodzi stamtąd? 

Nie pochodzi.

PS. Aktualizacja modyfikacji do wersji fw 2.3.0.28 oraz 1.7.0.16(NFC), na razie bez kopertki, pierwszy post.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, b4s1l napisał:

Nie pochodzi.

PS. Aktualizacja modyfikacji do wersji fw 2.3.0.28 oraz 1.7.0.16(NFC), na razie bez kopertki, pierwszy post.

Coś nie idzie aktualizacja fw. Dochodzi do 99% i wyświetla "Aktualizacja nie powiodła się". Próbowałem kilka razy. Res wgrywa się bez problemów,  ale wtedy znowu wyświetlają mi się ikonki nakazujące aktualizację fw i nic więcej.
Dziwne, bo zawsze Twoje pliki wchodziły mi bez żadnych problemów. Chwilowo powróciłem do poprzedniej wersji.
Wgrywam przez N&F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fresz napisał:

A pojawi się wersja fw dla innej wersji opaski?

Przydałoby się upewnić że to na pewno ten firmware, a nie problem z samą aktualizacją jak u kolegi parę postów wyżej. Jeśli jesteś pewien że chcesz zaryzykować i przetestować, to proszę: plik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się upewnić że to na pewno ten firmware, a nie problem z samą aktualizacją jak u kolegi parę postów wyżej. Jeśli jesteś pewien że chcesz zaryzykować i przetestować, to proszę: plik.
Przetestowane, wszytko działa. Wielkie dzięki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wWitam ))))

@b4s1l  Pytanie moje to....czy jest szansa na ekranach z dużym zegarem wcisnąć kopertkę (nieprzeczytane) np. mniejsze minuty ny zyskać miejsce ??

Mam nieodpartą ochotę wrzucić moda do Mi 3 natomiast czy foldery wskazuje się osobno czy zaznaczam dwa ??

Edytowane przez zalko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zalko napisał:

kolejność przy powrocie na stock

Ogólnie nie zauważyłem by kolejność miała jakieś znaczenie, ale można to robić jak Mi Fit przy aktualizacji: FW, res, font (jeśli był ruszany).

A wygodniej jest najpierw wgrać res, bo nie powoduje restartu opaski.

Edytowane przez b4s1l
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2019 o 19:37, Artek610 napisał:

Coś nie idzie aktualizacja fw. Dochodzi do 99% i wyświetla "Aktualizacja nie powiodła się". Próbowałem kilka razy. Res wgrywa się bez problemów,  ale wtedy znowu wyświetlają mi się ikonki nakazujące aktualizację fw i nic więcej.
Dziwne, bo zawsze Twoje pliki wchodziły mi bez żadnych problemów. Chwilowo powróciłem do poprzedniej wersji.
Wgrywam przez N&F.

U mnie podobnie, wgrywam AmazTools na iOS. Ps. Opaska tego typu:

Dnia 2.05.2019 o 17:35, Fresz napisał:

W dniu dzisiejszym zakupiłem kolejną już opaskę Mi Band 3 i wielkie zdziwienie bo nie mogę wgrać do niej modowanego FW, problem chyba leży w tym że Xiaomi wydało nową wersję opaski bo w tej jest już inny sensor tętna. Czy jest szansa na obejście tego problemu <_<

DSC_0014.JPG

Edytowane przez Ernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Czy ktoś jest w stanie podać plik font z emotkami? Próbowałem wgrywać przez N&F ale wersja hankou bardzo komplikuje sprawę. Pakiet czcionek się wgrał normalnie ale opaska zaczęła wyświetlać same pytajniki. Niestety z powodu tej wersji opaski N&F nie jest w stanie zainstalować swojego FW.

Chyba że jest jakieś inne rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś co zrobić by nie wylaczala się pogoda na opasce (połącz z apk). Przy utracie połączenia BT i przy zmianie lokalizacji tak się dzieje.
Pomaga zainstalowanie MiFit. Ale to dwia zjadacze baterii.

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...