Jump to content

AlexAFC

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

433 profile views

AlexAFC's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Kiedy uruchamiam aktualizacje do stabilnej wersji xiaomi.eu przez apkę aktualizacje wrzuca mnie do TWRP i każe wpisać jakieś hasło. W "install" nie mogę znaleźć pliku .zip W jaki sposób mam to zainstalować, wcześniej instalując miuipolska nie było problemów.
 2. Mam pytanko Mam na swoim mi4c wgrany system od miuipolska w wersji rozwojowej 7.3 (6.3.17). Chciałbym wgrać najnowszą wersję stabilną. Rozumiem, że to ta dostępna tutaj? https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=54760 Czy mogę ją zainstalować bez problemu po prostu używając do tego aplikacji aktualizacji, mając zablokowany bootloader?
 3. Dobrze rozumiem, że jak zamówię Redmi 3 z ibuygou to nie ma na niego miuipolska, a żeby mieć polski język muszę wgrać xiaomi.eu? To wymaga odblokowania bootloadera (czy jest w ogóle zablokowany?)?
 4. Da się jakoś połączyć Mi Band 1S z aplikacją Runtastic, aby podczas biegania stale mierzyć tętno?
 5. Za każdym razem gdy wysyłam SMSa, aplikacja wyświetla komunikat "Textra prosi o bezposrednie wysyłanie sms" i mogę jednorazowo odmówić lub się zgodzić. Co zrobić, aby Textra przestała o to pytać?
 6. Dzięki za opinie. Pewnie zdecyduję się na Flexible Glass od 3mk. Ale czy mi4i i mi4c mają identyczne wyświetlacze? Szkło z mi4i będzie pasować do mi4c?
 7. Zastanawiam się jakie szkło wybrać. Flexible Glass (o ile szkło do mi4i będzie pasować do mi4c, będzie?), Nillkina (Amazing H lub H+) czy Mocolo. Co polecicie?
 8. No i teraz mam zagwostkę. Już miałem zamawiać mi4c, a teraz nie wiem czy na rn3 się nie skusić. Oj ciężki wybór...
 9. Jeśli zamówię mi4c z ibuygou to dostanę w zestawie ładowarkę pasującą do polskich gniazdek?
 10. Chcę kupić tę opaskę na ibuygou, ale nie ma wyboru koloru. Czy to znaczy, że wysyłają losowy kolor? Chciałbym zamówić czarną. https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-1s-smart-fitness-ip67-tracker--heart-rate-monitor-7166.html
 11. Nie moge sie zdecydować miedzy xiaomi mi4 a mi4c. Niby mi4c jest wydajniejszy, ma zastosowane nowsze technologie, ale wizualnie to mi4 prezentuje sie lepiej. Ktory według was będzie lepszym rozwiązaniem? na ibuygou jest kilka wersji mi4, a rozpiętość cen jest duża. Czym one sie różnią i ktory powinienem zamówić jeśli zdecydowałbym sie na mi4?
 12. Jeżeli zamówię ten telefon i zainstaluję wersję MIUI z tej strony to będę miał zarówno polski język jak i Aplikacje Google? Kolejne aktualizacje będę mógł robić tylko ściągając je z tej strony?
×
×
 • Create New...