Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Z minusów zauważyłem, że
- niektóre aplikacje np. BlueMail straciły dźwięki powiadomień.
- nie ma funkcji natychmiastowego przejścia do strony głównej z ekranu blokady.
- ikony niestandardowych aplikacji wyglądają słabo
Na plus - skaner linii działa zdecydowanie szybciej
- bateria trzyma nieznacznie dłużej

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają mi powiadomienia na gmail, nie wiem jak macie to ustawione ale u mnie zero powiadomień. W poprzedniej wersji też nie działały, ale jak robiłem test i wysłałem wiadomość sam do siebie z PC to powiadomienie w telefonie było, teraz nawet tego nie ma. W powiadomieniach aplikacji mam ustawionego gmaila, w uprawnieniach aplikacji,również mam zaznaczoną opcje pokaż powiadomienia, chyba że ubija mi ciągle aplikacje gmaila i nie wiem gdzie mógłbym to odhaczyć. 

 

Drugi problem polega na zmianie dźwięków zarówno dzwonku telefonu, otrzymanego SMS czy powiadomień. Zmieniłem na te dźwięki które mi bardziej odpowiadają i jak zauważyłem podmienia mi na domyślne a nie widzę opcji zapisu tego co odznaczyłem.

MIUI Global 10.0 Wersja stabilna 10.0.1 OCAMIFH

Jak ktoś orientuje się jak to wszystko zrobić tak aby działało proszę o instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam co mogę dalej z brakiem powiadomień z gmaila i odkryłem że przesyłając sam do siebie z poziomu telefonu powiadomienie dostaje, z PC już nie , dziewczyna wysyła mi zaraz po tym maila i dalej powiadomień brak. Z tego co zauważyłem nie działa również dioda powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Namaste said:

Sprawdzam co mogę dalej z brakiem powiadomień z gmaila i odkryłem że przesyłając sam do siebie z poziomu telefonu powiadomienie dostaje, z PC już nie , dziewczyna wysyła mi zaraz po tym maila i dalej powiadomień brak. Z tego co zauważyłem nie działa również dioda powiadomień.

to na bank coś u ciebie skopane a nie wina romu bo u mnie powiadomienia normalnie działają czy to z gmail, twitter, whatsapp itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, olaboga napisał:

to na bank coś u ciebie skopane a nie wina romu bo u mnie powiadomienia normalnie działają czy to z gmail, twitter, whatsapp itd.

 

Ktoś tu na forum już stwierdził, że powiadomienia  Gmail nie działają. W starej wersji MIUI miałem podwoje powiadomienia, a w ostatniej wersji przed 10.0 powiadomienia nie pokazywały się do Gmaila. Teraz jak wspomniałem wcześniej powiadomienia dostaje tylko jak wysyłam na telefon sam do siebie, z PC już nie. Powiadomienia z innych aplikacji i sms normalnie otrzymuje z diodą powiadomień. Po wejściu na powiadomienia aplikacji  Gmail zaznaczone mam pokaż powiadomienia, dalej wchodzę w opcje Poczta i również wszystko mam oznaczone z powiadomieniami. Z pozostałymi aplikacjami ręcznie odznaczyłem co chce czyli dźwięk, dioda powiadomień i jest w porządku. Mam wersje stabilna Globala telefon kupiony w kraju.

 
Na minus w nowej wersji Zegar brakuje tarczy zegarka, tą aplikacje popsuli według mnie. Po rozwinięciu górnego paska z szybkim dostępem tylko pasek i wybór jasności ekranu są ostre natomiast ikonki pod spodem wszystko jest nieczytelne i bardzo mocno rozmyte. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, problem dotyczy tylko whatsapa (bo w sumie nie mam innych komunikatorów). Używam stockowej aplikacji poczty, tam też jest ok. Ikonka z powiadomieniem nad ikoną whatsapa nie pokazuje cyfry "1", tylko od razu "2". 

Cóż, pozostaje czekać (ze dwa miesiące) na kolejny stable.

Przynajmniej bateria po miflashu się ogarnęła.

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, schreder napisał:

[mention=27547]motaba74[/mention] u mnie jest. Robiłeś wipe po aktualizacji do miui 10?

Nie, ja wgrałem go na czysto,

Ale ok zrobię, tylko które mam zrobić wipe

Zrobiłem wipe cache i dalvik nic nie pomogło

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz globala czy Eu?
Bo na globalu miałem dobrze, zmieniłem na Eu i teraz mam problem

[mention=27547]motaba74[/mention] no ja też wyrywałem przez miflash. Nie mam pojęcia od czego to zależy, że jedni mają pewne opcje a inni nie na tym samym telefonie 


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...