Jump to content

raf7705

Użytkownicy
 • Posts

  716
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

raf7705 last won the day on August 29 2014

raf7705 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  uk

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi3

Recent Profile Visitors

2,181 profile views

raf7705's Achievements

 1. Cześć. Czy ma ktoś problemy z android auto w modelu redmi note 13 ? Mam wersję na kabelku w moim aucie i redmi note 10 od razu uruchamia się android auto, po podłączeniu kablem do samochodu a w redmi note 13, w ogóle go nie wykrywa.
 2. Nie wyświetla emotikonow z żadnej aplikacji do komunikacji. Nie polecam zakupu z Chin. Pomijając kwestie gwarancji, f6tam jest tylko dwa języki chińskie i angielskii do niezbyt dobrze przetłumaczony, (są opcje w menu, nadal po chińsku).
 3. Połącz ponownie z telefonem i zrób aktualizacje od nowa
 4. Tak. Płaca 10zeta, za zalogowanie [emoji2]
 5. Witam ponownie na forum, po mi3 miałem Lenovo zuk Z1 i teraz wracam do Xiaomi. Właśnie przyszedł z Chin mi max 2. Jest kurcze wielki. Ale najbardziej zaimponowała mi jego bateria. Wiem, że to najważniejsza rzecz w dzisiejszych smartfonach. Bo nie ważne Ile ma się bajerów i jakie parametry. Wszystko na nic, jak bateria padnie.
 6. raf7705

  MI3 zakup

  Szkiełko na ekran to podstawa. Już dwa zbiłem i myślę że uratowały ekran. Telefon nie ucierpiał w żaden sposób a kilka upadków zaliczył.
 7. raf7705

  MI3 zakup

  Jako, że uzywam telefonu prawie dwa lata, to napiszę, że jak najbardziej polecam.
 8. To chyba powinieneś wiedzieć najlepiej sam. Ją wiem że mi to co mam w mi3 pasuje i więcej mi nie potrzeba, czyli 64gb.
 9. Problem w tym, że odkąd zrobiłem restart do ustawień fabrycznych telefon działa na androidzie 6.0 bez zarzutu. Od miesiąca, nic mi się nie restartuje itp. Na mi3 tak ładnie to działa. Więc jak dla mnie to nic nie poprawili, bo wszysko działa
 10. Ooo I to może być coś dla mnie, po mi3. Czarny, bomba.
 11. Myślę, że wcześniej spadną. No właśnie, ja patrzyłem na ceny w funtach i były zaskakująco dobre, jak na start. Teraz poszły o 40£ do góry i już nie są takie atrakcyjne.
 12. Pewnie będzie to plastik powleczony ceramiczną powłoką. Ps. Słowo "cegła" nabierze nowego znaczenia
×
×
 • Create New...