Jump to content

Artek610

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Artek610's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

 1. Silniczek wibracyjny wyzionął ducha.
 2. A nie instalowałeś w międzyczasie jakiejś innej aplikacji do obsługi opaski?
 3. Poznasz po kształcie czujnika na spodzie opaski. Zresztą w pierwszym poście tego tematu są również zdjęcia. A co do apki. Moim zdaniem "rządzi" Notify & Fitness Pro
 4. Korzystam tylko z N&F, nie mam zainstalowanego Mi Fit. Więc?
 5. Zmienić dostawcę pogody. Ten komunikat (połącz z apk) pojawia się również w momencie, gdy opaska nie może zassać aktualnej prognozy pogody.
 6. Bez NFC. Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
 7. Coś nie idzie aktualizacja fw. Dochodzi do 99% i wyświetla "Aktualizacja nie powiodła się". Próbowałem kilka razy. Res wgrywa się bez problemów, ale wtedy znowu wyświetlają mi się ikonki nakazujące aktualizację fw i nic więcej. Dziwne, bo zawsze Twoje pliki wchodziły mi bez żadnych problemów. Chwilowo powróciłem do poprzedniej wersji. Wgrywam przez N&F.
 8. Przeczytaj drugi post w tym wątku. Tam już padła odpowiedź.
 9. N&F spisuje się bardzo dobrze. Oczywiście jest tak jak napisał poprzednik: dane z GPSu zapisuje telefon, a opaska robi głównie za czujnik pulsu i wyświetlacz informacji. Natomiast apka ma jedną podstawową zaletę w stosunku do Mi Fit i innych. Udostępnia opcję (płatną dodatkowo) synchronizacji aktywności z serwisami sportowymi typu Strava czy Endomondo. Dla tych, którzy chcą porównać swoje treningi albo udostępniać je znajomym rzecz niezastąpiona.
 10. Nie ma. Trening rowerowy wymaga połączenia opaski z telefonem i działającego GPSa. Można go wystartować wyłącznie z aplikacji.
 11. Podobnie jak w Mi Fit. Generalnie aktualizacja nie wymaga jakiś skomplikowanych zabiegów. Dodatkowo można sobie wgrać modowany soft.
 12. Nie używam generalnie apki. Ale zainstalowałem i też nie mogę znaleźć. Natomiast opcja występuje w dalszym ciągu w wersji webowej. Więc proponuję wejść na stronę i w ten sposób dodać.
 13. N&F ma opcję wyświetlania emotek. Wgranie modowanego fw albo czcionek nie powinno tego zepsuć. A jakby jednak zepsuło w jakiś sposób, to wystarczy wgranie jeszcze raz (raz miałem jakiś problem z wyświetlaniem i to właśnie rozwiązało problem).
 14. N&F działa samodzielnie, więc możesz odinstalować Mi Fit.
 15. Tak się zapytam na początek, żeby nie było niejasności. Jesteś świadomy, że tarczę można zmienić w ustawieniach opaski (są trzy wielkości do wyboru)?
×
×
 • Create New...