Jump to content

raf7705

Użytkownicy
 • Posts

  713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by raf7705

 1. Połącz ponownie z telefonem i zrób aktualizacje od nowa
 2. Tak. Płaca 10zeta, za zalogowanie [emoji2]
 3. Witam ponownie na forum, po mi3 miałem Lenovo zuk Z1 i teraz wracam do Xiaomi. Właśnie przyszedł z Chin mi max 2. Jest kurcze wielki. Ale najbardziej zaimponowała mi jego bateria. Wiem, że to najważniejsza rzecz w dzisiejszych smartfonach. Bo nie ważne Ile ma się bajerów i jakie parametry. Wszystko na nic, jak bateria padnie.
 4. raf7705

  MI3 zakup

  Szkiełko na ekran to podstawa. Już dwa zbiłem i myślę że uratowały ekran. Telefon nie ucierpiał w żaden sposób a kilka upadków zaliczył.
 5. raf7705

  MI3 zakup

  Jako, że uzywam telefonu prawie dwa lata, to napiszę, że jak najbardziej polecam.
 6. To chyba powinieneś wiedzieć najlepiej sam. Ją wiem że mi to co mam w mi3 pasuje i więcej mi nie potrzeba, czyli 64gb.
 7. Problem w tym, że odkąd zrobiłem restart do ustawień fabrycznych telefon działa na androidzie 6.0 bez zarzutu. Od miesiąca, nic mi się nie restartuje itp. Na mi3 tak ładnie to działa. Więc jak dla mnie to nic nie poprawili, bo wszysko działa
 8. Ooo I to może być coś dla mnie, po mi3. Czarny, bomba.
 9. Myślę, że wcześniej spadną. No właśnie, ja patrzyłem na ceny w funtach i były zaskakująco dobre, jak na start. Teraz poszły o 40£ do góry i już nie są takie atrakcyjne.
 10. Pewnie będzie to plastik powleczony ceramiczną powłoką. Ps. Słowo "cegła" nabierze nowego znaczenia
 11. Oj podoba mi się, podoba. Może mi3 zostawie sobie jako zapas a wezmę mi5... 64gb oczywiście. Ps Przydało by się temat odpowiedni w dziale urządzenia xiaomi, założyć.
 12. Niestety moja żona chce s6 edge plus w czerwcu. To akurat mogę liczyć, że jego cena do czerwca spadnie
 13. raf7705

  Kontakty

  Ok, no jest ale teraz mogę tylko dodać kontakty z karty sim do innej listy, nie da się zmielić listy kontaktów z google na kartę sim, jak kiedyś. Ale dzięki za pomoc.
 14. raf7705

  Kontakty

  Jak wejde w kontakty, nie ma menu
 15. raf7705

  Kontakty

  Gdzie są k**wa inne listy kontaktów, niż ta zwykle używana? Nie mogę włączyć kontaktów z karty sim!
 16. Według mnie, mi3 spełnia wszystkie twoje potrzeby i jest chyba nawet tańszy.
 17. Ok. Rozumiem. Kolega ma s6 edge i próbowałem u niego mierzyć, nie działa to zbyt rewelacyjnie. Oby w opasce było lepiej. To ta metoda, nie działa ciągle, tylko robi jeden pomiar i stop. W taki sposób do treningu się nie nadaje.
 18. Ciekawe jak ten pulsometr działa? Kupiłem opaskę na przedramię, do mierzenia pulsu i ona musi być odciśnięta do ręki na solidnych gumach, a co taka luźna, na nadgarstku da radę pomierzyć.... Jak się ją dobrze dociśnie, to pasek długo nie wytrzyma.
 19. Przecież żeby działał, to musi być tuner FM.
 20. Ja kupiłem na gearbest. Ale po jednym dniu wystawiłem na sprzedaż. Po domu kroki z d*py liczy, na zewnątrz jak się gdzieś chodzi, to może lepiej.
 21. Tak, tak. Przygarnij kropka w przód
×
×
 • Create New...